Skocz do zawartości
Forum

Do gejów.


Gość Bogunicniewinna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bogunicniewinna

Mam pytanie z głębi trzewi do Panów gejów. Dlaczego wybraliście taką drogę? Czy zawsze czuliście miłość do mężczyzn? Czy może to efekt rozczarowania się kobietami? Zaczęło się od fascynacji seksualnej czy może było to na początku głębokie platoniczne uczucie do starszego mężczyzny, mentora? Jestem bardzo ciekawa, gdyż w mojej pracy pojawił się mężczyzna gej, a że mamy stanowiska, w którym bardzo musimy sobie ufać chciałabym go lepiej zrozumieć zanim zacznę z nim rozmowę. Dziękuję za wszystkie merytoryczne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość gej polski

Ojej, ale problem. A to takie proste. Dla geja pociąg do mężczyzny jest tak samo naturalny, jak dla heteroseksualisty pociąg do kobiety. To sprawa wrodzona, a nie kwestia wyboru, rozczarowania, uwiedzenia, jak to niektórzy w swojej ślepej ignorancji wymyślali i ogłaszali jako prawdy naukowe, zamiast najpierw posłuchać samych gejów. My sie tacy rodzimy i wiemy to od zawsze. Nie ma tu co kombinować.
Od zawsze wiedziałem, że pociągają mnie w specjalny sposób tylko chłopcy. Już w przedszkolu nie rozumiałem, dlaczego każe mi się iść w parze z dziewczynką, skoro wolę z chłopcem. Potem w szkole z każdej strony wmawiano nam, że miłość tylko do dziewczyn, a ja się zakochałem w chłopaku. Zakochać się w dziewczynie? Niemożliwe. Podniecić się dziewczyną? Równie dobrze można byłoby oczekiwać podniecenia krzesłem, albo zeszytem. Dziewczyny, owszem, lubiłem, ale nic więcej, były dla mnie fajnymi koleżankami, ale były absolutnie niepociągające w sferze romantycznej, a potem także seksualnej, w przeciwieństwie do mężczyzn. Dlatego też nawet do głowy by mi nie przyszło z jakąkolwiek "chodzić".
I tak jest przez cały czas.

Odnośnik do komentarza
Gość Bogunicniewinna

do gej polski
dzięki za szczerość, wiesz mnie to się wydaje hmmm egzotyczne bo ja mam pociąg do pięknych (ale nie sztampowo pięknych jak w gazetach) i interesujących ludzi i w ogóle nie interesuje mnie ich płeć, dlatego pytałam jak to z Wami..

Wiem, że to głupie ale zawsze chciałam skosztować seksu z gejem, oglądam wasze filmy erotyczne i uważam za rozkoszne gdy dwóch mężczyzn okazuje sobie miłość. ech rozgadałam sie :D

Odnośnik do komentarza

No, ale gej to gej - on nie chciałby skosztować seksu z Tobą, bo nie byłabyś obiektem seksualnym dla niego. Gej szuka w drugim mężczyźnie wyłącznie mężczyzny ;-)

Jest jednak wytrych do realizacji takiego marzenia: biseksualista ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Bogunicniewinna

wiem, że taki by mnie nie chciał, dlatego pisałam, że to głupia fantazja, nie trzeba mi tego tłumaczyć, a z biseksualistami dwoma to bym chciała trójkącik, najpierw oni sami potem bym się przyłączyła :)

Odnośnik do komentarza
Gość karolyna89

miałam kiedyś (nie)przyjemność pracować w Orange z jednym gejem, wobec wszystkich kobiet był opryskliwy i złośliwy, na każdym kroku wypominał nam że jesteśmy obrzydliwe i wstrętne, jedna z dziewczyn wpadła w mega kompleksy, za to w stosunku do wolnych mężczyzn był wręcz oślizgły taki był miły i usłużny, a jak jeden z panów powiedział po nagabywaniu przez niego, że nie ma (ten gej) u niegho szans bo ma kobietę to wyśmiewał potem wszytkich hetero mężczyzn. więc jak mozesz w ogóle dziewczyno mieć ochotę na geja? żeby cię wyśmiał i uświadomił jak bardzo gorsza jestes od przecietnego faceta?

Odnośnik do komentarza

do karolyna89. Trafiłaś na ekstremum, uwierz. Mam przyjaciół gejów, zresztą nie ja jedna. Nadają się do tej roli świetnie, bo można z nimi bezstronnie pogadać np. o wyglądzie, iść na luzie na kawę, itd. Poza tym nie ma strachu, że się zakocha.

Odnośnik do komentarza
Gość Boguwinien

Bogunicniewinna,

dlaczego wybraliśmy taką drogę? Nie, nie wybraliśmy jej - z tym się urodziliśmy i nie był to nasz własny wybór. Z orientacją seksualną (wbrew temu, co można przeczytać na wielu forach) nie jest jak z wyborem ścieżki zawodowej. Tak po prostu mamy. Równie dobrze można zapytać kogoś hetero, dlaczego sobie tak wybrał :)

Nie rozumiem tylko związku między orientacją kolegi z pracy a zaczynaniem rozmowy. W czym np. miałaby Ci pomóc taka informacja / wiedza?

karolyna89 - to nie jest tak, że geje brzydzą się kobietami i dlatego wzięli się za facetów. Trafiłaś po prostu na smutny przypadek. Ja np. jestem uwielbiany przez wszystkie koleżanki z pracy ale z facetami stosunki też mam w porządku i w przeciwieństwie do pana z Orange - panuje nad ślinotokiem na widok fajnego faceta :)

Odnośnik do komentarza
Gość dla autorki

ostrzeżenie:
jeżeli zadasz się z nim w łóżku, to zaatakuje ci dupę, i nie daj Bóg wsadzi ci brudnego penisa do cipki, to może zarazić cię rakotwórczym wirusem brodawczaka. Poza tym wierność i higiena nie ma tu nic do rzeczy. Mam nadzieję, że nie jesteś dupodajną cielęciną?

Odnośnik do komentarza
Gość Bogunicniewinna

Moje listowe wspomnienia:
Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele. Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Ela

Odnośnik do komentarza
Gość Oferta kredytowa między j

Offre de prêt gratuit.
L’argent est disponible dans les 48 heures et à un taux d’intérêt très attractif.
Cette offre s’adresse à toute personne ayant des difficultés financières dans la mise en œuvre du projet (quel qu’il soit).
Le calendrier de remboursement est également négociable.
Vous souhaitez démarrer une activité professionnelle, lever des fonds pour l’achat de biens immobiliers ?
Quel que soit le domaine
dans
lequel vous souhaitez investir, n’hésitez pas
à contacter:

financeducoeur@gmail.com

Whatsapp: +337 51 94 53 96

Salutations De Jacques DUCOEUR Meilleures

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...