Skocz do zawartości
Forum

czy naprawde lubicie seks w kondomie?


Gość mlody chlopak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mlody chlopak

moja dziewczyna pozwala mi tylko na seks w kondomie , przecież byśmy obydwoje mieli dużą przyjemność, gdybym włożył jej do piczki gołego penisa. Nie wspomnę jakiej bym doznał rozkoszy gdyby do buzi wzięła mi gołego penisa.

Odnośnik do komentarza

Byłoby wam przyjemniej gdyby zaszła w ciążę albo złapała HPV np? Ja też seks tylko w gumce oralny też już nie bądźcie tacy do przodu, teraz wszyscy pie**i wyzwoleni, a złapiecie jakiegoś syfa na całe życie to wam wszyscy powiedzą żeście idioci i trzeba było się zabezpieczać i zostaniecie z tym gównem sami. Dla dziewczyny z reguły nie ma znaczenia czy w prezerwatywie czy bez nawet lepiej w, czuje się na pewno spokojniejsza i bezpieczniejsza, są przecież różne prezerwatywy, nawet z fajnymi wypustkami dla kobiety to całkiem miłe.

Odnośnik do komentarza
Gość facet po 40

~ttyy
Byłoby wam przyjemniej gdyby zaszła w ciążę albo złapała HPV np?

Nie przesadzajmy z tymi infekcjami, jeśli oboje są czyści i niezakażeni, to od siebie nie mają możliwości się zainfekować.

~ttyy
Dla dziewczyny z reguły nie ma znaczenia czy w prezerwatywie czy bez nawet lepiej w, czuje się na pewno spokojniejsza i bezpieczniejsza, są przecież różne prezerwatywy, nawet z fajnymi wypustkami dla kobiety to całkiem miłe.

Dla dziewczyny może nie, nie wiem, bo nie jestem, ale mężczyzna w prezerwatywie ma o wiele mniej przyjemne doznania, jeśli w ogóle jakieś ma (osobiście nie znoszę prezerwatywy, bo nie mam żadnych wrażeń fizycznych, a w seksie nie chodzi o to, żeby kopulować na siłę, tylko dla przyjemności) i proponuję, żeby kobiety nie wypowiadały się o doznaniach mężczyzn, skoro nimi nie są, tylko o doznaniach kobiet.

Odnośnik do komentarza

Wiesz cokolwiek o HPV? Mężczyźni zarażeni nie mają żadnych objawów. Skąd miałby wiedzieć, czy jest zdrowy? Wlepi jej raka szyjki macicy i będzie fajnie, co? Skąd niby wiesz, czy oboje są czyści i niezakażeni, nie rozśmieszaj mnie, ty masz 40 lat? Chyba 4. Umiesz czytać? Pytał o doznania kobiet, nie mężczyzn, sam jest facetem, to chyba wie, jakie ma doznania w gumce? Kobieta napisała, że dla kobiety to nie ma znaczenia, a ty jej odpisujesz, żeby się nie wypowiadała o doznaniach meżczyzn, no proszę cię. Jako kobieta też popieram gumki i dla mnie też nie ma różnic w doznaniach, dochodzę jak on jest w gumce i jak jest bez gumki, jak facet umie to robić to różnicy dla kobiety nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nie ma znaczenia, prezerwatyw nie używa się tylko po, żeby przed HPV się zabezpieczać... Ściągnęli rozmowę na HPV, a ciąża, halo? A cała masa innych chorób? A komfort kobiety? Faceci nie rozumieją tego, że dla kobiety seks to często wybór między seks z zabezpieczeniem a ciąża, większość kobiet podświadomie tak rozumuje. Faceci tego nie kapują, jaka to dla kobiety poważna decyzja i niepokój, zwłaszcza dla nastolatek i młodych kobiet, dla których ciąża to tragedia do końca życia. Wyobraźcie se, że idziecie do łóżka z facetem i cały czas tylko myślicie o tym, jakie jest ryzyko ciąży, a po wszystkim myślicie tylko o tym, czy nic się nie stało, latacie po forach i pytacie -czy mogę być w ciąży???- i modlicie się codziennie, żeby okres nadszedł. Wy faceci macie na to wywalone, nie kumacie tego, dla was to jest przyjemne i myślicie, że kobieta woli 5 minut wątpliwej przyjemności zamiast komfortu psychicznego i normalnego życia - jak ciąża się trafi to niestety, ale ona ma przesrane o wiele bardziej niż wy. Jak facet dziwi się, że kobieta chce z prezerwatywą, to chyba jakiś niedorozwój z niego...

Odnośnik do komentarza

I jasne, ktoś powie zaraz niech ona bierze tabletki i się zabezpiecza, skoro boi się ciąży. I fajnie, wtedy facet przejawia postawę -jesteś moja, zrób to dla mnie. kochanie, zabezpieczaj się do cholery, nie chcę twojej ciąży, chcę sobie poruchać ciebie bez gumki, tak mi przyjemnie. Zrób to dla mnie jeśli mnie kochasz-. A w razie wpadki odczucia będą -zwariowałaś, dlaczego się nie zabezpieczałaś?! zniszczyłaś nam życie!-

Odnośnik do komentarza
Gość facet po 40

~ryki1
Wiesz cokolwiek o HPV? Mężczyźni zarażeni nie mają żadnych objawów. Skąd miałby wiedzieć, czy jest zdrowy? Wlepi jej raka szyjki macicy i będzie fajnie, co? Skąd niby wiesz, czy oboje są czyści i niezakażeni, nie rozśmieszaj mnie, ty masz 40 lat? Chyba 4.

Akurat jako epidemiolog zawodowy mam podstawy twierdzić, że wiem o HPV więcej od Ciebie, a poza tym bardzo się mylisz, gdyż mężczyźni też mają objawowe zakażenia. Problem z rakiem szyjki macicy nie leży akurat w samym HPV, tylko w jego konkretnym typie. Poczytaj sobie o kłykcinach kończystych przy okazji. Nie znamy wieku autora, ale sądząc po stylu to młody chłopak i prawdopodobieńtwo nosicielstwa jest prawie żadne, jesli ma niewielką przeszłość seksualną. Dziewczyna tak samo. Ale co ci będę tłumaczyć, przecież zawsze dzieciaki są mądrzejsze.

Odnośnik do komentarza

Akurat jako zawodowy lekarz ginekolog wiem chyba dość dużo. Już się nie spinaj i nie popisuj. Po stylu pisania poznałeś ile on ma lat i ile miał partnerek i ile jego dziewczyna ma lat i ilu miała partnerów??? Litości... Takich epidemiologów mamy w Polsce??? Dobry boże chroń nas przed epidemiami... Na jakiej podstawie też przyjąłeś, że młody wiek = małe doświadczenia seksualne? Zabawny jesteś. Naucz się czytać dziecko.

Odnośnik do komentarza
Gość michu_21

Wsadzaj bez gumki raz się żyje. Najwyżej spędzisz życie na niańczeniu dzieciaka ale bez przesady jaka jest szansa na ciążę ? Poza tym wywiniesz się co najwyżej na alimenty albo weźmie tabletkę po tylko jej pilnuj. Robię to już z 3 kobietą i jakoś ani ciąży ani chorób wszyscy to robią przesadzacie .
laleczka co to znaczy jatrogenny muszę się dowiedzieć serio ale jaja, gdzie ty takie słowo wyszukałaś i jak długo szukałaś ? A rodzaje męski żeński kojarzysz i rozróżniasz, ryki to chyba kobieta btw żeńskiego rodzaju używa ?

Odnośnik do komentarza

Mój facet dla mnie zgodził się na kondomy. Mam 18 lat i nie chce brać tabletek ze względu na zdrowie pozatym chłopak nie chce abym je brala a zabezpieczyć się trzeba. Nie chce rezygnować z seksu. Mój ukochany mówi ze mu to nie przeszkadza ale nie wiem ile w tym prawdy. Oczywiście ze wolała bym uprawiać seks bez prezerwatywy ale z tabletkami jeszcze poczekam. Czasami prezerwatywy to konieczność bo znam wielu którzy myśleli ze "wyciągnęli w czas" a terazmmają dziecko

Odnośnik do komentarza
Gość michu_21

Błąd jatrogenny, tj. takie postępowanie lekarza lub innego pracownika służby zdrowia, albo takie warunki zakładu leczniczego, które wywierają niekorzystny wpływ na stan psychiczny (jatropsychogenia) i (albo) somatyczny pacjenta (jatrosomatopatia), powodując wystąpienie lub nasilenie objawów chorobowych.

"Dałeś/aś nam przykład błędów jatrogennych w komunikacji" co to jest hahaha

Wtf co ty piszesz kobieto co to za zdanie? Co to w ogóle znaczy jaka siara? Polska język trudna? Czyli wg cb ona dała przykład jak pogorszyć stan autora postu przez to jak się komunikuje wtf hahahah jak używasz słowa które wyszukałaś na wiki w swoim zasobie słów to chociaż znaj jego znaczenie proszę, wyjaśnij mi z ciekawości co miałaś qfa na myśli i czyj stan się pogorszył z powodu jej komunikacji hahahaha. Jestem cholernie ciekawy co miałaś na myśli tym pięknym zdaniem i winszuję ci go.

Odnośnik do komentarza

Koleś, ... jesteś a to, że wyguglałeś sobie trudne słowo i wkleiłeś definicję na forum niczego tu nie zmienia. Ona napisała po prostu, że jeśli lekarz jest nerwowy i wydziera się na dyskutanta, to popełnia błąd w kontakcie z nim i pokazał tu tego przykład. Każdy średnio ogarnięty to rozumie bez komentarzy, tylko widać ty jesteś ogarnięty ciut mniej.
Kapewu?

Odnośnik do komentarza

Skończcie już offtopować.

Dla mnie seks jest wymianą energii i płynów, a nie tylko motoryką, więc prezerwatywa odbiera mi całą satysfakcję. I nie analizuje teraz zagrożenia ciążą, czy chorobami, tylko swoje własne widzenie tej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość michu_21

Wiem co miała na myśli co nie zmienia faktu że to co napisała nie miało sensu i niech nie stosuje słów których nie umie użyć w nielogicznej konstrukcji zdania , nie lubię ... przy których trzeba się domyślać co chciały mOndrego powiedzieć. Nie pytałem w ogóle ciebie po co się wtrącasz. Ty wydzieranie się słyszysz jakieś ? Idź do lekarza z tymi glosami lepiej tylko takiego który cię pogłaska wy tacy delikatni widać jesteście . Ten najlepiej geniusz qfa wymiana płynów i energii , wymienisz se HIV z kimś albo bachora zrobisz to będziesz skamlał . Wymiana energii qfa jaki mistyk .

Odnośnik do komentarza

Seks w gumie jest beznadziejny, to jak lizanie lizaka przez szybę na wystawie sklepowej

Niemniej jednak, większość kobiet nie zdecyduje się na tabletki nie majac w 100% pewnosci do swojego partnera
może krótko się znacie albo nie jestes zaufany? Poza tym
ryzyko zakrzepicy

Próbowaliście SKYN ? sa o niebo lepsze od tradycyjnych gum

Odnośnik do komentarza

Może i nudny, szkoda tylko że on ma rację i wszystkich którzy mają racje gnoicie.
Nie lubię seksu w prezerwatywie. Kazałam mężowi podciąć nasieniowody i mam święty spokój. Jak się wam chłopaczki zachce seksu bez gumy to powiedzcie dziewczynie że jej załatwicie gwarancję świetnego i przyjemnego seksu do końcu życia. Ciekawe czy stać was na takie coś dla tej waszej przyjemności, lasce to każdy może mówić żeby nie przesadzała z lękiem o ciążę i zniszczone życie. Skoro gumy dla was takie niewygodne a chorób się nie boicie to zróbcie se wazektomię i po problemie, jest odwracalna a na dziecku pewnie i tak nie zależy skoro wolicie się zabawić. Sama przyjemność, nie ma chętnych?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...