Skocz do zawartości
Forum

zdrada ???


Gość ninka 13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ninka 13

Mam pytanie mój facet nie ma na mnie ochoty w ogóle jakbym go nie obchodziła ma pełno innych spraw czy on ma inną czy mnie zdradza? Panowie jak myślicie że takie zachowanie może oznaczać zdradę ?

Odnośnik do komentarza
Gość mamtownosie

Tu możemy tylko gdybać ale nawet do tego jest zbyt mało informacji. Jak długo to trwa, czy przebywa po za domem dłużej jak się tłumaczy jak pachnie kiedy wróci... bo chwilowy brak zainteresowania figlami o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Gość męskim okiem

Mężczyzna to nie jest samobieżny penis uruchamiany na widok kobiety, ani automatyczny konfesjonał, ani poradnia psychoterapeutyczna. Jeśli tak go będziesz traktowała, stracisz go szybciej, niż myślisz. Może nawet już tracisz i to wcale nie na rzecz innej kobiety (z reguły niezaspokojony psychicznie mężczyzna nie jest tak głupi, żeby z jednego układu ładować sie w drugi, to znowu babski błąd w postrzeganiu mężczyzn).
Może być po prostu zapracowany, albo zaczynają się problemy ze zdrowiem.
Może miec jakis przełom pychiczny, w tym wieku to częste u mężczyzn.
Porozmawiaj, ale bez tych waszych nacisków i babskich histerii, bo to najgorsze, czym możecie poczęstować niewinnego mężczyznę. Wtedy może Cię zostawić z samego poczucia urażonej godności. Rozmawia się z mężczyzną SPOKOJNIE i na argumenty. Wszelkie ostentacje odnoszą skutek przeciwny do zamierzonego przez ich autorkę.

Odnośnik do komentarza
Gość ninka 13

Dziękuje Ci męskim okiem za dokładną i długą odpowiedz na moje pytanie może masz racje że to nie zdrada to seriale telewizyjne wpajają kobietą że każdy mężczyzna zdradza jak tylko ma okazje. Dla mnie najważniejsze jest żeby wszystko było dobrze. Może to praca a może coś ze zdrowiem. Jak mam się go zapytać żeby go nie urazić w końcu każdy mężczyzna uważa musi być silny w każdej sytuacji. Mam zapytać w prost czy jest chory ?

Odnośnik do komentarza
Gość anioł i demon

Muszę powiedzieć że odpowiedz "męskim okiem" mnie oburzyła wychodzi na to że ninka 13 jest winna całej sytuacji bo to pewnie przez nią ten biedny mężczyzna nie ma ochoty na seks. Tu nie chodzi o to że ma przelecieć ją 3 razy dziennie bo jest samcem i musi, tylko o to że teraz jego zainteresowanie seksem spadło i ninka 13 boi się że może ma inną, chociaż to może nie być prawda. Jako kobieta rozumiem jej nie pokój facet ostatnio się zmienił a ona nie wie dlaczego. A my kobiety już tak mamy że jak jest coś nie tak w związku to panikujemy i szukamy przyczyny. Każda kobieta która kocha to się martwi ale wy tego nigdy nie rozumiecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...