Skocz do zawartości
Forum

1Wejście


helper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Dzisiaj około godziny 10-11 Kochałem się z dziewczyną , zawsze używaliśmy prezerwatywy ale dziewczyna zaczęła brać Antykoncepcje tabletki "Sylvie 20" bierze je 14 dzień (dziś ten 14) i zabrała ją równo w dzień okresu o 21:00 i tak codziennie do teraz ją brała regularnie.. Cykl (krwawienie) minął jej wczoraj. Dzisiaj zero bo wczoraj było tyci , tzn końcówka okresu ? przez 14dni tylko w 1,2,3 objawy były normalne okresowe potem już nic tylko krwawienie..
Co do "Stosunku" było to tak (napiszę dokładnie żeby nie było , że coś pominąłem) Całowaliśmy się i nagle doszło do tego , że dziewczyna zeszła niżej i wzięła go do buzi potem nagle zachciało nam się seksu ale nie mieliśmy prezerwatywy to przeczytałem na ulotce od "Sylvie 20" , że jeżeli kobieta przyjęła w 1dzień okresu to tabletka działa aa jak by 2-3 dzień to musi czekać 7dni to i tak mniejsza bo my to 14dni po wzięciu pierwszej zrobiliśmy.. wracając wszedłem w nią i 2min? może mniej byłem w niej potem znowu zeszła na dół i znowu wszedłem w nią też około 2min.. po tym zeszła na dół i po minucie finiszowałem w buzi..
Moje pytanie : Czy jest szansa na dziecko (Chodź jestem pewny na 101% , że nie to chce zobaczyć to tu od jakiegoś Ginekologa)
Dziękuję za pomoc , wiem może , że to oczywiste i logiczne , że nie ma szans na ciążę ale po prostu chce spać spokojnie i nie wmawiać sobie byle czego do głowy bo 10dni czekania na test to 10dni męczarni

Odnośnik do komentarza
Gość Elena z nasienia

Tak, jak najbardziej jest szansa na dziecko.

Zacznijmy od tego, że nawet kontakt z penisem jest zbędny, aby kobieta zaszła w ciążę.
W starożytnych religiach Bliskiego Wschodu wiele bogiń i kobiet rodziło bogów lub bohaterów będąc dziewicami. O najważniejszej dziewicy chrześcijaństwa też nie wolno zapominać. Nazywamy to "niepokalanym poczęciem".

Seks oralny teoretycznie powinien być bezpieczny, ale zawsze możesz napotkac na plemniczka-terminatora, który przebije się, niczym górnik, przez ścianki przewodu pokarmowego i odnajdzie jajeczko w jajowodzie.

Podobno ja tak zaistnialam, przynajmniej tak twierdzi moja mama.

Pozdrawiam - Elena z połkniętego nasienia.

Odnośnik do komentarza

Elena z połkniętego nasienia : Nie słuchaj mamy -.- sperma trafia do kwasu żołądkowego Kobieto i nie ma terminatora który to przeżyje.. więc cofnij się na biologie :3
rain-bow : Najwidoczniej jesteś opóźniony ^^ , jak to do Ciebie nie dociera...
Mniejsza problem rozwiązany "Tabletka Po mineły ledwo 30h wiec działa.

Odnośnik do komentarza

@ helper - taką swoją wypowiedzią jedynie potwierdzasz moje przypuszczenia. Chciałm ci jedynie zwrócić uwage ze zastosowanie logiki w zdaniach jest naprawde korzystne w opisywaniu problemów które chcesz komuś przedstawić właśnie po to by mógł zrozumieć w czym rzecz i ew. pomóc. ale jak widać kilka lat moze być na prawde spora przepaścia pokoleniowa pod względem intelektualnym. (do tej pory nie wierzyłam w to ze dzieci w gimnazjum sa aż tak głupie i bez jakiegokolwiek szacunku dla drugiej osoby - gratuluje! przekonałes mnie ze jednak się myliłam, od dziś na zawsze)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...