Skocz do zawartości
Forum

Fisting czyli łapka w cipci


Gość Vivvienne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vivvienne

Hej mam pytanie czy fisting może uszkodzić narządy rodne w środku? Ja czasem lubię się tak z moim pobawić, ale po ostatnim razie byłam bardzo opuchnięta i dwa dni wszystko w środku mnie bolało, w ogóle wydaje mi się, że przesunęło mi się endometrium. Czy są jakieś przeciwwskazania do tego rodzaju zabaw?
Wiem, że podobne pytanie było na forum ginekologia, ale próżno tam czekać odpowiedzi specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Gość Vivvienne

wroma@ pytam o skutki a nie twoją nic nieznaczącą opinię, nie potrafisz mi pomóc to japa i do kuchni, co cię obchodzi co wkładam do cipki? Nawet nie pomyślisz, że to jego fantazja, którą po czasie bardzo polubiłam. Jak ja kocham takich ludzi...

Do reszty; a może Wy się tak bawicie i macie coś ciekawego do powiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Gość takie małe pytanko

wroma
A co penis juz nie starcza ? wiec trzeba sie pięścia zadowolic ?

Generalnie to powodzenia niedługo juz tak bardzo bedziesz uniewrazliwiona, ze chlopak ci nie bedzie potrzebny

Rozumiem, że każda kobieta, ktora miała w pochwie coś większego, niż twój fiut, jest uniewrażliwiona? Czyli każda matka po porodzie drogą naturalną, z twoją włącznie (zakładam, że nie przybyłeś przez cesarkę) tak jest przez ciebie widziana?

Odnośnik do komentarza

no to jest zabawa od czasu do czasu ale fajnie urozmaica pożycie małżeńskie, ja uwielbiam patrzeć jak mąż tak się mną zajmuje, jak się skupia i podnieca będąc tak we mnie jak będzie ostrożny i na granicy bólu to krzywdy Ci nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Gość zbyszekzadyszek

~takie małe pytanko
wroma
A co penis juz nie starcza ? wiec trzeba sie pięścia zadowolic ?

Generalnie to powodzenia niedługo juz tak bardzo bedziesz uniewrazliwiona, ze chlopak ci nie bedzie potrzebny

Rozumiem, że każda kobieta, ktora miała w pochwie coś większego, niż twój fiut, jest uniewrażliwiona? Czyli każda matka po porodzie drogą naturalną, z twoją włącznie (zakładam, że nie przybyłeś przez cesarkę) tak jest przez ciebie widziana?

Wielokrotna zabawa prowadzi do uniewrazliwienia, prodów za wiele nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...