Skocz do zawartości
Forum

moja żona jest w ciąży i nie chce sie ze mna kochac


Gość facet 26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ssarencka

~płodzik maluśki
Ona postępuje właściwie. Chroni dziecko i ciebie. Na miejscu dziecka w brzuchu od razu ugryzłbym cię w pitola, jakbyś tylko zaczął się seksić.

Zgadzam się w pełni. Tez nie byłabym zachwycona, gdyby mnie coś waliło w dupkę w brzuszku mamusi, albo co gorzej - w ostatnim miesiącu - w główkę. Tez bym zareagowała, dziabnęła, walnęła w to pięścią, urwała, albo jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Gość kobieta i matka

"Ona postępuje właściwie. Chroni dziecko i ciebie. Na miejscu dziecka w brzuchu od razu ugryzłbym cię w pitola, jakbyś tylko zaczął się seksić.

Zgadzam się w pełni. Tez nie byłabym zachwycona, gdyby mnie coś waliło w dupkę w brzuszku mamusi, albo co gorzej - w ostatnim miesiącu - w główkę. Tez bym zareagowała, dziabnęła, walnęła w to pięścią, urwała, albo jakoś tak."

chyba was popieprzyło! jak walić penisem dziecko w główkę/dupkę?! Skąd wam się to wzięło? macie zbyt bujną wyobraźnię, nie ma takiej biologicznej opcji, żeby mąż wprowadził ciężarnej penisa do macicy! A jeśli nie ma WYRAŹNYCH LEKARSKICH PRZECIWWSKAZAŃ to SEKS W CIĄŻY JEST DOBRY I ZDROWY DLA MAMY I MALUSZKA, pomaga redukować napięcia, sprawia, że mama jest spokojna zadowolona i szczęśliwa, a to kołysanie jest dla dziecka przyjemne, które czuje miłość rodziców. ech zabobon i ciemnogród tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Gość anitasonya

nie znam sie, ale slyszalam ze mozna go uprawiac ale w specjalny sposob zeby nie gnieść brzucha ciężarnej. Poza tym bezposrednio przed porodem seks jest wskazany, nawet moja pani od biologii tak mowi, bo wtedy kobieta sie rozluznia i moze mniej ja boli jak rodzi, bo facet troche jej rozciagnie otwór.

Odnośnik do komentarza

~kobieta i matka
"Ona postępuje właściwie. Chroni dziecko i ciebie. Na miejscu dziecka w brzuchu od razu ugryzłbym cię w pitola, jakbyś tylko zaczął się seksić.

Zgadzam się w pełni. Tez nie byłabym zachwycona, gdyby mnie coś waliło w dupkę w brzuszku mamusi, albo co gorzej - w ostatnim miesiącu - w główkę. Tez bym zareagowała, dziabnęła, walnęła w to pięścią, urwała, albo jakoś tak."

chyba was popieprzyło! jak walić penisem dziecko w główkę/dupkę?! Skąd wam się to wzięło?

Ale z ciebie drewniak, kobieto i matko. Nie masz poczucia humoru? Naprawdę myślisz, że te odpowiedzi były na powaznie? :D Jesoooo

Odnośnik do komentarza
Gość ja bym nie dawała

~p...s
to moze tylko palec jej wkladaj? jakies pieszczoty? minetka? dlaczego tak oczywiste rzeczy musze pisac Ci ja 18latka?

Mineta z ciężarną? A robiłaś już minetę ciężarnej sama, że dajesz takie rady?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...