Skocz do zawartości
Forum

ból jąder pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chciałbym by ktoś mi powiedział od czego to się dzieję opowiem swoją sytuacje gdyż siedziałem z moją dziewczyną na podwórku ona mi siedziała na kolanach ale nie uciskała mi członka nawet nie dotykała go zaczełem całowac piersi swojej dziewczyny zaczełem sie podniecać jak siedziałem nic mnie nie bolało jak wstałem bolały mnie strasznie jądra chociaż nie były uciskane ani nic balały okolo 6 minut stworzyłem tutaj konto by sie dowiedzieć gdyż to 2 raz tak sie dzieje jak sie spotykam z swoja dziewczyną czy to może jest od podniecenia? co mam zrobić z tym?

Odnośnik do komentarza

~expe ma rację to zbyt duże nagromadzenie plemników bez spadku ciśnienia. Ale uwaga często powtarzająca się taka sytuacja może doprowadzić do zatkania przewodu doprowadzającego plemniki i powstania torbieli a to kończy się wizytą u urologa i antybiotykiem. Najlepiej wieczorem brać gorącą kąpiel w wannie i może się udrożni. Najlepiej po prostu się pokochać. Nie namawiam do masturbacji ale jak pomoże to czasami trzeba zmniejszyć ciśnienie. Nie wiem jak bliskie relacje masz z dziewczyną ale jeżeli nie stosunek to można się popieścić i też może być fajnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Julian53

vitrum
~expe ma rację to zbyt duże nagromadzenie plemników bez spadku ciśnienia. Ale uwaga często powtarzająca się taka sytuacja może doprowadzić do zatkania przewodu doprowadzającego plemniki i powstania torbieli a to kończy się wizytą u urologa i antybiotykiem.

Taaaaa, jasne. Taka niedrożność jest wyjątkową patologią ukladu moczowo-płciowego i na pewno nie robi się od podniecenia, tylko z zupelnie innych, organicznych przyczyn. Torbiele też nie powstają z podniecenia, raczej z zakażenia drobnoustrojami. Gdyby tak sie kończyło podniecenie bez wytrysku, świat byłby pełny "zatkanych' mężczyzn. A nie jest. Proponuję więcej wiedzy, a mniej wyobraźni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...