Skocz do zawartości
Forum

czy to normalne?


leg.

Rekomendowane odpowiedzi

witam
Jestem z chlopakiem ponad 3 lata , od 4 mies mieszkamy razem , na poczatku bylo wszystko ok w sprawach łóżkowych ale od jakiegoś pół roku kochamy sie raz na dwa trzy tyg , raz w mies . pieszczot tez jest coraz mniej , nie wiem dlaczego to sie az tak zmienilo , czy ja sie juz mu nie podobam ? , gdy go zapytalam daleczego tak jest to powiedzial ze to przyzwyczajenie do siebie , czy to jest normalne ??

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Tak się zdarza w małżeństwach które popadają w rutynę, Wy jesteście za młodzi. Co będzie za parę lat? Może Ty jesteś zbyt bierna i nie inicjujesz kontaktów, kobiety mają wiele możliwości zwrócenia na siebie uwagi partnera. Użyj wyobraźni, przypomnij Sobie jak Go poderwałaś jakich wdzięków użyła. Nowa bielizna w której się krzątasz po kuchni, seksi ciuch do pracy niewielkie spóźnienie z pracy, promienne uśmiechy...Co tu dużo gadać Musisz Go obudzić bo Mu się przysnęło :)

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Więc masz trzy wyjścia, wzbudzić zazdrość stroić się przed wyjściem,spóźniać, zmienić imię koleżanki w tel. na imię męskie, wychodzić z koleżankami na miasto... Lub najnormalniej w świecie wziąć sprawy w swoje ręce, powiedz że Go potrzebujesz teraz w tej chwili że jesteś mokra i spragniona. Powiedz parę świństewek do uszka, rozbierz, pomasuj,podnieć i użyj dla własnej przyjemności może taka odmiana Mu się spodoba. Trzecie kup wibrator i używaj Go nie zwracając uwagi na chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Gość Konieczkowa

~doświadczenie mówi
Więc masz trzy wyjścia, wzbudzić zazdrość stroić się przed wyjściem,spóźniać

Bzdura. To działa tylko na histeryka, ale normalny facet takie "gry na zazdrość" będzie mieć głęboko w dupie, albo wręcz będzie otwarcie się z nich śmiać.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Pani Konieczkowa jak widzę zna wielu mężczyzn. Ja ich wielu nie znam ale z doświadczenia wiem, że zazdrość delikatnie rozbudzona daje świetne efekty. A długością mojego związku mogła bym obie panie obdzielić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...