Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk i brak akceptacji ze strony żony


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

co?? wiesz pierwszy raz natrafilam sie na przypadek by zona wysmiewala meza w Takich sprawach..mysle ze powinna Cie wspierac, ja sama nigdy ale to nigdy nie powiedzialabym tak swojemu mezowi..kochalabym go takim jakim jest i calego, a nie tylko za jego sprzet. Kolega wyzej ma racje, rafiles na pustaka bo ze wszystkiego mozna sie posmiac ale sprawy intymne to delikatny temat i latwo kogos zranic krytyka.

Odnośnik do komentarza
Gość szczera jak zawsze

Już przestańcie pieprzyć. Zaraz pustak. Po prostu kobieta ma swoje potrzeby i też je chce zaspokajac, a tu facet jak się okazuje nie może. Nic dziwnego, że jest sfrustrowana. Jak wy macie problem z podnieceniem, bo cycki za małe, albo pochwa za luźna, to jest ok i nie jesteście pustaki, ale jak kobieta jest niezadowolona z działania faceta to pustak? W łeb się puknijcie, najlepiej młotkiem i po odgłosie będzie wiadomo, kto jest pustakiem, a kto pełniakiem.

Odnośnik do komentarza

od poł roku mam dziewczynę,obecnie już narzeczoną.Też czasami zdarza mi sie wczesniej wystrzelić,ale to dlatego że moja partnerka mega mnie nakreca.Nigdy nie powiedziala mi ze jej nie pasuje,mimo tego ze pytalem.Czesto mowi ze nie chce innego kochana bo ze mna jest wspaniale i zawsze udaje jej sie dochodzić.Mam cudowna narzeczona,zawsze mnie wspiera i chyba to na tym polega,przykro mi to pisać,ale Twoja żona jest dziwna ze smieje sie z takich rzeczy! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~szczera jak zawsze
Już przestańcie pieprzyć. Zaraz pustak. Po prostu kobieta ma swoje potrzeby i też je chce zaspokajac, a tu facet jak się okazuje nie może. Nic dziwnego, że jest sfrustrowana. Jak wy macie problem z podnieceniem, bo cycki za małe, albo pochwa za luźna, to jest ok i nie jesteście pustaki, ale jak kobieta jest niezadowolona z działania faceta to pustak? W łeb się puknijcie, najlepiej młotkiem i po odgłosie będzie wiadomo, kto jest pustakiem, a kto pełniakiem.

Tak jest PUSTAKIEM, bo jakby jej zależało na swoim szczesciu i męża to razem z nim poszła by do seksuologa aby przetestować wszystkie możliwe opcje a nie pieprzyć głupoty, jakbym miał kobiete którą kocham i nie miałbym orgazmu to zrobiłbym to samo, śmianie się z 2 osoby to zagrywka rodem z gimnazjum i takiej osobie bym kazał spier****ć , a jeśli ty jesteś egoistką a na to wygląda to współczuje twoim prartnerom

Odnośnik do komentarza
Gość spokofantazja

~szczera jak zawsze- dla Twojej wiedzy
jestem kobietą i mam swoje potrzeby ale ktoś kto wyśmiewa się ze swojej drugiej połówki, jest i zawsze będzie pustakiem niezależnie od płci, bo w ten sposób dołuje partnera i pogłębia problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...