Skocz do zawartości
Forum

Seks podczas miesiączki


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie współżyje z partnerem podczas miesiączki,ale ostatnio mi powiedział,ze jemu to nie przeszkadza i możemy podczas okresu. Dla mnie to niehigieniczne. Zastnawiam sie czy to normalne, ze jego to nie obrzydza? Czy to nie jakieś zaburzenie seksualne z jego strony? Nie jest tak ze mnie namawia, tylko mowi ze rownież wtedy mógłby sie kochać, bo krwawienie to biologia i normalne, ale mnie zastanawia to ze jego to nie odstręcza?

Odnośnik do komentarza
Gość clarice90

Mój 1 raz był w trakcie miesiączki, tak jakoś wyszło. Dzięki temu nie miałam później oporów związanych z krwią, a nigdy podczas stosunku nie było jej dużo. Jeśli się zastanawiasz nad obfitością to przynajmniej w moim przypadku w trakcie właśnie mniej jej leci.
Na swojej drodze spotkałam 3 facetów, i dla żadnego krew nie stanowiła najmniejszego problemu, a wątpię by tylko ja na takich trafiłam więc pewnie duża część myśli tak samo. Na pewno z Twoim jest wszystko w porządku. jeśli chodzi o higienę to i tak się pewnie podmywacie "po" więc "brudno" być nie będzie, a pod podłóżcie ręcznik w razie czego (u mnie rzadko były jakiekolwiek na nim plamy).

Odnośnik do komentarza
Gość clarice90

Mój 1 raz był w trakcie miesiączki, tak jakoś wyszło. Dzięki temu nie miałam później oporów związanych z krwią, a nigdy podczas stosunku nie było jej dużo. Jeśli się zastanawiasz nad obfitością to przynajmniej w moim przypadku w trakcie właśnie mniej jej leci.
Na swojej drodze spotkałam 3 facetów, i dla żadnego krew nie stanowiła najmniejszego problemu, a wątpię by tylko ja na takich trafiłam więc pewnie duża część myśli tak samo. Na pewno z Twoim jest wszystko w porządku. jeśli chodzi o higienę to i tak się pewnie podmywacie "po" więc "brudno" być nie będzie, a pod podłóżcie ręcznik w razie czego (u mnie rzadko były jakiekolwiek na nim plamy).

Odnośnik do komentarza

mysle ze to oblesne uprawiac seks podczas miesiaczki.. Twoj chlopa napewno kocha Cie i dlatego mu to nie przeszkadza, jednak zachowaj fason i nie rob tego.. w czasie miesiaczki łatwiej o zakazenie bo nie ma odpowiedniej ilosci sluzu..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...