Skocz do zawartości
Forum

Jak mężczyźni odczuwają orgazm?


Gość ciekawska kobietka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kobitka1234

nie jestem facetem ale pewnie hmm wyobrazilabym sb to: facet wpycha w kobiete i czuje jakby cos zdobywal pchnie w nia i wtedy czuje cos milego i bardzo hmm sexy :D Podnieca go cialo kobiety i to ze to robi w sposob dziki jak zwierze..no i pewnie orgazm czuje jak kobieta. a po nim czuje lekki bol, nadwrazliwosc...ale jak odczuwa wytrysk?? nie mam pojecia, ale jestem baaardzo ciekawa !

Odnośnik do komentarza
Gość Laleczka Barbi

~kobitka1234
nie jestem facetem ale pewnie hmm wyobrazilabym sb to: facet wpycha w kobiete i czuje jakby cos zdobywal pchnie w nia i wtedy czuje cos milego i bardzo hmm sexy :D Podnieca go cialo kobiety i to ze to robi w sposob dziki jak zwierze..no i pewnie orgazm czuje jak kobieta. a po nim czuje lekki bol, nadwrazliwosc...ale jak odczuwa wytrysk?? nie mam pojecia, ale jestem baaardzo ciekawa !

Ja też nie jestem facetem i dlatego wolałabym się nie wypowiadać - pytanie jest do mężczyzn o ich realne odczucia, a nie do kobiet o ich fantazje.

Odnośnik do komentarza
Gość RoboCiKuś

Ja jako facet, odczuwam to tak.
Najbardziej odczuwam kilka sekund przed samym wytryskiem, wtedy nachodzi takie dziwne napięcie mięśni, nie wiem jak to dobrze określić trwa to 4-8 sekund, jest to bardzo przyjemne. w ostatniej fazie przed wytryskiem czuje na mięśniach ud ale tylko w części przedniej dość mocny impuls, może skurcz może coś innego. po czym następuje wytrysk i kilka skurczów w części miednicy, też przyjemne ale poprzednie fazy są przyjemniejsze. Wytrysk to tylko rozluźnienie napięcia jakie się skumulowało na te kilka sekund przed samym wytryskiem. Innego opisu nie potrafię zobrazować.

Odnośnik do komentarza
Gość Michał_Waw

Do autorki pytania,
czułaś kiedyś jak coś Cie łaskocze od środka? Może to głupie porównanie, ale można mniej więcej je tak określić. Dodatkowo pewnie nie raz widziałaś czy czułaś jak penis partnera "drży". Ciężko sam orgazm, jak i stan "przed" opisać, bo uczucie jest nieziemskie. Jedyne co mi do głowy przychodzi to w trakcie penetracji czuć coraz silniejsze "iskierki", a kiedy już następuje ten moment, czujesz jak ogarnia Cie fala ciepła od miednicy po całe ciało, jednocześnie czując jak coś Cię tam "łaskocze" aż do momentu wydostania się na zewnątrz.

Może to brzmi zabawnie lub infantylnie, ale tak właśnie ja to czuję po każdym stosunku z moją partnerką.

Odnośnik do komentarza

A ja pomimo swego "wieku" nigdy nie doznałem orgazmu z kobietą. Tylko zaspakajając się sam. Ostatni kontakt miałem - no kilkanaście lat temu. (tak lekko licząc)
Nie jestem żadną "paskudą" !!!!!!!!! wrecz przeciwnie - podobam się, ale........boję się zbłaźnić przed kobietą i cała energia psychiczna skierowana jest - tylko się nie zblamuj- rezultat tragikomiczny. Dlatego i w tym upatruję przyczyn wielu dewiacji społecznych

Odnośnik do komentarza

vitrum
Ciekawe pytanie.
Co odczuwamy ? Można to określić jako coś wspaniałego, poczucie spełnienia. Ładunek pozytywnej energii. A po tym tylko ból i cierpienie :-)

Bół i cierpienie>? Co masz na mysli ?Ze juz koniec? :D Tak przykladowo

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...