Forum Seks

Kto się kochał ze swoją teściową?

~zonaty48

~zonaty48

Maryla ma 61 lat jest to matka mojej drugiej żony i jest wdową,sytuacja ktorą opisuje miała miejsce w czerwcu tego roku.Teściowa poprosiła mnie o odnowienie altany i domku na działce pod warszawą,akurat w pracy miałem zaległy urlop więc powiedziałem jej że wezme trzy dni wolnego i zrobie jej to.Żona niestety musiała zostać w domu ,żonaty jestem ponownie od pół roku.Pogoda była super więc cały dzien teściowa chodziła w samym opalaczu,pierwszy raz ja widziałem w samym kostiumie kapielowym i naprawdę zobaczyć jej super biust w samym biustonoszu to rewelacja a biust ma @@@isty 90d,taki ma rozmiar biustonosza.Caly dzien pracowałem w domku i od czasu do czasu wychodziłem zapalic i napic sie piwka razem z Marylką,jak patrzyłem jak lezy na leżaku i opala się kutas od razu mi pęczniał w spodniach,jak sie połozyła na materacu i porosiła abym jej plecy nasmarował i nogi to myslałem ze odchyle jej majty i wejde w nią podniecony byłem strasznie jak masowałem ja rękoma po jej ciele,musiałem szybko wstac i leciec do domku aby nie zauważyła jak mi kutas stoi.Wieczorem siedliśmy sobie na ganku przed domkiem i popijalismy piwko.Na werandzie posiedzielismy jeszcze z godzinkę gadalismy o wszystkim była fajna atmosfera no i wypilismy jeszcze po dwa piwka,tesciowa powiedziała ze dawno nie czuła sie tak fajnie itak wyluzowana,i powiedziała abym jej mowił po imieniu jak sami bedziemy i zaproponowała brudzie piwkiem,załozyła mi rekę na szyje i nastawiła usta pocałowałem ja i poczułem jej jezyk w swoich ustach w spodniach od razu mi sie zrobiło ciasno ale tez całowałem ją namietnie,gdy oderwałem usta od jej ust zobaczyłem jej zamglone oczy,powiedziała wtedy ze dawno nie czuła sie tak świetnie i że świetnie całuje,Powiedziałem jej ze robi tez to super o wiele barardziej namietnie niz Magda.Powiedziała wtedy tylko nic Magdzie nie mów o tym brudziu ,odpowiedziałem jej że to oczywiste i zapytałem czy ma ochotę jeszcze na jeden pocałunek nna dobranoc,odpowiedziała ze wielka ochote ma ale jednak jestem jej zięciem i to nie wypada.Odpowiedziałem ze rozumiem Ja i szanuje jej zdanie,a że byłem juz troszke wstawiony od tych piwek powiedziałem ze jestes Marylko super atrakcyjną kobietą i zazdroszcze temu kto moze z Tobą się kochać,a ona mi odpowiedział ze od śmierci teścia czyli juz 5 lat nie kochała sie z facetem i też jej brakuje sexu ale jakoś nie udało jej się poznać nikogo konkretnego.Nie wiem co we mnie wstąpiło ale nie mogłem sie powstrzymać objąłem ręką jej szyje i zaczałem namietnie całować jej usta,Maryla nawet sie nie opierała tez odwajemniała namietne pocałunki,zaczałem ręką piescic jej piersi wtedy poczułem jakie są wspaniałe ona swoja reką masowała moje krocze a kutas juz był naprężony jak ze stali,dawno nie miałem tak silnej reekcji.Maryla oderwała sie pierwsza i powiedziała cicho zróbmy to bo juz nie wytrzymam dłużej.Wstalismy i poszlismy do srodka na piętro do sypialni,rozbieralismy sie juz po drodze tak że przy łóżku juz oboje bylismy nadzy.Maryla powiedziała tylko zerżnij mnie od razu ostro od tyłu i klękneła na łóżku byłem tak podniecony że od razu w nią wszedłem byłem zaskoczony ze ma taka ciasną muszelkę jak poczuła mnie w sobie az krzykneła i poprosiła abym powoli w nią wchodził kutasa ma 20cm i grubego a ona w sobie nie miała faceta 5 lat wiec musiałem powoli na początkuw nia wchodzić,ale po chwili juz sie sama nadziwała na niego po same jaja,byłem strasznie podniecony wiec dosyć szybko doszedłem w niej miałem @@@isty orgazm sperma az jej się ulewała z muszelki,padlismy oboje na łóżko i zaczelismy sie namietnie całować ja ręką masowałem jej mokrą muszelkę.Po pewnej chwili Marylka powiedział do mnie Robert co my zrobiliśmy najlepszego,zapytałem jej czy żałuje,odpowiedziała ze było jej cudownie i nigdy dotej pory nie osiagneła takiego orgazmu i nie miała w sobie takiego członka.Powiedziałem jej że ja tez nie miałem dawno takiego odlotu i ma wspaniała muszelkę.Marylka wstała i poszła sie umyć pieknie wygladała taka naga,jak wróciła powiedziała mi że było jej wspaniale i jeszcze jej nogi drżą ale z drugiej strony ma kaca moralnego że to zrobiliśmy,powiedziałem jej ze tez sie z tym dziwnie czuje ale juz się stało i czasu nie cofniemy.Wstałem poszedłem na dół zapalić i napić się piwa,jak wróciłem Marylka leżała naga i masowała sie po piersiach,jak Ją zobaczyłem od razu dostałe ponownie wzwodu,uśmiechneła sie i powiedziała ze jest zaskoczona ze tak na mnie działa,połozyłem sie przed nią rozchyliła nogi a ja zacząłem namietnie jezykiem lizac jej muszelkę palcami rozchyliłemjej wargi i zaczałem ssac łechtaczke,Marylka az jeczała i mowiła kochany jak mi dobrze nie przestawaj,ssałem jej łechtaczke i wsuwałem jej jezyk jak mogłem najgłebiej w pewnym momencie poczułem jej orgazm w swoich ustach był tak duzy ze mało sie nie zadławiłem jej soczkami przrwałem lizania i zaczałem jej muszelkemasowac reką wtedy wystrzeliła jesze raz przescieradło zrobiło sie mokre chciałem w nia wejsc od razu ale wyszeptała tylko Robert nie teraz za moment teraz daj mi go do ust,kleknąłem nad jej piersiami i podałem go do jej ust,zaczeła go coraz głebiej połykac i powiedział Robert wuruchaj mnie w usta i spuść sie w nie,strasznie mnie podniecił jej głos i zacząłem ją posuwac az sie dławiła i łzy jej leciały nie trwało to długo i wystrzeliłem w jej usta zaczeła łykac sperme ale nie dawała rady i zaczeło jej sie ulewac z ust wspaniały widok jak go wyjałem jezykiem oblizała usta i powiedziała wiesz ze pierwszy raz poczułam smak spermy cudowne uczucie,zapytałem jej czy ma ochote na minetkę jeszcze,odpowiedziala abym sie nie gniewał ale ma dosyc na dzisiaj i chce sie tylko we mnie wtulic i zasnąć,ja tez juz byłem zmęczony więc wtuliłem sie w nią

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

A mi się wydaje że to tylko fantazja autora a nie rzeczywistość. A te dialogi bardzo szczegółowe; D

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
ka-wa

ka-wa

Oczywiście,że historia zmyślona,autor mógłby pisać książki o tematyce erotycznej...,albo zerżnął skądś i tu wkleił;)

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 103 lata, Toruń
~dobree

~dobree

Dobra historia czy zmyślona czy prawdziwa była superrr.

Aż mi samej zrobiło sie mokro.
Chciałabym być na miejścu tej teściowej.

~Tom-Tom

~Tom-Tom

Opowiem wam moją historię z teściową – bo trochę mnie to gryzie – a może nie, bo było super, po kolei. Mieszkamy z teściami w jednym domu. Teściowie zajmują pierwsze piętro a my z żonką całe drugie, wspólną mamy jedynie klatkę schodową. Mój teściu został zwolniony z pracy i chyba nie do końca sobie z tym radził i zaczął zaglądać do kieliszka i to dość często, z dołu zaczęły dobiegać prawie codziennie jakieś kłótnie. Pewnego piątkowego wieczoru gdy moja żona wyjechała na kolejny kierunek studiów zaocznych i miała zostać na nocleg w Lublinie, z dołu dało się słyszeć kolejną kłótnie. Czyli teściunio znów wrócił nawalony - pomyślałem. Pracowałem w pokoju u siebie na komputerze, miałem przygotować projekt wizualizacji elewacji budynku dla klienta na poniedziałek. Nagle otworzyły się drzwi i weszła teściowa. Zapytała czy może chwilę się położyć u nas na kanapie bo nie czuje się dobrze. Zgodziłem się. Popijając drinka kontynuowałem swoje zajęcie. Przestałem myśleć o teściowej i całkiem zapomniałem o jej obecności. Po jakiejś chwili odwróciłem głowę i zobaczyłem ją jak leży na boku, chyba spała. Sukienka jej się podwinęła i było jej widać całe udo od kolan aż po kawałek majtek. To było takie białe kształtne skrywane przed wzrokiem mężczyzn zdrowe udo. Poczułem, że mam wzwód – pewnie trochę i drink tutaj zadziałał. Patrząc na jej nogi nie mogłem się powstrzymać, żeby podejść do kanapy. Usiadłem na skraju i ręka sama pokierowała się na jej nogę. Zacząłem delikatnie dotykać jej skóry i nogi od wewnątrz, tak tylko muskałem żeby jej nie obudzić. Tak bardzo mnie podniecił ten widok i dotyk jej delikatnej skóry, że postanowiłem położyć całą dłoń pomiędzy jej nogi. Dotykałem jej kolan i przesuwałem rękę coraz wyżej. Było wiadomo, że to ją raczej obudzi – ale byłem już tak podniecony że mi nie zależało. Wsadziłem rękę głębiej po sukienkę przesuwałem pomiędzy udami aż dotarłem do jej łona. Ona się obudziła ale oczy miała zamknięte – zrozumiałem że udaje, że śpi i że jej się to podoba. Po kilku ruchach mojej dłoni rozchyliła bardziej nogi. Przez obcisłe majtki materiał wcinał jej się w cipkę i było widać jej wargi sromowe. Zaczepiłem palcem majtki i odsunąłem na bok część majtek które zasłaniały jej cipkę. Widok był tak podniecający, że członek mało nie wyskoczył mi ze spodni przez rozporek. Było widać jej zarośniętą kreskę i dwie wargi po bokach. Włożyłem palec do górnej części kreski i lekko przesunąłem w dół. Potem z powrotem tylko palec włożyłem już głębiej. Ona jeszcze bardziej rozchyliła nogi i cichutko jęknęła. Postanowiłem włożyć tam głowę i wylizać jej szparkę. Zapach jej cipki mam chyba do dziś w głowie – był zajebisty i bardzo ale to bardzo podniecający. Wsadziłem głowę między jej uda i zacząłem wsadzać jej język już bez żadnej ceregieli. Lizałem jej bułeczkę skubałem kłaki łonowe i myślałem tylko o jednym, żeby włożyć jej swojego członka. Ona oczy miała zamknięte ale od roboty jaką robiłem w środku jej cipki i na około jej zaczęła cicho jęczeć. Ja lizałem dalej i nie mogłem już wytrzymać żeby nie eksplodować. Przysunąłem się blisko jej ucha i zapytałem czy tego chce? Ona zaczęła coś mamrotać, że nie możemy, że tak nie wypada. Ale ja już miałem ściągnięte spodnie i główkę członka blisko jej szparki. Nie czekałem na jej pozwolenie. Wsadziłem członka w jej cipkę ale tylko tak do połowy. Była taka mokra, wilgotna, ciasna. Zapytałem po raz drugi czy tego chce – ona dalej zaczęła cos mamrotać – że nie możemy, ale ja już cały byłem w niej. Ona odwróciła się na plecy i rozchyliła nogi. To było coś pięknego – zacząłem ją posuwać ile fabryka dała. Teściowa jest trochę otyła i miała taki fajny fałdek skóry pomiędzy łonem a pępkiem. Postanowiłem tam też wsadzić członka. Ona trochę zasłania to miejsce ręką (pewnie wstydziła się swojej tuszy) ale fałdek też zerżnąłem. Potem wróciłem do cipki – była bardzo ciasna – chyba dawno pieprzyła się z teściem. Posuwałem ją tak energicznie, że było słychać tylko taki głuchy chlupot i jej ciche jęczenie. W pewnym momencie teściowa się wyprężyła zastygła w bezruchu i tak mocno ścisnęła mnie udami że aż brakło mi tchu – wiedziałem że ma orgazm. Ale ja próbowałem się uwolnić z tego uścisku i napierałem dalej na jej cipkę. Zauważyłem że mój członek pokrył się jakąś taką białą śmietanką która wydobywała się ze środka teściowej. Ten widok mnie tak podniecił że wsadziłem całego członka aż po jajka w cipkę teściowej i zapytałem czy mogę to zrobić w niej. Była chyba tak podniecona, że nie widziała do końca o co ją pytam. Zresztą ja nawet nie czekałem na odpowiedź – spuściłem się w niej takiej cieplutkiej i ciasnej. Gdy się spuszczałem piszczała jak prosiak i otworzyła oczy. Ja pracowałem dalej, popychałem spermę do środka póki miałem jeszcze trochę sztywnego członka. W końcu zastygłem w niej w bezruchu – chciałbym żeby to trwało całe wieki. W końcu go wyciągnąłem – nasienia jej wcisnąłem tak wiele, że teraz zauważyłem jak wycieka jej z pomiędzy sromu. Odwróciłem się na bok. Ona również odwróciła się i powiedziała że to chyba nie jest dobrze że tak się stało i że to będzie nasza tajemnica. Wyciągnęła chusteczkę wytarła łono, wstała i powiedziała: - Dziękuję, ja nigdy nie miałam orgazmu z Adamem ( Adam – teść) i wyszła z pokoju. To był pierwszy i ostatni raz - powiedziała jeszcze na odchodne. To tyle – powiem wam było zajebiście, chciałbym to powtórzyć bo to chyba też był mój najlepszy orgazm w życiu – ale teściowa już nigdy nie stworzyła takiej sytuacji.

~mith80

~mith80

~Delelekę
Powinni od razu usuwać takich nie wyżytych zboczeńców

Oraz takich, jak wyżej - niedouczonych. Cząstkę "nie" z przymiotnikami piszemy razem...

Natomiast, historia - jak historia - życiowa... czasem zdarzają się różne przypadki - pogratulować teściowej :-)

Swoją drogą, szkoda, że takie fantastyczne odstępstwa od "reguły" - od razu są do tego stopnia piętnowane i ostracyzowane, że autor ma teraz zagwozdkę... zamiast czuć się wyjątkowo - czuje się moralnie źle do tego stopnia, że aż szuka "poparcia" i "usprawiedliwienia" na forum...

~ubóstwiam z mamusią

~ubóstwiam z mamusią

Żona usilnie mnie namawiała na sex z jej mamusią i namówiła.

~Dagmara 33

~Dagmara 33

Oto moja historia, ciekawe czy też powiecie, że zmyślona?
Był to list do koleżanki:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie i objął mnie czule.Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio przytulił się do mnie , rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Dagmara

~opierdol

~opierdol

nie mylcie kopulacji z kochaniem. Kochanie/miłość jest to uczucie wyższego rzędu, a to co Wy opisujecie i rzekomo wyprawiacie, to zwierzęca kopulacja identyczna jak pies z suką na środku ulicy, bez żadnych skrupułów i zahamowań.

~KierowcaTrucka

~KierowcaTrucka

Ja mam teściową która mnie strasznie podnieca odnoszę wrażenie że mnie nieraz kokietuje ociera się to przypadkiem o moją rękę to wypnie ta boska pupę bo się pochyliła po coś do dolnej szafki
Żona z serem nie jest za bardzo i tym bardziej mnie podnieca teściowa strasznie jak do niej zagadać że mi się podoba strasznie podnieca

~jurek51

~jurek51

Musieliśmy się przeprowadzić do matki mojej żony na wieś-lecz ja z nią nie rozmawiałem bo nazwałem ją starą kurwą. Żona powiedziała że mam przeprosić z kwiatami i na kolanach. Pojechalismy na wieś a tam tesciowa była na dworze.Żona pchnęła mnie i mówi no już przepraszaj. Wręczyłem kwiaty ucałowałem dłonie,usta i padłem do stóp i nie zacząłem przepraszać bo przyszła sąsiadka,która to widziała.Jak poszła to dokończylismy wszystko w domu i całowałem nogi teściowej bardzo długo jak żona mówiła że z pół godziny. Płakałem,prosiłem o wybaczenie i nie chciałem wstać z podłogi. Teściowa wreszcie powiedziała sakramentalne słowoPRZEBACZAM.Wtakim razie żona mówi masz nam być posłuszny więc przysięgaj-ja ......będę posłuszny........... i będę wykonywał wszystkie polecenia moichpań. We wsi się naśmiewają ze mnie że teściową tak przepraszałem-lecz idioci nie wiedzą że ja często leże nago przed teściową i żoną oraz że we trójkę uprawiamy sex i że całowałem cipę teściowej za to że urodziła tak przepiękną córkę,która jest stworzona do rządzenia ,która nie znosi żadnego sprzeciwu,jej zdanie jest najważniejsze. Przez miesiąc trudno było mi się przyzwyczaić do tego że ktoś mną steruje,ale jak któraś z bogiń na mnie nie fuknie to mi czegoś brakuje.Moja żona ma 57 lat,teściowa 75lat ja zaś51 lat

~mario43

~mario43

~dobree
Dobra historia czy zmyślona czy prawdziwa była superrr.

Aż mi samej zrobiło sie mokro.
Chciałabym być na miejścu tej teściowej.

to przyjedz do mnie

~do PT Autora

~do PT Autora

Chłopie, pomyliłeś pojęcia. Ty nie kochałeś się tylko kopulowałeś, kumasz? Kochanie i miłość to coś dużo więcej, to pierwiastek najpierw duchowy a na samym końcu finał w postaci orgazmu seksualnego. To co Ty zrobiłeś, to robią psy na ulicy, i nie masz się czym chwalić.

~patryk3132

~patryk3132

powiem szczerze fajnie macie historię ale ciekawe czy one są prawdziwe jak nieraz miałem fantazję ze swoją teściową moja teściowa ma 49 lat ale jest taka seksowna podniecająca że jak się wypina to nieraz mam ochotę złapać ją za tyłek Albo ściągnąć jej spodnie podwinąć spódnice Majki i wylizać od tyłu jak tylko potrafię przelecieć jej nie przeleciałem ale mam bardzo ochotę ale widziałem ją raz nago jak wchodziłem z góry o 6:00 rano myślała że pojechałem wcześniej do pracy i przechodziłem akurat koło łazienki łazienka była otwarta Patrzę a ona cała nago jej owłosiona cipka tak nie podnieca stanąłem Iza nie mówiłemmiałem ochotę Ją przelecieć aleniestetyprzeprosiłem ona tylko zakrywa się ręcznikiem do dziś pamiętam Jej piękne piersi i piękne ciało tydzień po tym wieczorem zszedłem napalić w piecu i widziałem że światło w łazience się pali a ona się kąpie nie mogłem się powstrzymać żeby ją podejrzeć pod drzwiami moim oczom ukazało się jak kuca nad miska i myje cipkę nie mogłem się powstrzymać bo chętnie chciałem jej wylizać praktycznie byłem półtora metra od niej tylko tyle że ona o tym nie wiedziała w pewnym momencie usłyszałem że moja żona schodzi po schodach i szybko się ewakuowalem z dnia na dzień coraz bardziej mnie podnieca ale to tylko mogą być moje fantazje powiem szczerze Wiem o tym że ona lubi seksu mi się sama zamawiać ale nie mam odwagi żeby jakoś jej to zaproponować tydzień po tym jak widziałem jak się podmywa może nie cały tydzień schodziłem tak samo na dół Teścia nie było w domu więc musiałem to zrobić żeby zajrzeć do łazienki siedziała na kibelku miała rozłożone nogi i dogadała sobie wibratorem Powiem wam szczerze że wyszedłem po paru minutach jak po oglądałem sobie jak to robi zrobilem sobie dobrze To był cudowny widok ale nie mogłem się normalnie powstrzymać jak widziałem że ona parę metrów ode mnie wkłada sobie wibrator w cipkę i chcę namiętnościmoże ktoś pomyśleć że ściemniam ale naprawdę to jest prawda ale chyba się nigdy nie odważy żeby jej przelecieć albo żeby chociaż jej zaproponować

~Sebastian św

~Sebastian św

Ja mam taki problem bo teściowa jest po operacji piersi i ona jest raczej skryta ale kiedyś bo mieszkamy w Niemczech pojechałem po nią i musiałem sie przespać a ona nie jest piękna ale tak mi sie ruchac chciało ze poszedłem do niej i mowię mamo mam ochotę na sex dasz mi a ona Ok tylko nie mów monice i tak nam wyszło ze masakra ona wogole nie ogolona nic ale sex był mega

~Zapłotki-2

~Zapłotki-2

Mieszkamy razem z teściową na przedmieściach w jej domu z ogrodem. Sam ogród to jakieś dwa hektary, sporo oddalony od najblizszego sąsiedztwa. Teściowa jest wdową od ponad dziesięciu lat. Jest tak samo jak moja żona bardzo zgrabna. Taka co to z przodu muzeum, z tyłu liceum. Buźkę też zresztą ma niezłą, jest naturalną jasną blondynką o chabrowych oczach, tak jak moja żona. Zresztą obu, matce i córce wiele kobiet mogloby pozazdrościć urody i wdzięku. Wyszło tak że moja żona musiała wyjechać na targi w Poznaniu. Pora roku idealna do kąpieli słonecznych, malutki, ale fajny basenik na ogrodzie, sami we dwoje w domu. Usiadłem z teściową w cieniu wielkiej płaczącej wierzby na bujanej ławce. Rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym, aż w końcu zacząlem opowiadać kawały. Od zawsze lubiłem opowiadać i tym razem zacząlem od tych neutralnych, grzecznych, ale stopniowo jak repertuar się kurczył, mówiłem te coraz bardziej pieprzne i soczyste. Wreszcie po kilku jej delikatnych uwagach żebym się niekrępował i opowiedział kilka naprawdę soczystych postanowiłem że pójdę po całości i opowiem ten jeden szczególnie pieprzny, który lubię i który robi wrażenoe na płci pięknej (nie przytaczam, bo jeden z tych który wymaga odpowiedniej gestykulacji). Opowiedziałem, a ona na to, że to jeszcze nic! Zdumiałem się, bo myślałem że kawały to już mocno naciągana rzeczywistość. Opowiedziała mi pewną historię po której nasze języki się rozwiązały i zaczęliśmy sobie wzajemnie opowiadać seksowne historyjki prawdziwe i zmyślone. Atmosfera się zrobiła taka że w powietrzu czuło się Amora. W każdym razie ja byłem podniecony do granic wytrzymałości i czułem, że nawet pomimo całego szacunku i respektu dla teściowej, najchętniej zerżnąl bym ją natychmiast. Zrobiło się ciemno, zapaliliśmy świece na stoliku, położyliśmy koc na siedzenie huśawki i po pewnym czasie rozlużniona ustawicznymi salwami śmiechu, wesoła od wypitego wina, przysunęła się do mnie blisko. Zbyt blisko jak na dotychczasowy dystans jaki nas dzielił. Ten fizyczny, ale i ten psychiczny. Wreszcie oparła głowę o moje ramię i zaczęla się tulić i głaskać początkowo wierzch mojej dłoni, przedramìę, a w końcu zaczęla szeptać mi sprośne słówka prosto do ucha. Mimo wypitego alkoholu nie byłem pijany, mam twardą głowę. Za to ona była wstawiona, ale nie aż tak by nie wiedziala co robi. Mówiła calkiem do rzeczy, panowała nad językiem. Kilka razy w czasie tego seansu umizgów, miałem wyrzuty sumienia i byłem gotowy odejść i zostawić ją samej sobie. Jednak w pewnym momencie zaproponowała wspólną kąpiel w basenie. Basen był mały, przeznaczony dla jej dwóch wnuczek (inna córka), które bywały u teściowej. Bez ostrzeżenia teściowa zdjęla wszystkie rzeczy z siebie i podeszła do mnie z zamiarem rozebrania i mnie. Ja jednak uprzedziłem ją zdejmując szorty, pod którymi nic nie miałem, oraz koszulkę. Weszliśmy do wody, z basenu ulało się trochę na zewnątrz. Staliśmy tak naprzeciw siebie, nie bardzo wiedząc co dalej. Ona jednak miała plan, chwyciła mnie za małego i zaczęla masować, głaskać by stanął. Oczywiście reakcja była natychmiastowa. Po czym już samemu nie chcąc rozpamiętywać co będzie dalej, zacząłem ją pieścić. Dalej był już tylko seks aż woda wrzała i wylewała się ponad brzeg. Zmęczeni niewygodą basenu wyskoczyliśmy prosto na trawę gdzie po prostu wszedłem w nią i kochaliśmy się jeszcze czas jakiś. Gdybym w tym momencie pomyślał, że to koniec historii to nie mógł bym się bardziej mylić. Następnego dnia rano, spałem jeszcze, teściowa przyzniosła mi do sypialni śniadanie na tacy. Dla dwóch osób. Wiadomo co było potem. Mialem mieszane uczucia, zdradzałem żonę z jej własną matką. Minął tydzień. Sobota rano, teściowa wchodzi do sypialni z tacą. Po wszystkim leżymy w łóżku. Szczerze mówiąc przysypiałem nieco. Nagle słyszymy klucz w zamku. Szalone myśli kłębią się w głowie i próbują znależć wytłumaczenie dla żony. Nie! W drzwiach stoi druga córka teściowej, patrzy na nas jak zbaraniała, wytrzeszcza oczy ze zdumienia. Teściowa mówi, że przyszła się tu położyć, bo miała jakieś koszmary senne, ale po minie córki widać że takie historyjki to dla naiwnych. Widok pokoju, łóżka i tacy z resztkami jedzenia mówi wszystko. Afera gotowa. Po wyjściu szwagierki naradzamy się co robić i jak wytłumaczyć zajście mojej żonie, bo jesteśmy pewni, że powie swojej siostrze o tym co widziała. Parę dni mija, aż wreszcie żona wraca. Czekam aż się sama dowie. Ja nie mam odwagi sam mówić. Teściowa też milczy. Stało się, ale nie mamy odwagi sami przyznawać się. Mijają dni i tygodnie i nic. W jakimś momencie pytam szwagierki czy powiedziała mamie co widziała? A ona że nie i że nie zamierza wtrącać się do życia mamy. Zdziwiłem się, ale uznałem że to koniec historii. Powiedziałem o tym teściowej. I co? Rok później sytuacja się powtórzyła. Żona na targach, a my z teściową odbijamy sobie za cały rok wstrzemięźliwości. Czekam na rok 2018.