Skocz do zawartości
Forum

Mój syn prowadzi życie seksualne ze starszą kobietą


Gość Sytuacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sytuacja

Witam. Mam 44 lata. Mam dwóch synów, w wieku 21 i 20 lat. Nauczyłem ich, że nie muszą mieć przede mną żadnych tajemnic. Wprowadziłem ich w dorosłe życie, rozmawiałem o trudnych tematach, zawsze gdy tego potrzebowali. Dawałem prezerwatywy, gdy zostawali sami ze swoimi dziewczynami. Pół roku temu mój starszy syn zerwał z dziewczyna. Tak to bywa w jego wieku, nie przejąłem się tym, zaproponowałem mu piwo pytałem czy chce pogadać ale on dobrze to znosił, nie chciałem wtrącać się w nieswoje sprawy. Jakieś cztery miesiące temu zaczął znowu wychodzić wieczorami. Spytałem drugiego syna, czy może jego brat znów kogoś ma. Dowiedziałem się, że jest w związku ze starszą od niego kobietą, nie znałem jej. Miała być przed czterdziestką. Spytałem, czy nie wie może czy współżyją, powiedział, że pewnie tak bo brat ostatnio prosił go o pożyczenie prezerwatyw. Miesiąc temu poznałem nową partnerkę mojego syna. Jest przed czterdziestką, wygląda bardzo dobrze. Rozmawialiśmy z nią razem z moją żoną, okazała się być miła, ale jednak mogłaby być matką mojego syna. Sama nie ma dzieci. Moja żona nie toleruje tego związku i ja szczerze też wolałbym żeby umawiał się z kimś w swoim wieku. Teraz może jest nią zafascynowany ale to nie może się udać. W końcu zacznie im przeszkadzać różnica wieku a mojemu synowi będzie cieżko znaleźć partnerkę na całe życie. Nie wiem, czy mogę o tym z nim porozmawiać. Nigdy nie bał się rozmawiać o jego życiu seksualnym, ale sadze, że wyczuł, że sceptycznie podchodzimy do jego nowej wybranki. Co sądzicie? Zostawić to w spokoju czy porozmawiać z moim synem? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

Zostaw to swojemu biegowi i daj synowi spokój. To jego życie. Dawniej strasznie zwracano uwagę na różnicę wieku. Moim zdaniem to jest bez sensu. Ta pani może dać twojemu synowi szczęście i miłość i będzie dla niego o wiele lepsza aniżeli rówieśniczka czy młodsza.

Odnośnik do komentarza
Gość P.Pangolin

P.Pangolin
W tym, że pani syn związał się ze starszą kobietą nie ma absolutnie nic złego.

kurde ! niby jest tu możliwość edytowania i poprawienia posta ale to cuś nie działa tak samo zresztą jak i poczta - a zatem sprostowanie :
ma być pana syn a nie pani ! sorki !

Odnośnik do komentarza

Taki związek może się udać. Może chłopak został zraniony przez młodszą dziewczynę i znajduje stabilizację u starszej. Jedyną kwestią problematyczną jest posiadanie dzieci, ale syn chyba zdaje sobie z tego sprawę.

Odnośnik do komentarza

a ty nie wiesz, że się ćwiczy na dojrzałej piczy? Chłopie, prezerwatywa, to kalectwo, na golasa, to sam raj. No, ale ta kobieta jest w wieku rozrodczym, więc tu kłopot jak go złapie na dziecko i alimenty, przez które zmarnuje se życie, a na starość ze zmurszałą babą i tak się rozwiedzie, bo mu nawet nie stanie.. Pokaż mu niniejszego posta, może zrozumie.
Do 30-stki powinien znaleźć se dziewczynę 10 lat młodszą i tuż po 30. się ożenić..

Odnośnik do komentarza

pewna redaktorka złapała ze sceny chłopaka 20 lat młodszego. teraz jak on ma 50 a ona 70, to mu nie chce już stawać i ją rzucił. Węszę, że z twoim synem może być identycznie.
Uczul go na ciążę. Niech wymusi na owej kobiecie antykoncepcję hormonalną lub spiralkę, i niech se jeszcze trochę poćwiczy. Taki seks jest zdrowszy niż walenie konia.
Z biegiem czasu powinno mu przejść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...