Forum Seks

Rozmiar penisa u 13-latka

~j...l

~j...l

Penis u 13 latka Wydaje mi się ze mój penis jest mały jak na mój wiek, w spoczynku ma długość 7cm, a we wzwodzie 10,5cm. Mam się tym martwic czy jeszcze mogę mieć pewność ze urośnie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~taka prawda

~taka prawda

Bardzo mały, ale w wieku 13 lat mało kto ma więcej. Dopiero zaczyna wzrost.

~nwm24

~nwm24

Mam prawie 14 lat i mój penis przy zwodzie ma ponad 12,5 a przy zwisie ok8-9 cm i sądzę że to nawet sporo jak na mój wiek

Złotarączka

Złotarączka

Mierzcie i zapisujcie wyniki co roku aż do 18-tki, potem przeanalizujcie dane i będziecie mogli zostać tutaj ekspertami przez doświadczenie.

--

PSALM 91

181732 zlotaraczka Mężczyzna, 50 lat, Ciechocinek
~TakiTam223

~TakiTam223

To normalne jakieś 40% mężczyzn ma małego .
Ja się dziwię bo mam 12 lat i w zwodzie mam 16cm

~takitu223

~takitu223

16cm w wieku 12 lat to raczej nie jest normalne. Nie miałeś badań bilansowych?

~Ktoś1829289

~Ktoś1829289

Ja mam 12 lat i w wzwodzie mam dokładnie 13,5 cm to dużo?

~Fufhf

~Fufhf

Ja tez mam 13 Lat i w wzwodzie mam 15cm a w spoczynku 8 nie wiem czy to dobrze czy zle

~Anonim _ 444469

~Anonim _ 444469

Ja mam 12 lat i w zwodzie mam 14 ,5 cm wiec mając 13 lat i 10 cm to to mało

~Dawidp

~Dawidp

Ja mam 13 lat i w zwisie mam 10 a jak mi stoi to mam 16 cm oczywiście

~Maluszekk

~Maluszekk

~TakiTam223
Jak można mieć 16cm w wieku 12 lat. Ja mam 13 i mam znacznie mniej. 4,5cm normalnie a podczas erekcji 8,5 cm. Co ty robisz gosciuu. Ja tak chceeee.

~Tajemniczy 18373

~Tajemniczy 18373

Dziwne, ja mam 13 lat w spoczynku mam 10cm a podczas erekcji coś około 15/16 niewiem czy to normalne ale mi nie przeszkadza ;P

~Bond writer 34

~Bond writer 34

Mam 13 lat i nie wiem jak powinien wyglądać penis u 13-latka

~Kirmon

~Kirmon

Nie jest zbyt duży jednak nie przejmowałbym się wielkością członka w tym wieku z uwagi na to, ze członek jeszcze rośnie.Mozez mieć mały teraz ale potem możesz mieć skok rozwojowy i członek może znacznie urosnąc. Jakby był taki w wiekku 18 lat to faktycznie więcej nie urośnie.Ale w wieku 13 lat to nawet nie ma się co przejmowac. Poza tym mozna powiekszyc tabletkami.

~MądryCzłowiekChyba

~MądryCzłowiekChyba

Penis we wzwodzie jest o 2-2,5 cm większy od penisa w zwisie barany...

~laskowsky

~laskowsky

A jeśli chodzi o powiększenie tabletkami to na ile można mniej więcej liczyć?

~kirmon

~kirmon

No cóż. Jest to kwestia osobnicza. U jednej osoby powiększenie będzie wynosiło 2 centymetry, u drugiej jakieś 3 centymetry, trzecia powiększy 5 centymetrów i zależy to od wielu czynników.Pierwsze to odpowiednie tabletki, powinny mieć dobry skład, nie ma tutaj co oszczędzać i zamawiać sobie jakichś tanich z allegro ale warto jest kupić coś porządnego o dobrym działaniu. Po drugie duże znaczenie tutaj ma to w jaki sposób bierzesz te tabletki i czy przypadkiem przyjmujesz je regularność.Bo regularność tutaj bardzo dużo znaczy. Jeśli będziesz brał nieregularnie, nie masz co liczyć na dobre efekty. Liczy się również czas kuracji.Nie powinien być mniejszy niż 2-3 miesiące bo dopiero w drugim miesiącu tabletki zaczynają działać.