Forum Seks

Murzyn i moja zona - Czy sa tacy jak ja?

~LoveTheBBC

~LoveTheBBC

Najbardziej podnieca mnie mysl o mojej zonie walacej sie z paroma murzynami przy mnie. I na koniec jak ja rozpruja wielkimi palami wszyscy spuscili by sie jej na twarz Czy ktos ma podobne fantazje?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dkdkd

~Dkdkd

Załóżmy, że to prawda - w co wątpię - to najprawdopodobniej jest to spowodowane twoimi kompleksami i brakiem poczucia męskości. Może to przez mały członek lub przez to, że twoja żona nie czuje nic w łożku.

~Gernimo

~Gernimo

Ja mojej żonie nigdy nie pozwoliłbym na orgie.Sex z jednym dojżałym murzynem [ 0k.55-65 lat ] i takiego właśnie mamy od kilku już lat .Żonka moja , piękna brunetka o zgrabnej figurze i długich fantastycznych nogach poznała go na spotkaniu firmowym kilka lat temu.Na wieczorku zapoznawczym na ktorym ja również byłem,Murzyn tak ja okręcił,że żona zapytala mnie,czy może się urwać na godzinke lub dwie z tym wielkim czarnym jak wegiel murzynem.Zapytałem czy sie nie boi jego penisa bo przecież o sex chodziło a ona chciała mu dać poruchać.Powiedziała,że nie boi się więc pozwoliłem jej.Po ponad trzech godzinach zjawil się on ,podszedł do mojego stolika i powiedział,że ''Żona czeka na pana w waszym pokoju ''i uśmiechnał się szeroko pokazują swoje białe zęby'Bylem troche zaniepokojony lecz szedlem pomału i dostojnie.Żona moja leżała na łóżku przykryta tylko recznikiem.Usiadłem na skraju łóżka a żona moja uśmiechnęła sie i podziękowała za pozwolenie na sex z tym wielkim ,murzynem.Odsłoniłem ręcznik i unioslem do góry jej nóżki.Cipulka mojej żony była pięknie zmasakrowana przez penis murzyna.Calutka czerwona jak róża a wewnętrzne płati pogniecione i objuksowane obficie.Sperma murzyna wypływała powoli z pięknej pipki żony która zachęciła mnie do wylizania cipeczki z jej soczków i juksu murzyna.Po godzinie zeszliśmy na salę .Gdy zespół zaczął grać,murzyn poprosił moja zone do tańca .Po powrocie do stolika,żona zpytała,czy moze iść jeszcze raz z murzynem - powiedziałem,że ja muszę być również w pokoju.Żona podeszła do stolika murzyna i szepnęła mu coś na ucho.Murzyn zgodził się i po pół godzinie poszliśmy - żona z murzynem z parkietu - ja od stolika.W pokoju on poszedł pod prysznic a żona do łóżka.Wyszedł nagi a jego ogromny ch..j zwieńczony wielkim grzybem i wielkie mocno owłosione jadra,kołysały sie na boki.Po krotkiej grze wstepnej,żona rozłożyła i uniosła swoje piękne nóżki dla murzyna który zawisł nad moja żoną i naprowadził łeb penisa do cipeczki żony.Wpychał pomału krótkimi ruchami bioder lecz gdy już był zanurzony po jadra - rozstawil szeroko swoje grube uda i zaczął rytmiczną pracę biodrami.Piękny widok czarnego jak węgiel potężnego penisa w różowiutkiej od poprzednich stosunków cipce.Pośladki murzyna trzęsły sie w rytm jego pchnieć a penis pracował wzorowo.Ogromne jądra uderzały o pośladki mojej żony .Po kilkunastu minutach ,murzyn dopchnął penis do nasady i począł tryskać juksem do macicy mojej ślubnej.Jądra podnosiły sie na przemian uwalniając juks.Kilka gęstych stumieni trysnęło z jego łba a cipka zaczęła wysysać juks z jego jąder.Tej nocy,murzyn krył moja żonę jeszcze trzy razy .Ja lizałem ją po każdym stosunku.Po krotkiej drzemce,on pokrył mi żonę jeszcze raz i szczęśliwy,odruchany ubrał się i wyszedł.Ja lizałem żonę jeszcze długo po wyjściu murzyna.Tak rozpoczął sie nasz couckold.Żona była wówczas młodą pracowniczka a murzyn był dyrektorem placówki firmy w innym państwie.Niespodziewanie żona moja została zerżnięta przez murzyna tej nocy i po 9 miesiacach urodziła chłopczyka.Murzyn wcale o tym nie wiedział - żona nie powiedziała jemu.Po jakims czasie,żona pojechała na szkolenie zawodowe właśnie do niego i jak można się było spodziewać - przywiozła brzuszek.teraz nasz chłopczyk ma o rok młodszego braciszka.Dzisiaj mamy czwórke dzieci ,które moja żona urodziła z murzyńskiego juksu - rozkładając swoje długie,zgrabne piękne nóżki - temu jednemu,jedynemu staremu i z nadwagą murzynowi lecz pięknie ruchajacemu jej śliczną cipeczkę i opróżniającemu wielkie owlosione jądra ze swojego gęstego lepkiego i goracego juksu do jej macicy

~Hanka nimfomanka

~Hanka nimfomanka

Czy chciała by pani murzyna?Murzyna murzyna oj tak!Bo murzyn z afryki to rucha jak dziki murzyna murzyna oj tak!Hanka z płonącą cipą

~Samarytanin

~Samarytanin

W nawiazaniu do starych murzynów - moja żona też jest samarytanką dla starych zapomnianych murzynów.Jesteśmy w couckold już kilkanaście lat i mamy dzieciaki,ktore spłodził nam nasz 59 letni murzyn.Ten,którego przyprowadziła żona,jest po 75 .jest siwy,gruby i brudny a na dodatek nie ma przednich zębów.Górnych jedynek i jednej dwójki.Żona wykąpała go i wróciła uśmiechnięta do salonu.Stary wyszedł nago z łazienki i zobaczylem jego penis.Byl ogromny z wielkimi ciężkimi jądrami .to dla tego żona moja była usmiechnięta gdyż miała plan.Po kolacji murzyn poszedł do pokoju dla gości a my do sypialni lecz żona zapytala czy moję umilić jemu noc oddając swoją cipke jego penisowi.Zapytalem,czy nie boi się tego giganta który byl gruby i miał wielki grzyb na końcu .Żona wstała i bez slowa poszla do niego zostawiając uchylone drzwi.polożyła się obok niego i zaczęła pieścic jego penis poruszajac skórką.Ten obudził się zdziwiony.Żona powiedziała,że dała mi środki nasenne i maja całą noc .Penis stanął jemu szybko a żona położyła się na plecy zachęcając go.Stary szczerbaty dziad,zawisł nad nia i naprowadzil potężny czarny jak węgiel łeb na jej pipeczkę.Po kilku próbach wepchniecia go do pipki stary schowal ch..ja calkowicie i na szeroko rozstawionych grubych udach ,począł miarowo ruchać mi żonkę.Jego tłuste pośladki trzęsły się w rytm pchnięć jego bioder.Po kilku minutach pięknego ruchania ,chwycił żonę za pośladki i nie pytając,zaczął juksować jej macicę.Żona moja uniosla biodra dociskając sie do nasady jego wielkiego penisa.Stary zalał ja swoim juksem obficie bo gdy po kilku minutach wyjął ch..a,juks zaczął wypływać z jej pipki gestym strumykiem.Żona wstala i przyszła do mnie kładąc się na łóżku i zachęciła mnie do zlizania murzyńskiego juksu ze starego ch..ja.Powiem wam,że nawet był dobry i z chęcią go lizałem.Z ud wewnętrzych żony również zlizałem wszystko.Ona usmiechnięta powiedziała,że wraca do starego no i poszła.Ten kryl ja jeszcze chyba trzy razy opróżniając swoje wielkie jądra w jej cipeczkę po czym zasnął kamiennym snem.Żona wrócila do mnie a ja wyssałem wszystko z jej pipulki pięknie zmaltretowanej i objuksowanej przez penis starego.Rano dzieciaki poszly do przedszkola a stary wstal około południa.Wyszedł nago z sypialni i gdy mnie zobaczyl - zdębiał.Żona jednak wszystko wytlumaczyła .Po śniadaniu,zapytał mnie,czy pozwolę na jeszcze jeden stosunek.Żona nie czekając na moja odpowiedź,poszła z nim do sypialni na nasze małżeńskie łóże.Stary,czarny jak smoła krył mi żone po mistrzowsku zalewajac jej cipeczke swoim murzyńskim juksem.On naruchał na swoje stare lata czwórke dzieciaków i jako prawie osiemdziesieciolatek,zerżnął moją żonę po raz piąty a dzieci jego są zdrowe jak ryby i silne.Jego juks jest treściwy i mocny a żona moja powiedziała mi,że nadal będzie wpuszczała starego i jego penis do swojej pipki.Ona ma teraz 31 lat a stary szczerbaty może jeszcze ruchać i pewnie jeszcze przyczyni sie do zwiekszenia liczebności w naszym miasteczku.Wielu młodszych uchodźców bardzo zazdrości staremu bo moja żona jest bardzo zgrabną szatynką i do tego piekna a dzieci naruchane przez starego kochaja nas bardzo - i my równiez je kochamy.Jesteśmy najbardziej kochającą i sznujacą sie rodziną chociaż wszystkie nasze dzieci są z murzyńskiego juksu.

~Litościwy

~Litościwy

Ja stalem się z dnia na dzień bardzo bogaty.Otoż majac 20 lat,dostalem od stryjka zaproszenie do Stanów jako jedyny spadkobierca jego fortuny.Jestem nieciekawym typem jednak do US zabrałem ze sobą o rok młodszą piękna bardzo zgrabną brunetkę [ która poleciala na kase i wygodne życie].Stryjek przywital nas na lotnisku i pojechaliśmy jego ''Bentleyem''do domu.Ma on dosyć duży dom i wielki ogród o który dbał stary,siwy czarny jak węgiel murzyn.Do zwiazku couckold z ogrodnikiem stryjka doszło po jego namowie.Tak to zorganizował,że ani się nie obejżeliśmy,a juz stary wiedział,że bedzie ruchał moja dziewczynę.Gdy byliśmy w naszej sypialni,murzyn - wielkie chłopisko z wielkim penisem zakonczonym dużym grzybem - wszedł,przywitał sie i usiadł na łóżku.Ja osłupiałem,dziewczyna patrzyla z zaciekawieniem na jego penis i duże pełne owłosione jadra.On uśmiechnął się i zaprosił moja dziewczynę obok siebie.Ta poszła automatycznie i usiadła na łóżku.Murzyn rozebrał ją powoli i nagą położył na środku łóżka.Zaczął ją całować i skierował jej rękę do swojego penisa.Ta chwyciła go za trzon i przesunęła skórkę kilka razy w przód i w tył.Penis jego zaczął sztywnieć i powoli rozchylił jej nóżki,i wszedł pomiedzy kierując łeb penisa do jej ciasnej cipeczki.Kilka delikatnych ruchów biodrami i pomału zaczął sie zagłębiać przyzwyczjając jej pipke do rozmiarów tego giganta.Mnie poprosil,abym podlozyl poduszeczke pod pośladki mojej dziewczyny która uniosła biodra i wsunąłem pod nia twardą poduszeczkę.Teraz stary mial idealne dojście.Jego penis po jakims czasie schował sie całkowicie w cipeczce i rozpoczął powolne ruchy biodramiDziewczyna przyjęła jego czarnego jak smoła ch..ja w czałości i wzdychając z rozkoszy rozstawiła nóżki szerzej i uniosla wysoko- aż do głowy murzyna.Ten rozstawił szeroko swoje grube uda i miarowo ruchał mi dziewczynę.Po kilkunastu minutach ruchania,spojżał jej w oczy i powiedzial''Dam teraz tobie czarne dziecko z mojego murzyńskiego gestego juksu'',Ona patrząc mu w oczy powiedziała''Tak,proszę pana proszę o nie''.''Będziesz nosiła mój brzuszek '' - ''Tak proszę pana''Ogrodnik dopchnął penis do jader a trzon jego penisa zaczął pulsować w środku cipeczki mojej dziewczyny.Juks z jego łba tryskał długimi gęstymi strumieniami do jej macicy.Od tego czasu,stary ogrodnik krył moja dziewczyne gdy miał na to ochotę.Potrafił przerwać rozpoczętą pracę w ogrodzie,aby pokryć mi dziewczyne i odruchany szedł spowrotem do pracy.Urodziła staremu chłopca - niewiele jaśniejszego od jego ojca Teraz jesteśmy już kilkanascie lat tutaj i mamy gromadke dzieciaków starego ogrodnika.Po urodzeniu trzeciego dziecka wzięliśmy ślub i potem murzyn krył juz moja żonę nawet przy stryjku który uśmiechał się widząc jak murzyn rucha moją żonę przy mnie i przy nim i zapładnia jej niechronioną cipeczkę.Gromadka dzieciaków bawiła sie na placu zabaw jaki stworzyłem dla nich ,Ja zajmowałem sie czymś a żona chodziła z kolejnym brzuszkiwm ogrodnika.Od społecznosci calkowicie stryjek nas odizolował co mnie sie nie podobało ale żona moja uwielbiała tę ''złotą klatkę''.Ona nawet rodziła w domu po przybyciu arkuszerki.Murzyn nadal był sprawny i ruchał cudownie mimo swojego podeszłego wieku.Pikanterii dodaje to,że on do niej zawsze mówi podczas stosunku patrzac jej w oczy''moje dziecko-dam tobie mój gęsty juks do macicy z mojego łba penisa a ty dbaj o siebie i twój mąż też niech o ciebie dba abyś rodziła mi zdrowe,silne dzieci,''a ona odpowiada zawsze''tak prosze pana''i rodzi jemu śliczne czarne dzieci.

~Murzynicha

~Murzynicha

To jeden napalony zboczony debil sam sobie odpisuje i sztucznie nakręca temat bo to samo słownictwo w każdym poście haha

~Llolitta

~Llolitta

Do ''murzynichy'' - -Żeby stwierdzić ,że to opisuje ta sama osoba,to nie porzeba takiego zasrańca jak ty - inteligenci dawno już to odkryli i przeczytają,pomyślą sobie coś,może nawet uśmiechną i po sprawie ale taki jak ty ''Yntelygent musi mieć swoje pięć minut - no to miałes a teraz idź do kącika,strzep sobie i......morda w kubeł - ja pracuję w UK już dość dlugo i tylko czarni mnie ruchają ale tobie pajacu bym nigdy nie dała wylizać ich juksu z mojej cipki

~komeda

~komeda

Mój murzyn ,którego wzięłam z ulicy,też był zaniedbany i brudny.Doprowadzilam go do porządku po kilku dniach.Już oswojony z moim domem,czuje się swobodnie i nawet robi obiad gdy wracam z pracy.Ruchał dopiero po kilku dniach ,chociaz jego penis jest superowy a i łeb jest duży .Dzieci mi nie zrobił bo zabezpieczam sie lecz jego sperma działa na mnie tak jakoś leczniczo.Pozbyłam sie upławów które miałam od jakiegoś czasu i innych dolegliwości np.łuszczycy .Jego juks smarowałam po swoim ciele jako maść i to pomogło .O ruchaniu z nim napiszę przy innej sposobności.cześć

~Murzyn dla Ciebie

~Murzyn dla Ciebie

Ja być Czarny Murzyn,mieć penisa 45 cm.Ja przelecieć ci żona.Ty sie patrzyć i mi zazdrościć.Ja nie chcieć dzieci bo mieć już dużo z wieloma kobietami i nie wyrabiać na alimenty.Twoja żona musieć się zabezpieczyć.Ty podać namiary na siebie.