Skocz do zawartości
Forum

Chyba nie kocham swojej dziewczyny... :-(


Gość Mariusz123123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz123123

Hej, Jesteśmy ze sobą od prawie roku, na początku było cudownie, widziałem w niej przepiękną, przeuroczą, wrażliwą, delikatną i kochaną osobę. Szybko się zakochaliśmy w sobie. Niestety od jakiegoś czasu czasami po prostu zastanawiam się czy ją kocham i rodzi się w mojej głowie wiele wątpliwości. Wiem, że ona mnie kocha do tego stopnia, że o niczym nie myśli tak jak o ślubie, dziecku i wspólnej rodzinie. Poznałem jej prawie całą rodzinę, każdy mnie w niej bardzo lubi. Czuję się przywiązany do niej, ale w niektóre dni po prostu zastanawiam się czy ją kocham. Zacząłem dostrzegać jej wady... chyba coś się wypaliło Nie wiem co robić, wiem, że mnie bardzo kocham i jeżeli ją zostawię to będzie strasznie cierpiała. Może dać nam jeszcze szanse i poczekać z nadzieją, że się jeszcze ustabilizuje moje uczucie do niej?

Odnośnik do komentarza

Pewnie masz obawy co do ślubu i dziecka bo nie jesteś jeszcze na to gotowy, i to mogło podkopac twoja stabilnosc pschiczna, nie wiem czy tak jest strzelam w ciemno

Jesli nie to wizyta u psychologa/psychiatry powinna dac ci pewne oparcie, bo bardzo czesto w dlugich zwiazkach dochodzi do takich dylematów i da się to spokojnie na nowo rozpalić, skoro masz tak wierną dziewczyne głupotą by bylo szukać czegoś innego, chyba ze cie nie pociąga seksualnie ale to tez temat do seksuologa

Odnośnik do komentarza
Gość mała przerwa

Uważam, że pary nie powinny spędzać czasu razem non stop.
Wyjdź kiedyś na cały dzień z kolegami, a ona niech się spotka z koleżankami. Może spędzacie czas ze sobą zbyt długo i zaczynasz się nudzić i irytować? Warto czasem od siebie odpocząć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...