Skocz do zawartości
Forum

Damski wytrysk


Gość Mika8878

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie głownie do rówieśniczek czy przeżyły podczas orgazmu wytrysk i czy był obfity. Z moim partnerem podczas pieszczot dłonią efekt był tak czesty i obfity iż musieliśmy suszyć łóżko. w przeciągu 10 minut dostałam skurczów i tryskałam okolo 6 razy z małymi przerwami miedzy kolejnymi... nie wiem czy to normalne czy nie chciała bym poznać opinie koleżanek, które tez tego doświadczyły lub czegoś podobnego

Odnośnik do komentarza

hej,
ja też tak mam. Na początku w ogóle nie umiałam dojść z partnerem, głównie przez stres, potem jakoś się rozluźniłam i od tamtego czasu kochamy się na grubym ręczniku. Mnie się zdarza nawet kilkanaście razy tryskać podczas i jakoś się przyzwyczailiśmy. Fajnie, nie? Wspołczuję jednak kobietkom, które w ogóle nie potrafią zaznać przyjemności.

Odnośnik do komentarza

owszem fajnie agugu ;) ja rowniez wspolczuje tym ktore nie moga w pelni sie zaspokoic z swoimi partnerami to dosc dziwne. ale niekiedy wina lezy po tej drugiej stronie. mi bardzo sie podoba ze widze jak on jest tym podniecony i podoba mu sie to a ja bardzo dobrze sie czuje podczas takich przyjemnosci. pomysl z recznikiem chyba jest najbardziej trafny ;) a co do tego to nie jak facet jak jestes wolgotna od podniecenia to troszke sluzu jest zawsze ale tu chodzi o duza ilosc ktora intensywnie wydalasz z siebie przez szczytowanie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...