Skocz do zawartości
Forum

Zgodzic sie na seks za pieniadze?


Gość margolka1125

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pa_lo_ma

mirczyk
Pa_lo_ma
no niekoniecznie ! płacę za siebie :D

Zawsze masz dostepne lokum zeby np. nie placic za nie :)

Nie ! Nie zawsze mam dostępne lokum. Ale jeśli trzeba za nie zapłacić to płacę za siebie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mochitox

Trzeba zaczac od tego ze 26 latek to zaden facet a chloptas. A ty majac 18 lat jestes smarkaczem. Zabawa w seks to jesli zamierzasz byc dz*wka to i owszem bedziesz miec z tego kase a przy okazji kupe problenow.

Odnośnik do komentarza

kiedy spowiezdialabym , ze NIGDY bo to niemoralne i robisz z siebie dziwke, ale zycie nauczylo mnie , ze ludzie sa podlymi frajerami i jesli jest na tyle pusty zeby placic za seks to mozesz bo wykorzystac.
A jezeli chodzi o zonatych facetow to nie czarujmy sie -od wiekow malzenstwo to zwykly kontrakt a ludzie puszczaja sie na prawo i lewo jak chca i z kim chca... Potem udaja na facebookach szczesliwe rodziny. Jest to obrzydliwe i zalosne ,ale jakze prawdziwe..

Ja mam juz 31 lat i nie widze nic zlego w tym , ze mlode ladne dziewczyny wykorzystuja takich frajerow. Niech wykorzystuja i zdzieraja kase jak najbardziej moga !!

Skoro nie maja szacunku do kobiet z ktorymi maja slub to niech placa...skoro nie maja moralnosci zeby za te pieniadze kupic cos dziecku lub zonie ..cala naprzod do lozek innych.

Odnośnik do komentarza

~glaudus
MYSZA1987 rozumiem,ze sama się puszczasz na lewo i prawo, ale dziwko moze nie namawiaj innych do tego.

ja nie ... nie jestem tez mloda juz i atrakcyjna dziewczyna...
Nie widze roznicy pomiedzy puszczaniem sie mlodej dziewczyny a frajerem , ktory z tego korzysta, Dla mnie to jest ten sam poziom.Niech sie puszczaja

Odnośnik do komentarza
Gość Virginia1

Z tym można żyć - jeśli twarda dobra psychikę.
Przyjemne z pożytecznym .
Pieniądze można duże zarobić na stosować sobie odłożyć , mieć normalna prace i wykształcenie.
Nikt i tak nie będzie wiedział.
Do życia podchodzić na luzie niczym się nie przejmować. Żyć tak jak chcesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...