Skocz do zawartości
Forum

Chwilowy sex bez zabezpieczenia


Gość Zestresowany01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zestresowany01

Witam. Kilka dni temu trochę mnie poniosło z dziewczyną i zaczęliśmy uprawiać petting. Niby to nic strasznego, ale później tak wyszło, że wsunąłem w nią penisa. Stosunek ten trwał bardzo, krótko gdyż się opanowaliśmy, więc może wsunąłem go z 2-3 razy. Ale niestety było to o tyle głupie, że się nie zabezpieczyłem. Z tego co się potem dowiedziałem to mogły być jej dni płodne. Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Kolejny okres ma dostać za 2tyg. ale ja nie mogę wytrzymać. Stres nie daje mi żyć. Czytałem na forum o różnych sytuacjach i są różne opinie. Niestety nie były to sytuacje podobne do mojej.

Odnośnik do komentarza
Gość nie mogę wytrzymać

Następnym razem zanim wsadzisz interesa w cokolwiek użyjesz mózgu. Już wiesz, że bezmóżdże kończy się sraniem w majty ze strachu.

Szansa na ciążę jest tak minimalna, ze zamiast tak to przeżywać, idź lepiej na piwo, albo na spacer i wyluzuj. Energia godna lepszego celu jest na razie marnotrawiona na bzdurne strachy.
A jeśli nawet by zaszła, to co? Skoro seks prowadzi do ciąży, a ty sobie kopulujesz beztrosko i bezmyślnie, to chyba powinieneś być gotów przyjąć tę ciążę na klatę, bo podejmowanie seksu wiąże się przecież z dojrzałości do jego konsekwencji, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza

oczywiście szansa jest, jednak aby troszkę Ci przybliżyć jak może dojść do takiej ciąży, napisze to co sam wiem na ten temat, a więc podczas podniecenia mężczyzna produkuje płyn ejakulacyjny, znaczy jeden produkuje inny nie, mający za zadanie nawilżenie podczas stosunku, płyn ten może zawierać znaczne ilości plemników ale nie musi to już jest cecha osobnicza tak jak produkcja tego płynu, a więc jeśli podczas podniecenia na czubku Twojego penisa pojawia się kropelka wydzieliny to masz już 1 stopień zagrożenia, jednak tych stopni jest sporo, płyn może zaiwerać plemniki a nie musi, plemniki mogą być upośledzone, nawet jeśli są sprawne zależy jak bardzo Twoje plemniki są waleczne :), ile potrafią przetrwać, oglnie z opisu Twojego przypadku mogę Ci powiedzieć że równie dobrze mógł byś wygrać w totka :), szansa jest prawda, ale czy siedział byś cały tydzień planując wydanie wygranych pieniędzy?? także odrzuć stres bo w ten sposób możesz sobie zaszkodzić, może to mieć wpływ na erekcję podczas przyszłych stosunków

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...