Skocz do zawartości
Forum

PYTANIE DO KOBIET


Gość Waciak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość słucham metalu.

zdarzyła mi się kilka razy taka sytuacja. powiem tak: mój mężczyzna nie grzeszy wielkością penisa, dlatego sprawia mi to równie wielką przyjemność jak podczas pełnego wzwodu. podczas długiego seksu (ok h, nieraz dłużej) zdarzają się momenty, kiedy "on" odpoczywa i wcale się z tym źle nie czuję. widzę, ze podniecam mojego mężczyznę.

Odnośnik do komentarza
Gość smalec z masłem

Zależy od kobiety, ale ja np też nie lubię miękkiego Wacka, jak jeszcze próbuje mi go pchać na siłę i się zwija przy wejściu no można czegoś dostać. A najlepiej żeby nie mieć takich problemów to kup sobie coś na żylaki jakąś diosminkę czy inny taki preparat i zażywaj regularnie to sam zobaczysz efekty bo to dobry sposób. lepszy niż te wszystkie wspomagacze 'przed'

Odnośnik do komentarza

Chłopie biegiem do seksuologa nie wiem ile masz lat ale to o czym piszesz to istny koszmar wiem bo mam to samo, nie jestem specjalista ale mowili mi, ze to od "złego stosowania" masturbacji
przyzywczajasz swój mózg do mocnego ścisku, a kobieta tym bardziej ta dobrze rozpalona się rozluźnia, a ty wchodząc w nią po pewnym czasie nie czujesz takiej samej satysfakcji jak wtedy kiedy się mocno ściskałeś, powiem tak paskudna i bardzo czasochłonna sprawa do wyleczenia, ja osobiscie jestem po mału na skraju załamania nerwowego, ze przez swoja ignorancje tak skopalem sobie życie i nie dałem swojej tyle ile by chciała , seksuolog i pewnie psychoterapeuta tam bym szukał pomocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...