Skocz do zawartości
Forum

zdrada


seba n

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem żonaty od 10 lat żona zaraz po ślubie i przed zdradzila mnie z moim szwagrem nie raz gdy tylko zacząłem coś podejrzewać zmusiłem ją do wyjazdu za granicę tam pod naporem pytań przyznała się do wszystkiego dałem jej szansę ale nie wiem czy dobrze zrobiłem jesteśmy razem 15 lat a po ślubie 10 mam 16 miesięczną córkę do dziś nie mogę się z tym pogodzić są dni że wracają te wspomnienia dałem jej szansę niewiem czy dobrze zrobiłem jak dalej żyć

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź ale jak tu żyć chciałbym aby ich spotkał tak przykrość nieraz mam chęć wyjść w nocy i zabrać się napisać list pożegnalny i po prostu zniknąć ale szkoda mi 16 miesięcznej córeczki którą bardzo kocham .Na myśli że przez parę miesięcy pieprzyli się jak kruliki odechciewa mi się żyć dziś mam wątpliwości cz dobrze zrobiłem dając jej szansę. Ja mam 36 lat a ona 32 jeszcze całe życie przed nami czy ona może to powtórzyć zapewnia mnie że mnie kocha i żaluzje tego co zrobiła

Odnośnik do komentarza

Facet, rozstań się z nią, mój bliski przyjaciel nie wytrzymał presji, która dotknęła i Ciebie i w końcu się powiesił, też miał małą córeczkę. Zacznij od nowa, walcz o dziecko i ułóż sobie żucie z kim innym. Taka kobieta jak raz zdradzi juz nigdy nie będzie Ci wierna, gdyż wyszła na tym wszystkim bez szwanku, nie dostała kary, która pomogłaby jej zrozumieć jej błąd. Jak sam słusznie zauważasz jesteś jeszcze młody, daj sobie szanse na szczęście, a dziecko kiedyś zrozumie z kogo brać przykład. Toksyczna rodzina, czyli taka na siłę, też nie jest najlepszym środowiskiem dla Twojego Malucha. Pozdrawiam i życzę podjęcia męskiej decyzji.

Odnośnik do komentarza

~unna
Facet, rozstań się z nią, mój bliski przyjaciel nie wytrzymał presji, która dotknęła i Ciebie i w końcu się powiesił, też miał małą córeczkę. Zacznij od nowa, walcz o dziecko i ułóż sobie żucie z kim innym. Taka kobieta jak raz zdradzi juz nigdy nie będzie Ci wierna, gdyż wyszła na tym wszystkim bez szwanku, nie dostała kary, która pomogłaby jej zrozumieć jej błąd. Jak sam słusznie zauważasz jesteś jeszcze młody, daj sobie szanse na szczęście, a dziecko kiedyś zrozumie z kogo brać przykład. Toksyczna rodzina, czyli taka na siłę, też nie jest najlepszym środowiskiem dla Twojego Malucha. Pozdrawiam i życzę podjęcia męskiej decyzji.

Pytanie do unna bo widze masz racjonalne podejscie:

A jak nowopoznana dziewczyna przyznaje się, że zdradziła swojego ex bo on wczesniej miał skok w bok z kimś innym ?
Przy okazji głębszej rozmowy wychodzi jeszcze na jaw, że oczekuje tego "wow" w łóżku bo nikt wczesniej jej tego nie dał , czy gra jest warta świeczki i dać szanse czy trzymać się z daleka 1) zdrada 2) oczekiwanie niewiadomo czego [ chyba orgazmu pochwowego którego nigdy nie miała ]

Odnośnik do komentarza
Gość przynudzasz gościu

Zamiast skamlać na forum, jaka to ona niedobra, lepiej się zastanów, z jakiego powodu ona dawała po cichu innemu. Skoki na bok to nigdy nie jest wina tylko jednej ze stron, zwłaszcza jak dopuszcza się ich kobieta. Przemyśl to i wyciągnij wnioski, bo na razie widać tylko zranionego chłopczyka, który babrze się niepotrzebnie we wspomnieniach i napędza swoimi żalami, a nie cywilizowanego i dorosłego mężczyznę, który myśli.

Odnośnik do komentarza

Co za brednie i klamstwo, Skok w bok i zdrada jest zawsze tylko i wylacznie winna tego kto zdradza, bo to jego osobista swiadoma i dobrowolna decyzja, Za sytuacje i kryzys w zwiazku odpowiedzialne sa dwie strony bo to dwie strony tworza zwiazek, a reakcja na kryzys to inna rzecz, jedna osoba jest wierna i uczciwa, druga zdradza, bo chce jak najszybciej zacpac sie emocjami bez wzgledu na wszystko, byle tylko zaspokoic swoje potrzeby niewazne jakim kosztem. (Rownie dobrze mozna twierdzic ze za zdrade judasza wspolwinny jest jezus)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...