Skocz do zawartości
Forum

Penis 16,5 cm - jak z takim maleństwem żyć???


Gość miniaturek

Rekomendowane odpowiedzi

kwiatuszek2
Kup sobie nakładki na penisa.

chyba tylko po to aby poprawić mu samopoczucie, 16cm spokojnie mu wystarczy przy zblizeniu... a nakladki do stosunku wniosa tylko element sztucznosci, chciałabyś aby ktoś stosował nakładki będąc z Tobą ?

PS: ponoć liczy się bardziej obwód fajki a nie długość

Odnośnik do komentarza
Gość adrianklodzko

boże nie macie innych problemów? masz za małego? to włóż go do odkurzacza albo innej maszny ssącej, ciała jamiste w tym przypadku penis łatwo reaguje na częste próby wydłużenia, tylko musisz być sumienny i systematyczny najlepiej 4-6 razy dziennie, jak boli to pół godziny przerwy i znowu po trochu, aha pij dużo soków z buraków żebyś potem miał krew by mieć czym napełnić swojego nowego dłuższego penisa.
pozdrawiam
ps ja startowałem z 13,7 cm teraz mam 18,9cm ;) wystarczyły 4 msc

Odnośnik do komentarza
Gość 000Pati000

Ciesz się człowieku że jesteś zdrowy,masz 2 rąk i umysł sprawny. Taki problem to nie problem,ludzie mają naprawdę większe zmartwienia. Uważam że 16,5 centymetra to dobra długość,pooglądaj na internecie są ludzie co mają po 5 cm. Radziła bym doceniać to co w sobie masz.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak, ciesz sie ze jesteś zdrowy, masz wszystko na miejscu i oby tak dalej. Masz taki rozmiar i juz, co zrobisz, nic a tak w ogole powinienes sie cieszyc,ze i tak masz taką dlugosc bo zawsze moglo byc gorzej...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość lol i lol

co??? przecież 16,5cm to normalny rozmiar,a nawet chyba powyżej przeciętnej :D i nie rozumiem ludzi,którzy pocieszają tu w sposób"ciesz się,że jest chociaż taki" :D :D no proszę Was...fajny rozmiar,w sam raz.A że ktoś się martwi to rozumiem,bo wszystko kręci się wokół seksu,który fajny przecież jest ;)

Odnośnik do komentarza
Gość habbububba

Specjalnie dla ciebie znalazłam jedna bardzo fajną odpowiedź na Twój problem "No hej, jesteś kolego w większości, ale to naprawdę nie jest kara boska i inwalidztwo do końca życia. Powiem Ci tak: jeśli rozpalisz kobietę to naprawdę wystarczy JEDEN PALEC i będzie szczytować. Naucz się strzelać fajne minetki dużo ją całuj, masuj dłońmi, jak już będzie dyszeć jak grubas wchodzący na 6 piętro to wtedy ją penetruj, możesz zawsze dołożyć palec i tyle, albo zainteresujcie się analem, a najlepiej to wszystko razem, urozmaicaj, bądź ciekawy w łóżku, baw się seksem, a nie małym penisem, a jak Ci będzie robić głupie uwagi to niech spada, znajdziesz se lepszą :)
ps. mój facet też nie jest duży, a nie zamieniłabym go na żadnego innego' żeby tak każdy z Was co narzeka sobie to poczytał

Odnośnik do komentarza
Gość bartoszbartosz

jestem kobietą a bartosz to moje nazwisko więc mogę Ci powiedzieć, że mam nawet jeszcze mniejszego :P, a śmieję się dlatego bo autor to jakiś ..., który szuka komplementu na siłę, jakby miał 2cm to może bym mu współczuła, ale tak to co on? żali się czy chwali/

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Przecież to jest zwykła prowokacja narcyza :P a Wy jeszcze go chwalicie.

P.S . Z ta nakładką to był taki żart

Po tytule tak to wygląda ale równie dobrze, moze to być strach kolesia mało doświadczonego, my faceci mamy w większości hopla na tym punkcie i wcale nie swiadczy to o pustocie, ja mimo swojego wieku sam to mam świra tylko w odwrotną stronę, bo grubości wacka 11cm z groszami obwodu, to coś co mnie przeraza , co prawda niektore osoby mnie pocieszaja, ze skoro guma nie spada to jest ok, ale mózg zawsze napisze własny scenariusz

Odnośnik do komentarza
Gość dziwiesiewam

~miniaturek

A u faceta o wzroście 180 cm te marne 16,5 wygląda żalośnie śmiesznie, to jest za mało wizualnie.

Tu się akurat zgadzam. To jest rzecz indywidualna. U jednego faceta 13 cm będzie wyglądać wporzo, a u innego i 18 będzie wizualnie niewielkie. To kwestia budowy ciała i ogólnej prezencji. Nie rozumiem, czemu się rzucacie na człowieka. Nie napisał przeciez nic o seksie, tylko właśnie o stronie wizualnej. Nie każdy uważa, że ma penisa tylko do sikania i kopulacji, wyobraźcie sobie. Niektórym on musi też jakoś wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Gość TailsDoll

Dobry żołnierz obsłuży nawet kiepski karabin ;)
Lepiej jak chcesz tak bardzo kobietę zaspokoić- popracuj nad takimi rzeczami jak gra wstępna, jej ulubione miejsca itp

BTW słyszałem kiedyś teorię, że samym penisem to bardzo ciężko kobietę doprowadzić do rozkoszy ;)

Odnośnik do komentarza

~TailsDoll

Lepiej jak chcesz tak bardzo kobietę zaspokoić-

A gdzie autor tematu w ogóle napisał, ze chce kogokolwiek zaspokajać? Napisał tylko, że w jego mniemaniu ma mały organ i nie podoba mu się jego strona wizualna. Tyle i tylko tyle. Po co to dorabianie ideologii i porady na wyrost? Może jest gejem i nie kobiety chce zaspokajac? Nie wiesz tego przecież. Po co te wrzuty nie na temat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...