Forum Seks

Podniecenie wywołane pieluchami u 13-latka

~k...l

~k...l

Witam! Mam 13 lat i poważny problem.kiedyś jak byłem mały u babci znalazłem pampersa. Założyłem go na sobie i poczułem takie dziwne uczucie przyjemności. Niedawno urodziła mi się siostra i z ciekawości podciągnołem jej jedną pieluche. Brałem ich coraz więcej i się w nie załatwiłem. Strasznie podnieciało dosłownie po sekundzie miałem kisiel w pieluszce. Zacząłem oglądać dziewczyny w pieluchach Itp. Erekcje osiągam tylko poprzez oglądanie tego a nie tradycyjnych dziewczyn. Boję się o to

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ilolk

~ilolk

Spoko to normalne ja kiedyś też raz założyłam pampersa i od tamtego czasu zaczęłam się moczyć celowo żeby mama kupowała mi pampersy i do dzisiaj je noszę . Muszę przyznać że to uczucie po posiusianiu jest świetne .

~Kacper4562

~Kacper4562

Ja mam 25 lat . Pampersy noszę od 10 lat . Zaczelo sie niewinnie od nasikania w pampersa ,puzniej zdecydowalem sie zrobic kupę, robilem tak codziennie az w koncu stracilem czucie i muszę stale byc w pampersie ,ale nieżałuję

~Fong

~Fong

Ja znalazłem w domu paczkę Seni i jak mamy nie ma ani nikogo to jakoś zakładam sobie i sikam i jest przyjemnie a mam 12 lat. Lubię to i się tym podniecam a jak mama jest to zawsze kilka pieluszek chowam do szafy z majtami. Raz nawet mama nie zauważyła i chodziłem w pieluszce prawie cały dzień. Raz mama jak patrzala do szafy z majtami zdziwiła się jest tam pampers.

~Konra

~Konra

Chciałabym nosić pampersy nie mam sis ani brata więc co mam robić proszee

~Mirek226

~Mirek226

Jak nikogo nie ma w domu bo rodzice wyjzdzaja na 3 dni czasem to ide do sklepu i kupuje pieluszki od dada i na noc od pampers bo tak jest najlepiej, w dzien jak mi sie nudzi i chce mi sie kupke i susiu to zakladam sobie od dady pieluszki i robie w nie ale nie mam jeszcze mokrego to zalatwiam sie z jeszcze 3 razy do tej samej pieluszki i jak mam fajny kisielek i mega mokro to tak mam przyjemność i ruszam tą pieluszką i jest przyjemnke jak czuje o Jezu jak fajnie a na noc jak mam już ta mokrą dada to ściągam bo za mokro tez nie lubie jak jest dlugo i zakladam te od pampers i one są nie wygodne ale jak nasiusiam to jest tak przyjemnie podczas gdy sikam i tak dobrze w nocy

~Adran

~Adran

Powiem tak ja nosze pampersy 6 są dobre lecz muszę kupić 7 gdy kupuje bardzo się boje ze ktoś znajomy zauważy ze kupuje pampersy tez tak masz mam 13 lat

~Pielucha

~Pielucha

Hej mieszkam w Mjejscowości Koło w wielkopolce mieszka tu ktoś żeby pogadać o pampersach?

~Iugyyyyy

~Iugyyyyy

Ja to A A 0jak rodzicow nie ma co 5 dni to biore dada a pieluszki zmienić umiem dzięki

image

. Ma ktoś ochotę popisać, ma ktoś discord?
~Lumkas

~Lumkas

Mam 14 lat i nosze pieluszki mojego młodszego brata i mnie to podnieca

~Lumkas

~Lumkas

A jak nie mam pod ręką pieluchy to czasami sobie wypycham majtki np. skarpetami

~Dkdkdkd

~Dkdkdkd

Jak mirek i tam wyżej też ten sam poradnik, najlepiej w dzień od dada, też jest przyjemnie jak jest mega kisiel w pieluszce od dada i jak mokro to na noc te niewygodne od pampers ale jak się w nocy nasika i kupke zrobi to i tak nie wygodne ale przyjemnie czuje taką przyjemność, jak się przewijam tymi od dada to biore specjalnie chusteczki i sie wycieram i zakładam pieluszke, a czasem jak wychodzę albo ide spać w dzień to biore pieluchomajtki od pampers i jest przyjemnje ale jak nie załatwisz się :( ale jest pezyjemność jak mirek opisał

~Meloddjd

~Meloddjd

Mirek witaj w klubie to samo mam co ty, pieluszke od dada w dzien i na noc od pampersa od firmy pampers. Budze sie i ściągam bardzo mokrego pampersa i nago idę zjeść sobie śniadanie i biorę kąpiel ale biorę do kompieli pieluchomajtki pampers pants i jest mega przyjemnie i siusam do pieluszki i wannie i jest super i jest mega mokro i fajny przyjemny kisielek w wodzie i pieluchomajtkach a jak się wykąpie to ściągam i biorę chusteczki i się wycieram pupe i z przodu ale tymi chusteczkami do pieluszek specjalnymi tymi z fioletowym barwnikiem z materiałem do pieluszek, i zakładam pieluszkę dada i potem zaczyna się przyjemnie, leżę w łóżku i nagle chce mi się siusiu, to robię do pieluszki siusiu i jest przyjemnie, ale nie mam mokrego to czekam na siusiu i znowu robię i przyjemnie i robię kupke i siusiu za godzine i mam mokro i to bardzo to mam fajny przyjemny kisielek w pieluszce i jest mega dobrze w pieluszce jak siusam jeszcze do tej mokrej i się przewijam ale się wycieram jak wcześniej i znowu powtarzam, i jest przyjemnie w pieluszce czy suchej czy mokrej a jak jest 20:00 to ściągam pieluszke, wycieram się znowu i biore tym razem pampersa bo pieluszka a pampers to co innego, i biorę i zakładam na noc i mam źle w tych pampersacb ale jak zrobie siusiu i kupke to jest znowu nie wygodnie ale przyjemnie w mokrym pampersie i jest mega i ruszam pampersem i jest superowo i usypiam z mokrym i jest przyjemnie. Polecam pieluszki dada na dzień, na noc pampersy od pampers ale nie pieluszki od pampers!!! A do kąpieli pieluchomajteczki i siusiajcie w kąpieli do nich bo jest mega przyjemność z mokrymj pieluszkami i pampersami.

~Pampers

~Pampers

Ja nosze pieluchy pampers active baby dream bardzo polecam nasikam są suche jak nie wiem ma ktoś discord

~Erykos134

~Erykos134

Bo jak raz nasikasz i zrobisz kupę to jest wilgoć i nie ma mokrego, musisz pare razy, ale jak mirek rób polecam dade i ten poradnik wyżej