Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz pod wpływem alkoholu


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Był to nasz pierwszy raz. Byliśmy pod wypływem dużej ilości alkoholu.Moja dziewczyna jest w tym samym wieku co ja. Wpierw wsadziłem parę razy palca. Przebiłem błonę dla dziewczyny zaczęła lecieć krew. Nałożyłem byle jak prezerwatywę wsadziłem 3-4 razy penisa ona poprosiła mnie abyśmy już skończyli bo ją to mocno boli.Następnie ona zaczęła mnie masturbować nie było wytrysku. Poszliśmy spać. Czy moja dziewczyna musi udać się do ginekologa? Czy alkhol zatrzymuje wytrysk? Żadnaciążanamniegrozi?

Odnośnik do komentarza

A ile masz lat jesli moge zapytac ? Wnioskujac po twojej wypowiedzi malo.

Co do twojego problemu, "wsadzilem pare razy palca" jesli to wg ciebie jest gra wstępna to ty lepiej za seks sie nie łap bo dla niej odczucia pewnie były podobne do irackich tortur przy pomocy trzonka ze szczotki do kibla

Poczytaj o seksie a dopiero za niego łap jak bedziesz znał juz podstawy inaczej ona cie zapamięta jako beznadziejny przypadek a chyba tego nie chcesz prawda ?

Odnośnik do komentarza

wroma
A ile masz lat jesli moge zapytac ? Wnioskujac po twojej wypowiedzi malo.

Co do twojego problemu, "wsadzilem pare razy palca" jesli to wg ciebie jest gra wstępna to ty lepiej za seks sie nie łap bo dla niej odczucia pewnie były podobne do irackich tortur przy pomocy trzonka ze szczotki do kibla

Poczytaj o seksie a dopiero za niego łap jak bedziesz znał juz podstawy inaczej ona cie zapamięta jako beznadziejny przypadek a chyba tego nie chcesz prawda ?

Mam 18 lat

Mówię to było po alkoholu! Bardzo duża ilość

Wiem że słabo zrobiłem ale to może nie ja do tego namawiałem

Alkohol środek antykoncepcji?

Odnośnik do komentarza

djKEBS111
wroma
A ile masz lat jesli moge zapytac ? Wnioskujac po twojej wypowiedzi malo.

Co do twojego problemu, "wsadzilem pare razy palca" jesli to wg ciebie jest gra wstępna to ty lepiej za seks sie nie łap bo dla niej odczucia pewnie były podobne do irackich tortur przy pomocy trzonka ze szczotki do kibla

Poczytaj o seksie a dopiero za niego łap jak bedziesz znał juz podstawy inaczej ona cie zapamięta jako beznadziejny przypadek a chyba tego nie chcesz prawda ?

Mam 18 lat

Mówię to było po alkoholu! Bardzo duża ilość

Wiem że słabo zrobiłem ale to może nie ja do tego namawiałem

Alkohol środek antykoncepcji?

Antykoncepcyjny na pewno nie ;) Ale po alko albo na kacu następnego dnia (ja na przykład) mogę śmigać dłużej i trzeba się nieźle napracować aby strzelić

Swoja droga ciekawi mnie czy to tak samo działa u pijanych kobiet, czy trzeba je mocniej i dłużej stymulować

może jakaś się wypowie :) ? Ciekawi mnie to

Odnośnik do komentarza

djKEBS111

Czyli dużo roboty jest po alkoholu żeby zapłodnić ?

Tego nie napisałem, w preejakulacie może znajdować się śladowa ilość plemników

chodziło mi o to, że po całonocnym ostrym melanżu ciało faceta (pewnie i kobiety tez) zachowuję się ciut inaczej

Ja np na kacu moge jechać godzinami i nie dostane orgazmu czytaj nie strzele, innemu facetowi może z kolei nie stanąć pałka etc. Cechy osobowe, obstawiam ze ty tez mozesz godzinami po tym co napisałeś, ale mimo to gumke wypadalo by mieć

Odnośnik do komentarza
Gość znudzony ignorancją

Po pierwsze. Alkohol nie jest środkiem antykoncepcyjnym, nawet wlany do pochwy o stosunku.
Po drugie. Po alkoholu część mężczyzn może dłużej, ale nie dotyczy to kazdego. To zmienność osobnicza i kazdy reaguje inaczej, co więcej, nie każdy reaguje zawsze tak samo. Wiele też zależy od ilości alkoholu.
Po trzecie. Pierwszy raz, który powinien być szczególnym wydarzeniem, gdyz jest niepowtarzalnym, jednorazowym przeżyciem - spieprzyłeś dramatycznie. Po prostu brak słów. I to marne tłumaczenie, że to po alkoholu. Jasne. Po alkoholu to i ludzie zabijają. Tyle, że tu znowu zmienność osobnicza - jeden po alkoholu myśli, a innemu wszystko sie wyłącza.
Po czwarte. Jak sie nie ma pojecia o seksie, to się za niego nie zabiera, aż sie to pojęcie osiagnie. Najpierw edukacja, potem kopulacja. To jak z operacja - nie powierzysz jej wykonania drwalowi, tylko lekarzwi.

Odnośnik do komentarza

djKEBS111
Że ktoś mnie będzie kręcić?

Poczytaj na necie o grze wstępnej (oraz jej czasie aby nie przedobrzyć), mapie erogennej ciała kobiety , fajnie jest tez zassać z jakiegoś piratebaya kama sutre w przykladach, poczytać o stymulacji vaginy/łechataczki , o orgazmie łączonym o ile tak się to zwie (niektóre kobiety aby dojsc potrzebują stymulacji pochowej+łechtaczkowej) przeczytaj o tym tym bardziej jeśli twoj wacław ma obwód standardowy czyli kolo 12cm ;)

Z tego co mi znajome mówią + to co dziewczyny piszą tutaj aby były jakieś szanse na sam pochwowy to 14cm+ obwodu i względnie długi wacek

A to co tu piszę pod spodem zakoduj sobie lepiej w glowie:

Traktuj kobiete jak człowieka a nie jako przedmiot, inaczej szybko ją stracisz albo będziesz miał rogi ;-)

Odnośnik do komentarza

wroma
djKEBS111
Że ktoś mnie będzie kręcić?

Poczytaj na necie o grze wstępnej (oraz jej czasie aby nie przedobrzyć), mapie erogennej ciała kobiety , fajnie jest tez zassać z jakiegoś piratebaya kama sutre w przykladach, poczytać o stymulacji vaginy/łechataczki , o orgazmie łączonym o ile tak się to zwie (niektóre kobiety aby dojsc potrzebują stymulacji pochowej+łechtaczkowej) przeczytaj o tym tym bardziej jeśli twoj wacław ma obwód standardowy czyli kolo 12cm ;)

Z tego co mi znajome mówią + to co dziewczyny piszą tutaj aby były jakieś szanse na sam pochwowy to 14cm+ obwodu i względnie długi wacek

A to co tu piszę pod spodem zakoduj sobie lepiej w glowie:

Traktuj kobiete jak człowieka a nie jako przedmiot, inaczej szybko ją stracisz albo będziesz miał rogi ;-)

Dzięki za rady!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...