Skocz do zawartości
Forum

penetracja otyłej kobiety


Gość Jahoo

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób penetrować bardzo otyłą kobietę aby było to w ogóle możliwe i jak najmniej bolesne dla niej?Chodzi mi o pozycje które powodowałyby naturalne,,otworzenie''pochwy,partnerka ma duży brzuch i bardzo grube uda i nawet jak szeroko rozchyli nogi to wszystko tam jest,,zamknięte''.W pozycji klasycznej nie da się w nią wejść a nie chcę jej zbytnio poobcierać.Myślę żeby spróbować na pieska ale ona mówi że nie wytrzyma zbyt długo oparta na rękach i boi się głębokiej penetracji.Otyłość wynika z problemów endokrynologicznych,lekarze nie daja nadziei by coś się zmieniło w tej kwestii więc proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Gość trochę faktów

Tłuszcz amortyzuje naprawdę i to nie pozorne zamknięcie pochwy jest problemem. Bardziej należałoby zwrócić uwagę na ewentualne problemy ze śluzówką pochwy - u otyłych osób (z nadmiarem kortyzolu zapewne) jest ona wrazliwa na urazy, bo po prostu bardziej krucha. Koniecznie dużo lubrykantu i wcale nie żele na wodzie będą najlepsze, tylko wlaśnie jak ktoś radzi wyżej - wazelina. W ostateczności olej kokosowy, który jednocześnie dobrze wpływa na zmieniona śluzówkę.

A co do pozycji, to brak Wam najwyraźniej wyobraźni. Na pieska można to zrobić niemęcząco na podłodze - ona klęka (podłóżcie poduszkę, albo coś miękkiego pod kolana) tak, żeby ciężar ciała oprzeć na łóżku (może wręcz cały brzuch na nim położyć), a Ty za nią. Zero wysiłku.

Odnośnik do komentarza

Moja kobieta ma wrodzony przerost nadnerczy,to jest choroba na całe życie i głównym widocznym jej objawem jest właśnie otyłość.Z tego co tu niektórzy wypisują wynika że jak ktoś jest gruby to od razu sznurek na szyję ma sobie założyć bo i tak jest skreślony.Ja uważam że każdy ma prawo do szczęścia i korzystania z życia niezależnie od wyglądu na który i tak w większości przypadków nie mamy wpływu.Bywają w życiu sytuacje nie od przeskoczenia,z którymi po prostu trzeba się pogodzić a jak kogoś nie pociągają grube kobiety to niech z nimi nie chodzi do łóżka i nie obraża ich potem w internecie.

Odnośnik do komentarza
Gość Koala1245

Ile ona waży? Zawsze da się schudnąć, tylko to wymaga wyrzeczeńi wysiłku. Twoja dziewczyna zawsze będzie otyła, ale może ważyć 90 kg zamiast 120.

A ty irbis chyba jesteś nienormalny. Jak się kogoś kocha to defekty wyglądu nie mają wielkiego znaczenia. Nadwaga mnie odrzuca, ale moja dziewczyna przytyła i dalej mi się podoba, bo to jest ONA.

Odnośnik do komentarza
Gość rozbawiony czytelnik

~kamasutra2
Masz rację sorry ale że pani o której mowa nie może się bronić poczułam solidarność jajników, poprostu nie trawię pewnych zachowań.

Te wasze kobiece "solidarności" i pochopne reakcje przeważnie kompletnie zastępują logikę i myślenie. Przemyśl może, jak reagować, aby tak sie nie działo :D

Odnośnik do komentarza

Ja parę razy w życiu uprawiałem seks z puszystymi kobietami i powiem szczerze, że za każdym razem starały się bardziej i były dużo ciaśniejsze niż szczupłe panie, z którymi spałem.

Uważam że każdy ma prawo do szczęścia i że seks może być przyjemny nie zależnie od wagi

Odnośnik do komentarza
Gość Gość_1984

Znam kobietę, która była bardzo szczupła i miała bardzo piękną figurę. Jednak zaczeła chorować na epilepsję. Leki spowodowały że bardzo przytyła i nie może schudnąć mino diety i nie może tez przestać brać leków. Mimo to ma kochajacego meża, który nie zostawił jej mimo choroby ani mimo wzrostu wagi. Potrafił zaakceptować to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość Sex z otyłą
W dniu 22.05.2015 o 11:27, Gość Jahoo napisał:

Pytałem o pozycje dla kobiet puszystych.Do czego służy żel to ja wiem.

Ja z żoną robimy to na jeźdźca ona na mnie często dochodzi grube kobiety preferuja ostro ale płytkie pchnięcia jeśli masz kondycję to 30minutowy sex daje ci gwarancję nawet 3 orgazmow ale każda jest inna próbować i będzie ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...