Skocz do zawartości
Forum

kompleks cienkiego penisa, a szukanie partnerki


Gość nowy12346

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowy12346

Cześć jestem dorosłym facetem, aczkolwiek z małym doświadczeniem, jestem załamany tym co mi natura dała
długość jest ok ale obwód tragiczny :( 11cm w porywach 11.5 przy pełnej erekcji , boje się ze mimo moich starań jak do czegoś dojdzie zostanę skreślony , wszędzie na internecie gdzie tylko spojrzę ludzie się rozpisują pod podobnymi tematami, ze 11 - 11.5 to tragedia , jedynie co to pozostało mi szukać kobiety naturalnie ciasnej, czy są jakieś znaki zewnętrzne u kobiet świadczące o tym, że mogą posiadać takie
predyspozycje fizyczne ?

PS: nie wierzę w operacje ani tabletki proszę nie zaśmiecać
postu ofertami, penis jaki wyrośnie taki zostaje i basta.

Odnośnik do komentarza

~serduszka
Nie przejmuj się tym co wypisują pustaki, jestem normalną kobietą po dwóch porodach, miałam okazję wypróbować seksu z facetem z cienkim penisem i nie narzekałam.

no właśnie mam ten sam kompleks i tez jestem niedoświadczony ;/ , pręt długi ale wlasnie 11,5 (cienizny) jak wyzej
fajnie jest jak kobieta pociesza jak ty, ale np ja mam w glowie poprzednia sytuacje kiedy dziewczyna mi powiedziala, ze miala 2 stopnie orgazmu a pochwowego nie ( co prawda to bylo przez problem z stresem, interes opadł szybko) ale wiekszość kobiet dyskwalifikuje 11.5 czy tam nawet 12 jako wacka który da im "Pełnie Szczęścia"
a są faceci co nie myślą tylko o sobie tylko właś nie marzą aby ta "jedyna" czuła sie jak najlepiej

Miłego weekendu wszystkim! :)

Odnośnik do komentarza
Gość rodzens

Jak baba idzie z tobą do łóżka to kurde nie wyciąga linijki spod poduszki i nie mierzy penisa...... Baba pozwoli ci się popisać i oceni na podstawie tego co zrobiłeś i czy miała orgazm a nie na podstawie mierzenia linijką......... Jak będziesz stale tylko myślał że jesteś beznadziejny za cienki i za mały to ona to widzi, masz to wypisane na twarzy, twoje popisy są pełne przerażenia i paniki i braku pewności siebie co odrzuca kobiety...... Jak masz małego to wskakujesz do łóżka i pierwsze co robisz to zadowalasz babę minetą, ręką, słodkimi słówkami i erotycznym masażem. Jak ona raz już dojdzie od tego zabierasz się za zadowalanie jej penisem. I nawet jeśli wtedy nie dojdzie to i tak raz już doszła więc uzna seks za udany i zadowalający. To nieprawda że kobietom zależy na orgazmie OD PENISA. Im zależy NA ORGAZMIE. Jak panikujesz od małego to najpierw daj jej orgazm ustami, ręką, wibratorem, CZYMKOLWIEK ale daj jej orgazm. Zero orgazmu = kobieta nie widzi sensu ani przyjemności w seksie z tobą........ Mały penis ale orgazm = jest ok......... Proste?????????

Odnośnik do komentarza
Gość Marlynka

~rodzens
Jak baba idzie z tobą do łóżka to kurde nie wyciąga linijki spod poduszki i nie mierzy penisa......

Jasne. Nie mierzy, bo nie musi. Wystarczy, ze czuje coś w pochwie, albo nie czuje. Sorry, koleś, ale 11,5 nie każda poczuje, a 13 już raczej każda i to jest ta różnica, której twój mały móżdżek widocznie nie ogarnia, a co ogarnia każda pochwa (wniosek: pochwy sa mądrzejsze).

Odnośnik do komentarza

Marlynka po 1 jesteś facetem więc nie podawaj się za kobietę, przynosisz nam wstyd. Po 2 jesteś trollem Po 3 jesteś gimbusem który kobiety na oczy nie widział Po 4 jak wyżej penis nie ma znaczenia jeśli kobieta podczas seksu ma orgazm wywołany w inny sposób.

Odnośnik do komentarza

~rzes
Marlynka po 1 jesteś facetem więc nie podawaj się za kobietę, przynosisz nam wstyd. Po 2 jesteś trollem Po 3 jesteś gimbusem który kobiety na oczy nie widział Po 4 jak wyżej penis nie ma znaczenia jeśli kobieta podczas seksu ma orgazm wywołany w inny sposób.

Heh no widać niestety ten troll ma kapke racji bo moja ex
która mi się spowiadała, ze swoich poprzednich związków
wspominała, że miała kilku ale nie dali jej tego co chciała, a na moje pytanie czy to możliwe, powiedziałą ze owszem bylo fajnie, ale nie bylo tej "super chwili" co ja wykminiłem jako orgazm pochwowy, a swoja drogą chciala aby ktos w niej był przez bite 2h co ja uznałem za przesadę bo kondycyjnie bym pewnie padł..

Ale widać są kobiety które pragną tego jak wody :-/
(albo po prostu byla sama niedoswiadczona i nie uznawała poprzednich orgazmow jako coś super + należała do tych co pochwowego nigdy nie maja)

PS: Ciekawi mnie czy te miejskie legendy jakoby panna
duża i szeroka w biodrach potrzebowała "większego faceta" a te malutkie i o małych pupach były bardziej ciasne by default :P - jesli cos w tym jest to lekarstwo znalezione

Odnośnik do komentarza
Gość tak sobie czytam

~rzes
Marlynka po 1 jesteś facetem więc nie podawaj się za kobietę, przynosisz nam wstyd. Po 2 jesteś trollem Po 3 jesteś gimbusem który kobiety na oczy nie widział Po 4 jak wyżej penis nie ma znaczenia jeśli kobieta podczas seksu ma orgazm wywołany w inny sposób.

Mi jej styl na faceta nie wygląda, raczej na typeze w wieku 16-18. Po gimnazjach zostaje taki język i taka szczerość wprost. Wystarczy posłuchać dzisiejszych lolit w autobusie. Uszy więdną bardziej, niż gdy się 20 lat temu słuchało najgorszej, pijackiej patologii.
A swoja drogą, ona po prostu może mieć rację, co dla faceta z cienkim penisem jest trudne do zaakceptowania, gdyż po prostu trafia boleśnie w sedno - podważa zakorzeniony od starożytności archetyp, że tylko mężczyzna z dużym fallusem jest pełnowartościowym mężczyzną. Facet nie wie, co odczuwa kobieta, a jeśli ona komunikuje wyraźnie, że nic nie odczuwa, to coś jest chyba na rzeczy? Na tym forum trafiła się jakiś czas temu ciekawa wypowiedź (temat pt. "budowa"), którą zacytuję:

~szczerze..powiem
moze sie smiejecie ale fakt faktem ze pochwa w dotyku jest identyko jak wnętrze ust. jest mięciutka taka 'mięsna' czasem mam wrazenie ze grzebię sobie we wnetrznosciach. ale nie wiem czy tylko ja tak mam moja pochwa wgl nie odczuwa dotyku...Prosze was powiedzcie czy tylko ja nie mam receptorów czucia w pochwie?? jedynie czuje cos na lechtaczce a wewnatrz nic..nawet palca nie czuje..

Odnośnik do komentarza
Gość mowiacwprost

~tak sobie czytam
~rzes
Marlynka po 1 jesteś facetem więc nie podawaj się za kobietę, przynosisz nam wstyd. Po 2 jesteś trollem Po 3 jesteś gimbusem który kobiety na oczy nie widział Po 4 jak wyżej penis nie ma znaczenia jeśli kobieta podczas seksu ma orgazm wywołany w inny sposób.

Mi jej styl na faceta nie wygląda, raczej na typeze w wieku 16-18. Po gimnazjach zostaje taki język i taka szczerość wprost. Wystarczy posłuchać dzisiejszych lolit w autobusie. Uszy więdną bardziej, niż gdy się 20 lat temu słuchało najgorszej, pijackiej patologii.
A swoja drogą, ona po prostu może mieć rację, co dla faceta z cienkim penisem jest trudne do zaakceptowania, gdyż po prostu trafia boleśnie w sedno - podważa zakorzeniony od starożytności archetyp, że tylko mężczyzna z dużym fallusem jest pełnowartościowym mężczyzną. Facet nie wie, co odczuwa kobieta, a jeśli ona komunikuje wyraźnie, że nic nie odczuwa, to coś jest chyba na rzeczy? Na tym forum trafiła się jakiś czas temu ciekawa wypowiedź (temat pt. "budowa"), którą zacytuję:

~szczerze..powiem
moze sie smiejecie ale fakt faktem ze pochwa w dotyku jest identyko jak wnętrze ust. jest mięciutka taka 'mięsna' czasem mam wrazenie ze grzebię sobie we wnetrznosciach. ale nie wiem czy tylko ja tak mam moja pochwa wgl nie odczuwa dotyku...Prosze was powiedzcie czy tylko ja nie mam receptorów czucia w pochwie?? jedynie czuje cos na lechtaczce a wewnatrz nic..nawet palca nie czuje..

Jednymi słowy mamy rozumieć, że sa kobiety pozbawione orgazmu pochwowego i takie co go czują ? Bo na to wychodzi, ze kompleks cienkiego wacława wynika po prostu, ze złego dobrania partnerk.. (co oczekuje czegos czego nie bedzie nigdy miała)

Odnośnik do komentarza
Gość mowiacwprost

~jeszcze inaczej
Albo oczekuje czegoś, co już miała, ale z facetem o grubszym penisie.

To jeszcze większa lipa ;)
ja nigdy nie rozumiałem potrzeb kobiet, ale to forum wiele mi wyjaśnia tylko nie potrafię jeszcze rozpoznać trolli od wartościowych wypowiedzi, no i trafiam widocznie na kobiety co są bardzo wymagające , po twojej wypowiedzi wnioskuje, że skoro oczekuje czegoś więcej to zawsze skoczy w bok bo będzie miała w głowie grubą armate swojego ex
sad as hell

Odnośnik do komentarza
Gość maaagda18lat

~mowiacwprost
~jeszcze inaczej
Albo oczekuje czegoś, co już miała, ale z facetem o grubszym penisie.

To jeszcze większa lipa ;)
ja nigdy nie rozumiałem potrzeb kobiet, ale to forum wiele mi wyjaśnia tylko nie potrafię jeszcze rozpoznać trolli od wartościowych wypowiedzi, no i trafiam widocznie na kobiety co są bardzo wymagające , po twojej wypowiedzi wnioskuje, że skoro oczekuje czegoś więcej to zawsze skoczy w bok bo będzie miała w głowie grubą armate swojego ex
sad as hell

Faceci mają tak samo przecież, jak poprzednia miała większe cycki na przyklad, to każda z mniejszymi już będzie bez szans, nawet jeśli będzie ją bardzo kochał, skoczy potajemnie na bok do większego biustu.
Facec

Odnośnik do komentarza
Gość mowiacwprost

~maaagda18lat
~mowiacwprost
~jeszcze inaczej
Albo oczekuje czegoś, co już miała, ale z facetem o grubszym penisie.

To jeszcze większa lipa ;)
ja nigdy nie rozumiałem potrzeb kobiet, ale to forum wiele mi wyjaśnia tylko nie potrafię jeszcze rozpoznać trolli od wartościowych wypowiedzi, no i trafiam widocznie na kobiety co są bardzo wymagające , po twojej wypowiedzi wnioskuje, że skoro oczekuje czegoś więcej to zawsze skoczy w bok bo będzie miała w głowie grubą armate swojego ex
sad as hell

Faceci mają tak samo przecież, jak poprzednia miała większe cycki na przyklad, to każda z mniejszymi już będzie bez szans, nawet jeśli będzie ją bardzo kochał, skoczy potajemnie na bok do większego biustu.
Facec

twoj nick mowi sam za siebie
Zaden koleś na poziomie nie skoczy w bok z powodu mniejszego biustu, jak jest mu z kobietą dobrze to będzie to pielęgnował.

Odnośnik do komentarza

~maaagda18lat
~mowiacwprost
~jeszcze inaczej
Albo oczekuje czegoś, co już miała, ale z facetem o grubszym penisie.

To jeszcze większa lipa ;)
ja nigdy nie rozumiałem potrzeb kobiet, ale to forum wiele mi wyjaśnia tylko nie potrafię jeszcze rozpoznać trolli od wartościowych wypowiedzi, no i trafiam widocznie na kobiety co są bardzo wymagające , po twojej wypowiedzi wnioskuje, że skoro oczekuje czegoś więcej to zawsze skoczy w bok bo będzie miała w głowie grubą armate swojego ex
sad as hell

Faceci mają tak samo przecież, jak poprzednia miała większe cycki na przyklad, to każda z mniejszymi już będzie bez szans, nawet jeśli będzie ją bardzo kochał, skoczy potajemnie na bok do większego biustu.
Facec

Przyziemne myślenie , widocznie ja jestem wyjątkiem :)

Powiem ci, że trafiłem na dziewczyne co wyglądała ładnie w ubraniu, a jak się rozebrała to miała mocno średni brzuch i
rozjeżdżające się na boki piersi na których widniało kilka rozstępów ( trochę mnie to podłamało ) ale za sekundę dosłownie mój mózg powiedział wgłębi coś takiego "ej gościu masz tyle lat nie możesz być przecież , aż takim pustakiem?!" Bardzo ją lubiłem bo fantastycznie się nam
spędziało czas i rozmawiało, na samym początku zabrałem się za masaż i tak przez kilka dni macanki podgryzanki i
szczera chęć sprawienia 2 osobie przyjemności , i wtedy stało się coś super :) Dziewczyna zaczęła na mnie reagować
w fantastyczny sposób i się zauroczyłem

Podsumowanie:

Jeśli jest zauroczenie , człowiek przestaje widzieć wady 2-giej osoby

Cóż więc mogę powiedzieć , życzę ci aby ktoś się w tobie zauroczył (tylko znając młode kobiety złapie cię panika i sama uciekniesz )

Odnośnik do komentarza
Gość serduszka

Najważniejsze punkty, to punkt G, wejście do pochwy, łechtaczka i okolice odbytu. Gdyby kobieta miała wrażliwą na dotyk pochwę to jak waszym zdaniem miałaby urodzić dziecko? Punkt G można pobudzić kciukiem, więc po co wielki i gruby penis, reszta jest na wierzchu. Panowie do roboty ;) Zacznijcie od doświadczonych kobiet a gówniary z pretensjami zostawcie aż im woda sodowa z głowy wywietrzeje.

Odnośnik do komentarza

~serduszka
Najważniejsze punkty, to punkt G, wejście do pochwy, łechtaczka i okolice odbytu. Gdyby kobieta miała wrażliwą na dotyk pochwę to jak waszym zdaniem miałaby urodzić dziecko? Punkt G można pobudzić kciukiem, więc po co wielki i gruby penis, reszta jest na wierzchu. Panowie do roboty ;) Zacznijcie od doświadczonych kobiet a gówniary z pretensjami zostawcie aż im woda sodowa z głowy wywietrzeje.

Chciałbym mieć ten dar, poznawania wartościowych kobiet :P , jak do tej porty lecą na mnie tylko pustaki i kobiety nie znające siebie i własnego ciała co oczekują cudów

Jak to się mawia życie...

Odnośnik do komentarza
Gość serduszka

wroma- nie wiem jak jest z Tobą ale Ja miałam dwóch mega przystojnych facetów i zrozumiałam że z takimi to męka, próżni, nadęci, zero przyjemności, od tego czasu wybierałam takich przeciętnych bo bliżej im do normalności.

Odnośnik do komentarza
Gość niewierzewam

Nie wiem już czy wy naprawdę nie macie o tym pojęcia czy ze mną jest coś nie tak. Dla mnie osobiście sytuacja jest i zawsze była banalna. Kiedy się zakochałam w mężczyźnie wszystko co robił mój jedyny było dla mnie idealne i najlepsze na świecie. Tylko dlatego że go kochałam jak nikogo na tym świecie, on zdejmował dopiero koszulę, a ja już miałam prawie orgazm i prawie błagałam żeby mnie dotknął. Podczas seksu myśl że to on, konkretnie on, ten którego kocham, zawsze wywołuje we mnie orgazm. Nieważne co robi, ta myśl uruchamia we mnie orgazm i zaczynam krzyczeć, błagać go, poganiać. Nie ma nic bardziej podniecającego niż to że to ten jedyny, mój, to ze mną robi. Nie rozumiem was jak słyszę że centymetry decydują o podnieceniu i orgazmie, chyba u faceta z którym z założenia śpi się na 1 noc znaczy przez 5 minut. Nie kapuję was w ogóle, ja mam raczej odwrotny problem, mój facet zabiera się za grę wstępną a ja zaczynam płakać żeby się pospieszył, nie wytrzymuję tego czekania, chcę go mieć natychmiast. Nie mam nawet pojęcia ile on ma tych waszych centymetrów to dla mnie idiotyczne śmieszne sprawdzać coś takiego. Dla mnie traktujecie ludzi jak jakieś manekiny zwymiarowane... macie obliczone ile cm trzeba tu, ile cm ma pochwa, ile cm od wejścia punkt G, na jaką długość wsadzić, macie do cm obliczone, ja pierniczę, to idiotycznie zabawne nie do wiary, albo jesteście tak zacofani i udajecie albo nikogo nigdy nie kochaliście tylko chcieliście seks uprawiać jak roboty, idealne wymiary do idealnych wymiarów dopasowane, idiotycznie zabawne, chyba seks by wam najlepiej wychodził na manekinach właśnie.

Odnośnik do komentarza
Gość odnowienietematu

mysle, ze faktycznie, cienki penis moze byc problemem, ale tylko wtedy gdy uprawiasdz seks z tą, która Cię nie kocha. A jeśli kocha, to możesz w pełni zadowolić ją palcem. Czytam i czytam tu różne wypowiedzi i muszę przyznać, że są na tym świecie mądrzy ludzie! Pamiętaj, że w żadnym wypadku rozmiary nie mają znaczenia, jeśli jest miłość i potrafisz dać kobiecie w ten czy inny sposób orgazm

Odnośnik do komentarza
Gość odnowienietematu

a i nie dziwie sie facetom, ktorzy czasem sa zalamani swoimi rozmiarami, sama przechodze zalamanie nerwowe ale z powodu rozchodzących sie na boki piersi ;/ moja mama i babcie mialy wielkie cycki, ale dopiero gdy byly starsze, narazie mam flaczase piersi, rozjechane na boki, ale chyba juz je zaakceptowalam i chuj z nimi itak nikt nie jest godzien ich dotykac!

Odnośnik do komentarza
Gość odnowienietematu

a, jeszcze jedno, nie wiem czy da sie odróżnić z wyglądu czy kobieta jest ciasna, nie wiem czy dziewictwo ma znaczenie bo sama niby nia jestem ale kiedys wsadzilam 2 palce. Mysle ze napewno kobieta 1.6m wzrostu ma mniejsze narządy rodne, niż kobieta 1.7m. Takze ja mam 1,73 wzrostu i mając chlopaka o nizszym wzroscie moge sie spodziewac ze ma mniejszego niz chlopak co ma 1.8m. Aczkolwiek nie zalezy mi na wymiarze penisa, bo jak juz sto razy tu było powtarzane - wazna jest technika , nie rozmiar, wazny jest orgazm. Mysle ze wolalabym chlopaka o penisie dł.14 i obwód 11 niż faceta o penisie 20cm bo ciekawe jak z takim wielkim on funkcjonuje, im wiekszy penis tym wieksze ryzyko schorzeń, uderzeń, tak samo kobieta która ma melony jest narażona na to, że nimi o coś walnie i ją bedzie bolec, a tym bardziej kręgosłup.

Odnośnik do komentarza

~odnowienietematu
a, jeszcze jedno, nie wiem czy da sie odróżnić z wyglądu czy kobieta jest ciasna, nie wiem czy dziewictwo ma znaczenie bo sama niby nia jestem ale kiedys wsadzilam 2 palce. Mysle ze napewno kobieta 1.6m wzrostu ma mniejsze narządy rodne, niż kobieta 1.7m. Takze ja mam 1,73 wzrostu i mając chlopaka o nizszym wzroscie moge sie spodziewac ze ma mniejszego niz chlopak co ma 1.8m. Aczkolwiek nie zalezy mi na wymiarze penisa, bo jak juz sto razy tu było powtarzane - wazna jest technika , nie rozmiar, wazny jest orgazm. Mysle ze wolalabym chlopaka o penisie dł.14 i obwód 11 niż faceta o penisie 20cm bo ciekawe jak z takim wielkim on funkcjonuje, im wiekszy penis tym wieksze ryzyko schorzeń, uderzeń, tak samo kobieta która ma melony jest narażona na to, że nimi o coś walnie i ją bedzie bolec, a tym bardziej kręgosłup.

No to cię pociesze nie tak dawno moja ex miała własnie piersi rozchodzące sie na boki + nawet kilka rozstępów
na samym etapie poczatkowym gdzie ledwo sie znaliśmy
mnie to troche zdemotywowało ale, że bardzo ją lubiłem
i szczerze chciałem aby czuła sie fantastycznie przyzwyczajałem ja do siebie na początku masażami
całego ciała i tych własnie piersi, I to w jaki sposob reagowała na mnie sprawiło, że sie zauroczylem moze i nawet to bylo zakochanie... W tym moemncie nie zwracalem
juz uwagi totalnie na jej wady bo wszystko stało się piękne
wiec tak masz racje, jeśli jest uczucie to nie ma barier

niestety nie dogadywalismy sie na koncu i powiedziała, że nie odwzajemnia... no cóż życie. + nauczka nie poznawać nikogo na badoo :D tylko w realu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...