Skocz do zawartości
Forum

seks oralny


Gość marta 123456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marta 123456

Od 3 miesięcy jestem z chłopakiem nie współżyliśmy jeszcze ze sobą on nawet nie chce ja nie czuje się gotowa, natomiast coraz bardziej nalega na to żebym zrobiła mu loda, mówię że tego nie chcę robić ale on nalega jak mam mu powiedzieć że nigdy tego nie zrobię, jakich słów użyć żeby zrozumiał bo słowo "nie " nie działa a nawet bym powiedziała że nalega coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza

NIE znaczy nie. To nawet małe dziecko
rozumie. Chłopaka nie interesuje Twoje zdanie tylko Jego potrzeby. Szanuj się dziewczyno nie jesteś gotowa nie ustępuj, jeśli On nie szanuje Twego zdania nie jest Ciebie wart. W związku prócz udanego seksu najważniejszy jest szacunek bez niego nie zbudujesz nic trwałego.

Odnośnik do komentarza

A mówisz chłopakowi ze nie jesteś gotowa, albo ze cię to obrzydza? Czy po prostu nie bo nie. W takim wypadku moze to do niego rzeczywiscie nie dotrzeć. Panowie z reguły bardzo lubią ten rodzaj pieszczot. Musisz mu szczerze powiedzieć czego się obawiasz. Po powaznej rozmowie na ten temat zobaczysz jak zareaguje. Jeśli dalej się bedzie upierał to musisz się zastanowić nad związkiem. Nie ma sensu żebys robiła coś na siłę. A tak wogóle to w jakim wieku jesteście?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...