Forum Seks

Preparat podnoszący libido

~a...l

~a...l

czy istnienja preparat podnoszace libido, ktore mozna brac z lekami psychotropowymi?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lulek

~Lulek

Tak. Zmienić psychotropy na inne. Dawali mi różne które kastrowały mnie farmakologicznie. Dopiero po kwetiapinie libido wróciło do normy a nawet jest wysokie jak u nastolatka.

~Aniamakowska

~Aniamakowska

Biroę leki przeciwdepresyjne ( sertagen) od prawie 3 miesięcy. I są ok, bardzo dobrze na mnie działaja, poniewaz nie mam już takich myśli jak wcześniej. Jednak odczuwam spadek libido. Seks może dla mnie nie istnieć. Wieczorem jak kładę sie do łóżka to myśle tylko o tym aby zasnąć i aby mąz mnie nie dotknął. Wymyślałm coraz to inne wymówki; Że jest ciemno, ze jestem zmęczona i takie tam...Ale ilez można. czy są może jakies tabletki na libido, które można byłoby brac z andydepresantami?

~eda kowalczyk

~eda kowalczyk

Był tutaj już taki temat. Libido therapy. W większości przypadków pomaga.No chyba, że problem jest głębszy i dotyczy psychiki (jeśli na przykład przestałaś kochać męża, przestał Cię pociągać, wtedy i tabletki nie pomogą)

~aniamakowska

~aniamakowska

Tak, czytałam o tym i zastanawiałam sie nad nimi ale martwi mnie jedno. To czy można te tabletki brac razem z antydepresantami. Czy to wszystko nie będzie ze sobą reagowało. Nie chciałabym aby reagowało :( Z antydepresantów nie zrezygnuję na pewno ponieważ psychicznie czuję się aktualnie o wiele lepiej. Mąż mi się podoba. Po prostu straciłam ochotę na seks po tabletkach na depresję :( A może z powodu samej depresji.

~eda kowalczyk

~eda kowalczyk

Raczej po tabletkach. Podobnie się dzieje przy tabletkach antykoncepcyjnych. Bardzo wiele kobiet traci ochotę na seks właśnie przy antykoncepcji. Libido therapy spokojnie możesz brać przy swojej kuracji Nie jest to żaden lek, który może w jakikolwiek sposób reagować. Są to tabletki ziołowe. Spróbuj. Jak pomogą to super ( mi osobiście bardo pomogły). Jeśli nie to będziesz szukała dalej. Może trzeba bedzie w takim razie zmienić tabletki antydepresyjne? Seks w związku jest w końcu bardzo ważny.

~mizzeria

~mizzeria

jak coś jest źle dobrane to nic dziwnego, że się traci chęci. ale lekarzom w tym kraju to nie bardzo się chce przyłożyć, zrobić badania hormonów i dopiero dobierać tabsy antykoncepcyjne. tak samo z antydepresantami, jak po trzech tygodniach nie ma odczuwalnej poprawy to należy zastanowić się nad zmianą na inne. kto u nas tak robi? ani znajomej nie zaproponowano, ani mi jak brałam. a męczyłam się strasznie, mialam takie wahania nastrojów, że nie wiedzialam czy jak już dojdę do siebie to ktokolwiek wokół mnie zostanie i nie zobaczę tylko zgliszczy. libido? zerowe. dlatego trzeba trafić na dobrą klinikę albo dobrego lekarza.

~Mizzeria

~Mizzeria

ojjj ale naprawdę tak pokrętną drogą, że masakra. rodzinna mi pomagała zmienić tabletki. a przy tym, że bralam jednocześnie jeszcze inne leki to nie chciałam się jeszcze katować tabsami na libido. Trafiłam do Efecty na konsultację ws. antykoncepcji, jak to dobrać i dlaczego. Okazało się, że i libido da się u nich naprostować specjalnym zabiegiem z osocza bogatopłytkowego bez konieczności przyjmowania środków żadnych. I naprawdę wiele wiele się od tamtej pory w moim życiu zmieniło na lepsze.

~aniamakowska

~aniamakowska

Zamówiłam ostatecznie libido therapy. Mam nadzieje, że pomoże.

~Annnalinka

~Annnalinka

Dziewczyny zastanawiam się nad zamówieniem sobie tabletek libido therapy jednak martwi mnie tutaj jedno. Czy jeśli kupię sobie te tabletki to czy sie od nich nie uzależnię? Boje się, ze jak będe brała to będzie ok ale potem moje libido będzie uzalężnione od tabletek.

~wazerke

~wazerke

Nie, u mnie tak nie bylo, Brałam libido therapy rok temu jakieś 4 miesiące. Moje libido spadło wtedy normalnie do zera i zupełnie nie odczuwałam ochoty na seks. Po prostu uznałam, ze będzie to dla mni jedyny ratunek. Jeszcze potwierdziłam te tabletki jak byłam u mojego ginekologa.Ginekolog mi powiedział, ze mogę ich spróbować bo wiele kobiet u niego mowi, ze pomogły im te tabletki chociaż nie daje mi 100% pewnośći, ze to zadziała bo wiadomo, są kobiety u których to nie zadziała. Z kolei są kobiety u których to zadziała. I ja na szczęście znalazłam sie w tej drugiej grupie.....

~Werkiasta

~Werkiasta

Libido therapy to bezpieczny suplement, nie ma opcji aby się od niego uzależnić bo nie ma w sobie uzależniających składników.Możesz brać bez obaw.