Skocz do zawartości
Forum

Brak przyjemności podczas masturbacji


Gość Madzia17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madzia17

Tak jak w temacie. Mam już 17 lat i nie czuję przyjemności podczas masturbacji... Próbowałam chyba wszystkiego... Dodam, że jestem dziewicą. Jedynie co mi sprawia przyjemność to takie naciskanie/ugniatanie, ktore robię od dzieciństwa. Lecz chciałabym mieć przyjemność z normalnej masturbacji, bo boję się że w poźniejszych kontaktach nie będzie mógł mnie chłopak/ dziewczyna zaspokoić. Pomocy. Co robić? Z góry bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli masturbacja nie przynosi Ci przyjemności to lepiej tego nie robić na siłę. Masturbacja nie musi poprzedzać współżycia aby dostarczało wiele satysfakcji.
Masturbacja u kobiet wymaga właściwej techniki, dlatego dość często każda kobieta ma swoje ulubione sposoby pobudzania narządów płciowych. Jeśli chodzi o stymulację łęchtaczki to najczęściej mogą być stosowane ruchy okrężne lub podłużne w stosunku do osi sromu. Jest to absolutna dowolność, należy jednak zadbać o odpowiednie nawilżenie aby nie doszło do podraźnień skóry.

Odnośnik do komentarza

Mam tyle lat co ty. Jestem dziewicą i obecnie nie mam chłopaka. Ostatnio mam wielką ochotę na seks i czuję się już na to gotowa.Jednak mam obawy czy kiedykolwiek uda mi się osiągnąć orgazm. Kiedy się masturbuję i wkładam sobie 2 palce nie sprawia mi to żadnej przyjemności. Jedynie kiedy dotykam łechtaczki odczuwam lekkie dreszyki, ale jest to bardzo żadkie i prawie nieodczuwalne. Boję się że tak już będzie zawsze i nigdy nie doznam orgazmu. ;(

Odnośnik do komentarza

bo seks to takze namietnosc i uczucia, jesli para wspolzyje a miedzy nimi nie ma milosci ani zadnych uczuc to wtedy to jest tylko własnie seks taka fizycznosc, chociaz wydaje mi sie ze w dzisiejszym swiecie seks nie jest juz takim czyms wyjatkowym i niemalze swietym jak kiedys nie ma juz takiej otoczki wyjatkowosci jak to bylo dawniej i ludzie tez z dystansem do niego podchodza ze liczy sie przyjemnosc a nie romantyzm i milosc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...