Skocz do zawartości
Forum

Zgodzic sie na seks za pieniadze?


Gość margolka1125

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margolka1125

Witam, mam wielki problem poniewaz ostatnio na jednym z portali randkowych dostalam wiadomosc od 26letniego faceta (ja mam 18 lat) z propozycja \'pracy\' czyli kilka razy na miesiac seks, za dosc dobre pieniadze. Szczerze mowiac trzeba mi pieniedzy, ide na studia niedlugo, do tego lubie seks... Ale jesli chodzi o moralnosc tej propozycji to mam wielkie zastrzezenia, zostalam wychowana bardzo religijnie. Nie chce byc dziwka, a jednak brakuje mi seksu (nie mam nikogo teraz) i pieniedzy.

Co zrobilibyscie na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Gość dyskrecjusz

Zużyć się przy tym nie zużywasz a nabierasz doświadczenia.
Za konkretną pracę konkretny zarobek.
Trzymając wszystko dla przyszłego wybranka, który będzie brał za darmo, a moze i dać po pysku, to marnotrawstwo.

Odnośnik do komentarza
Gość rudzielka

Dziewczyno ja robię to od dwóch lat przecież nikt nie pozna ilu facetów było w twojej cipce. To idealnie połączenie przyjemne z pożytecznym, ale tylko z przystojnymi i jak dobrze płacą dzięki temu mam bardzo urozmaicone życie sexualne i umawiam się z kim chce, więc nie jestem dziwką bo nie sypiam z kim popadnie tylko sama sobie wybieram, zwykle starszych i żonatych sa bardziej delikatni tajemniczy.

Odnośnik do komentarza

Wybór jest twój ale zgadzam się z poprzednikiem (wroma) - nie masz pewności jak prowadził się wcześniej "twój pracodawca".
O ile będziesz chciała się zgodzić to radziłabym kazać mu przedstawić Ci odpowiednie wyniki badań ( w ten sposób możesz sprawdzić tez czy chce być wobec Ciebie uczciwy) bo czym jak czym ale ryzykować zdrowiem (może i życiem) sensu nie ma.
Jednak jak sama piszesz nie chcesz zostać dziwką- sory ale taki układ spokojnie można nazwać prostytucją! Od ciebie zależy czy godzisz się na to by z własnego wyboru chcesz zejść do tak niskiego poziomu.
Ja osobiście też uwielbiam seks, fortuny także nie posiadam, ale za żadne skarby nie zgodziłabym się na taką "pracę" choć specjalnie religijna nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Gość honestasfuck

~rudzielka
Dziewczyno ja robię to od dwóch lat przecież nikt nie pozna ilu facetów było w twojej cipce. To idealnie połączenie przyjemne z pożytecznym, ale tylko z przystojnymi i jak dobrze płacą dzięki temu mam bardzo urozmaicone życie sexualne i umawiam się z kim chce, więc nie jestem dziwką bo nie sypiam z kim popadnie tylko sama sobie wybieram, zwykle starszych i żonatych sa bardziej delikatni tajemniczy.

Jesteś słońce jestes...

Odnośnik do komentarza

~rudzielka
Dziewczyno ja robię to od dwóch lat przecież nikt nie pozna ilu facetów było w twojej cipce. To idealnie połączenie przyjemne z pożytecznym, ale tylko z przystojnymi i jak dobrze płacą dzięki temu mam bardzo urozmaicone życie sexualne i umawiam się z kim chce, więc nie jestem dziwką bo nie sypiam z kim popadnie tylko sama sobie wybieram, zwykle starszych i żonatych sa bardziej delikatni tajemniczy.

pieprzysz sie z zonatymi??

Odnośnik do komentarza
Gość rudzielka

hannaOmniak

pieprzysz sie z zonatymi??

Tak. Widać jest na to popyt, skoro tak napisałam. W czym to niby żonaty jest gorszy? Ma tak samo fiuta i potrzeby, jak nieżonaty. A że żonaci są bardziej dyskretni i hojni, to chyba zrozumiałe?

Odnośnik do komentarza

~rudzielka
hannaOmniak

pieprzysz sie z zonatymi??

Tak. Widać jest na to popyt, skoro tak napisałam. W czym to niby żonaty jest gorszy? Ma tak samo fiuta i potrzeby, jak nieżonaty. A że żonaci są bardziej dyskretni i hojni, to chyba zrozumiałe?

Bo tutaj chodzi tylko o kasę. Dziwki lub jak kto woli prostytutki tez (bywa) ,ze maja jakąs moralność i nie biorą sie za żonatych bo z tym to róznie bywa.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
~rudzielka
hannaOmniak

pieprzysz sie z zonatymi??

Tak. Widać jest na to popyt, skoro tak napisałam. W czym to niby żonaty jest gorszy? Ma tak samo fiuta i potrzeby, jak nieżonaty. A że żonaci są bardziej dyskretni i hojni, to chyba zrozumiałe?

Bo tutaj chodzi tylko o kasę. Dziwki lub jak kto woli prostytutki tez (bywa) ,ze maja jakąs moralność i nie biorą sie za żonatych bo z tym to róznie bywa.

You've made my day

Odnośnik do komentarza

~rudzielka
hannaOmniak

pieprzysz sie z zonatymi??

Tak. Widać jest na to popyt, skoro tak napisałam. W czym to niby żonaty jest gorszy? Ma tak samo fiuta i potrzeby, jak nieżonaty. A że żonaci są bardziej dyskretni i hojni, to chyba zrozumiałe?


Dyskretni to na pewno ;) bo by zona wypier*** na zbity pysk.
a po drugie skoro ma potrzeby jak nie zonaty to po uj sie zenil? zeby isc do innej pity?

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

margolka ! no można się piep... za kasę ( i wiele kobiet tak robi ) ale ja widzę w tym pewną wadę - może się zdarzyć, że do końca życia sama będziesz uważać się za dzi...e - bleeeee
jak se tam chcesz !

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno! A pomyślałaś o chorobach wenerycznych, o ryzyku ciąży??? Prezerwatywa nie daje 100% gwarancji!!!! Oczywiście że staniesz się prostytutką - nazwij rzecz po imieniu!!!!żeby nie napisać wprost że kurwą.....
Ja jestem mężatką od 10 lat. Już nieraz będąc z mężem np. w markecie, czy gdziekolwiek- pokazywał mi palcem takie "dziwki" które za jego młodych czasów robiły "dobrze" jego kolegom.....( ja i mąż jesteśmy mamutami sexu! czekaliśmy z tymdo ślubu!!!!- i jestem z tego dumna!!!). Nie wyobrażam sobie, żeby mnie tak ktoś wytykał palcami bo się kurwiłam....Tak- nazwijmy to dosadnie. To już nie kwestia wiary nawet, ale jakiejś moralności. Ja nie wiem czy wy młode dziewczyny tego nie czujecie??? oddawać swoje ciało ot tak tylko dla kasy???? a gdybyś ty miała kiedyś dziecko- córkę- zaakceptowałabyś taki jej pomysł na zarabianie????? Nie wróże ci udanego małżeństwa młoda kobieto. Zapewne kiedyś i męża będziesz zdradzać .....
no sorry- obrzydliwe!!!!

Odnośnik do komentarza

pewnie. umów się z nim. JAK DOBRZE TRAFISZ TO CI GARDŁO PODERŻNIE BO MOŻE BYC PSYCHOLEM!!!!!!Albo zacznie cie przesladowac jak już ci się odechce tej "pracy"...Sa jeszcze inne warianty. np. nagra cie w negliżu i umieści fotki w necie...I to wszystko za "dość dobre pieniądze" jak piszesz.

Odnośnik do komentarza

~donky
pewnie. umów się z nim. JAK DOBRZE TRAFISZ TO CI GARDŁO PODERŻNIE BO MOŻE BYC PSYCHOLEM!!!!!!Albo zacznie cie przesladowac jak już ci się odechce tej "pracy"...Sa jeszcze inne warianty. np. nagra cie w negliżu i umieści fotki w necie...I to wszystko za "dość dobre pieniądze" jak piszesz.

Skad az taki czarny scenariusz.
Moze kolesiowi brakuje seksu nie ma powodzenia u kobiet to latwiej jest mu znalez mloda dziewczyne i placic jej za seks bo tak jest najlatwiej.

Odnośnik do komentarza
Gość zmądrzałzapóźno

Proszę Cie nie rób tego, pomyśl ile ten gościu mógł mieć partnerek przed tobą. Nie masz pewności czy nie jest nosicielem wirusa hiv, kiły, rzeżączki, chlamydii, czy masy innych chorób. A gdy Cie zarazi tak chwilowa kasa szybko zniknie a ty będziesz się leczyć, rzucisz studia i będziesz żałować że dla paru groszy się puszczałaś. Znajdź tego jedynego, porządnego ( choć teraz ciężko o takich) Nie marnuj życia dopóki jet piękne.

Odnośnik do komentarza
Gość znudzona Anna

Pa_lo_ma
oj ! to mi się nie podoba !!!! jak mam ochotę, to robię to bezinteresownie :D

To ci sie tylko wydaje, bo zawsze ktoś ponosi koszty wygodnego kopulodromu, np. płaci za lokum, światło, wodę, twoje jedzenie/picie, i tak dalej - :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...