Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar członka u 18-letniego mężczyzny


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Julian53

Chłopak12
Ty z góry chyba nigdy seksu nie uprawiałeś PS: wolisz zadowolić kobietę czy ją przebić ?

12 cm miałoby co zrobić? Przebić albo zaspokoić? Daj spokój, nawet najchudszej kobiecie to nie dogodzi, a przebić to by mogło ew. miniaturową kotkę, ale nie dorosłą kobietę.
12 cm to jest mikrofiutek i żadne napinki tego nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

nawet gdy kobieta jest silnie podniecona dlugosc jej pochwy nieprzekracza 10 cm ,tak wiec widzisz ze wystarczy .D o laleczki barbie chyba sie jeszcze taki nieurodzil co by tobe dogodzil proponuje ogiera arabskiego 50 cm ,tylko sie martwie niezamalo ........

Odnośnik do komentarza
Gość rapmen789

ja mam 14 -+ i jakoś żadna nie miała problemu wiec co wy gadacie jakby koleś juz nie miał po co żyć . Kobiety też nie są idealne a wy macie same kompleksy mnie to wali i ta 14 jest jak dla mnie genialna

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

barbie waga kobiety niema nic wspolnego z glebokoscia jej pochwy malo wiesz, pozatym te madrosci piszesz juz drugieu chlopakowi ktory ma taki problm na inne tematy nieodpowidasz , a i w tych masz wiedze nikla .Nielubie ludziom dokuczac ,ale ty jestes straszna .

Odnośnik do komentarza

A słyszałeś kiedyś powiedzonko: "mały ale wariat"? Tego się własnie trzymaj bo wiele kompleksów leczy choćby nawet maska pewności siebie i odpowiedni dobór osób które nas otaczają (dla tych którzy patrzą jedynie na własny czubek nosa i nawet z definicji nie wiedzą co to wyrozumiałość nie warto tracić życia)! Wiem to z własnego doświadczenia- u mnie samej jest kilka aspektów (psychicznych i fizycznych) które uważam za swoje wady ale życie (i odpowiedni ludzie) nauczyło mnie, że jeśli umiesz mieć dystans do siebie i szacunek do innych to nic nie jest aż takie straszne. Mój chłopak po naszym wspólnym nie do końca udanym pierwszym razie też czuł się nieswojo (ciut inna sytuacja bo nie chodzi o długość członka, jednak podłamana psychika też zagościła), ale dzięki na prawdę szczerych i otwartych rozmowach przed i po oraz obustronnej wyrozumiałości wszystko jest cudownie. Swoją drogą uwierz mi że nie długość jest najważniejsza - bo seks to nie tylko penetracja ale też bliskość, okazanie zaufania i pokazania drugiej osobie ile dla ciebie znaczy ona sama i miłość jaką dzielicie. Co innego długość a co innego umiejętność używania swojego ciała (jakość)...

Odnośnik do komentarza

Stary, nie martw się o to, bo przy odpowiednim wycelowaniu w dany punkt w pochwie kobiety może ona szczytować nawet, jeśli masz tych centymetrów tylko 5 ;) Wszystko zależy od Twojej techniki i zrobienia odpowiedniego rozpoznania (czym tylko Ci się podoba) u swojej ewentualnej partnerki, zatem głowa do góry i do boju! ^^

PS. Sam miałem jakieś obawy w wieku około 16 lat, że mam jakieś 15 centymetrów, a potem się okazało, że żadna kobieta, z którą miałem styczność, nie miała problemu z dojściem albo odczuciem przyjemności. To magiczne miejsce w pochwie tych kobiet też nie znajdowało się zbyt daleko i spokojnie można było do niego dosięgnąć palcem, zatem nie zamartwiaj się na zapas :)

Odnośnik do komentarza

wystarczy popatrzec na odpowiedzi barbi i widac ze ma ubytki i braki ....chyba wiadro juz lub rozjechany karton po margarynie ....czy ona wogóle miała orgazm ??? chyba jak jezdziła w młodosci na rowerku bez siodełka .....zastanów sie kobieto co ty wypisujesz w odpowiedziach ...jak piszesz ze jestes starsza to proponuje do GAROWWWWWWWWWWWW.........

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...