Skocz do zawartości
Forum

Moja dziewczyna nie chce anala!!!


Gość amam20

Rekomendowane odpowiedzi

Jesstesmy rok razem. Na samym pocztku jak odkrylismy radosc seksu analnego bylo cudownie! Robilissmy to ciagle, zachwycala sie tym, czesto sama nalegala zebym w nia wszedl od tylu i sie spuscil. A teraz? Od kilku miesiecy jak ognia unika anala, jak raz o tym gadalismy powiedziala ze nie chce bo pozniej ma zatwardzeneie przez 3 dni. Miedzy nami jest dobrze i seks jest wspanialy oprocz oczywiscie tej kwesti.
Co robic? Jej pupa jest taka kuszaca...

Odnośnik do komentarza

~neska21
Wiesz co? Wsadź sobie w dupę przedmiot o długości i grubości twojego ... i wtedy może zrozumiesz, dlaczego ona tego anala nie chce.

No dobrze ale wczesniej autor mówi,ze nawet nalegała na seks analny... Widocznie rzeczywiscie ma jakis problem ktory sie pojawia po tego rodzaju stosunku. A ty , autorze nie namawiaj dziewczyny tylko porozmawiaj z nia o co tak naprawde chodzi.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość analnaala

wiesz co ja też lubię anal ale nie pozwalam kończyć facetowi w środku bo potem ta sperma tam w odbytnicy/jelitkach po prostu fermentuje przez co mamy potem straszne gazy, a nawet biegunki czy inne problemy więc namów ją grzecznie ladnie poproś, ale bądź miłym gościem i skończ jej na pośladkach a nie w dupci, kumasz?

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2015 o 00:33, Gość qwertyuiopx napisał:

jak to nie cche ci dac? nie wyobrazam sobie ze kobieta nie cche czegos dac. jak nie podobroci to bierz to szmacisko za kłaki i jedziesz ja w dupala!

Jesteś śmieciem niech cie w dupe jadą taka kur we jak ty 

Odnośnik do komentarza

Widzę ze ciężko o empatię. Dziewczyna ma zatwardzenia po analu wiec nie dziwne ze już nie chce, jak później ciężko jej klocka normalnie postawić. Powinno się to uszanować. Mojej dziewczynie anal nie daje przyjemności i potrafi zaboleć, ale godzi się na takie zabawy. Dopóki takie aktywności nie szkodzą na dłuższą metę jak 3-dniowe zatwardzenia to można sobie na nie pozwolić, jeżeli szkodzą to powinno się to uszanować i wykluczyć anal bądź stanowczo ograniczyć. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...