Skocz do zawartości
Forum

Problem z zakładaniem prezerwatywy


Gość PainX1991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PainX1991

Witam, mam 20 lat i dostalem od kumpa na urodziny prezerwatywy.. bardzo fajnie extra... chce wspolzyc z moja kobieta, ale jak stanie mi penis, i zsuwam skorke z zołędzia to wydaje mi się za duzy ten zoladz i jak zakladam gumke to nachodzi ta gumka nizej niz zoladz i na tym sie konczy... dalej nie chce isc nic a nic... co mam zrobic?:( i prosze mi powiedziec czy muszę zdjąc skorke z zoledzia przed zakladaniem kondoma? co sie stanie jesli nie sciagne?

Odnośnik do komentarza

Kwestia dopasowania rozmiaru prezerwatywy wydaje się być mało prawdopodobna ze względu na rozciągliwość prezerwatyw, bardziej prawdopodobne jest niewłaściwe postępowanie.
Napletek przed założeniem prezerwatywy powinien być odciągnięty, tak że żołądź powinna być uwidoczniona.
Proponuję zapoznać się dokładnie z instrukcją zakładania prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza

Z Twojego opisu wynika, że prezerwatywa jest za mała. Zdecydowanie musisz zmienić rozmiar na większy, gdyż korzystanie z za małej prezerwatywy może zakończyć się jej pęknięciem i wszystkimi tego konsekwencjami.
Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, warto być zapoznał się z instrukcją zakładania prezerwatywy załączoną do każdego opakowania.

Odnośnik do komentarza
Gość do chłoptasia

Seks z użyciem prezerwatywy, to taka sama przyjemność jak z lizania cukierka przez szybę, czyli to chuj nie przyjemność.
Zrób tak:

1. wybierzcie na kopulację dzień niepłodny
2. wsadź dziewczynie do pochwy globulkę Oval Patentex
3. posmaruj swoją żołądź i wargi sromowe dziewczyny lubrykantem KY
4. popieść jej cycki wargami, poliż łechtaczkę językiem
5. wsuń penisa do pizdy i wykonuj dupą ruchy frykcyjne przez minimum 10 minut, lub tak długo aż dziewczyna osiągnie orgazm.
6. jeżeli spuścisz się za szybko, to odczekaj kilka minut i powtarzaj wszystko aż do skutku, czyli aż dziewczyna zacznie piać z rozkoszy.
7. przed kopulacją nie zapomnijcie wykąpać się i ubrać czystą pościel. No, przyda się światło i muzyka nastrojowa. Lampka wina też nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość ciąk dalsy

co 1 h musicie wsuwać do pochwy świeżą globulkę.Po seksie dziewczyna nie może zaraz podmywać pizdy, bo może zmyć/rozcieńczyć środek plemnikobójczy!!!!!a efektem może być niechciana cionża

Odnośnik do komentarza
Gość do chłoptasia

mimo, że masz 20 lat, to pewna jestem, że nie wiecie nic o dniach niepłodnych. Zapamiętajcie: 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne, pod warunkiem regularnego cyklu, pełnego zdrowia i braku zmiany klimatu.
Inna informacja: w dniach niepłodnych śluz w pochwie jest gęsty i lepki, co utrudnia ruch plemnikom i giną. W dniach płodnych śluz jest rzadki i sprzyjający na płynięcie plemników w kierunku jajeczka by go zapłodnić i dać cionrzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...