Skocz do zawartości
Forum

Preparat podnoszący libido


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aniamakowska

Biroę leki przeciwdepresyjne ( sertagen) od prawie 3 miesięcy. I są ok, bardzo dobrze na mnie działaja, poniewaz nie mam już takich myśli jak wcześniej. Jednak odczuwam spadek libido. Seks może dla mnie nie istnieć. Wieczorem jak kładę sie do łóżka to myśle tylko o tym aby zasnąć i aby mąz mnie nie dotknął. Wymyślałm coraz to inne wymówki; Że jest ciemno, ze jestem zmęczona i takie tam...Ale ilez można. czy są może jakies tabletki na libido, które można byłoby brac z andydepresantami?

Odnośnik do komentarza
Gość eda kowalczyk

Był tutaj już taki temat. Libido therapy. W większości przypadków pomaga.No chyba, że problem jest głębszy i dotyczy psychiki (jeśli na przykład przestałaś kochać męża, przestał Cię pociągać, wtedy i tabletki nie pomogą)

Odnośnik do komentarza
Gość aniamakowska

Tak, czytałam o tym i zastanawiałam sie nad nimi ale martwi mnie jedno. To czy można te tabletki brac razem z antydepresantami. Czy to wszystko nie będzie ze sobą reagowało. Nie chciałabym aby reagowało :( Z antydepresantów nie zrezygnuję na pewno ponieważ psychicznie czuję się aktualnie o wiele lepiej. Mąż mi się podoba. Po prostu straciłam ochotę na seks po tabletkach na depresję :( A może z powodu samej depresji.

Odnośnik do komentarza
Gość eda kowalczyk

Raczej po tabletkach. Podobnie się dzieje przy tabletkach antykoncepcyjnych. Bardzo wiele kobiet traci ochotę na seks właśnie przy antykoncepcji. Libido therapy spokojnie możesz brać przy swojej kuracji Nie jest to żaden lek, który może w jakikolwiek sposób reagować. Są to tabletki ziołowe. Spróbuj. Jak pomogą to super ( mi osobiście bardo pomogły). Jeśli nie to będziesz szukała dalej. Może trzeba bedzie w takim razie zmienić tabletki antydepresyjne? Seks w związku jest w końcu bardzo ważny.

Odnośnik do komentarza

jak coś jest źle dobrane to nic dziwnego, że się traci chęci. ale lekarzom w tym kraju to nie bardzo się chce przyłożyć, zrobić badania hormonów i dopiero dobierać tabsy antykoncepcyjne. tak samo z antydepresantami, jak po trzech tygodniach nie ma odczuwalnej poprawy to należy zastanowić się nad zmianą na inne. kto u nas tak robi? ani znajomej nie zaproponowano, ani mi jak brałam. a męczyłam się strasznie, mialam takie wahania nastrojów, że nie wiedzialam czy jak już dojdę do siebie to ktokolwiek wokół mnie zostanie i nie zobaczę tylko zgliszczy. libido? zerowe. dlatego trzeba trafić na dobrą klinikę albo dobrego lekarza.

Odnośnik do komentarza

ojjj ale naprawdę tak pokrętną drogą, że masakra. rodzinna mi pomagała zmienić tabletki. a przy tym, że bralam jednocześnie jeszcze inne leki to nie chciałam się jeszcze katować tabsami na libido. Trafiłam do Efecty na konsultację ws. antykoncepcji, jak to dobrać i dlaczego. Okazało się, że i libido da się u nich naprostować specjalnym zabiegiem z osocza bogatopłytkowego bez konieczności przyjmowania środków żadnych. I naprawdę wiele wiele się od tamtej pory w moim życiu zmieniło na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Annnalinka

Dziewczyny zastanawiam się nad zamówieniem sobie tabletek libido therapy jednak martwi mnie tutaj jedno. Czy jeśli kupię sobie te tabletki to czy sie od nich nie uzależnię? Boje się, ze jak będe brała to będzie ok ale potem moje libido będzie uzalężnione od tabletek.

Odnośnik do komentarza

Nie, u mnie tak nie bylo, Brałam libido therapy rok temu jakieś 4 miesiące. Moje libido spadło wtedy normalnie do zera i zupełnie nie odczuwałam ochoty na seks. Po prostu uznałam, ze będzie to dla mni jedyny ratunek. Jeszcze potwierdziłam te tabletki jak byłam u mojego ginekologa.Ginekolog mi powiedział, ze mogę ich spróbować bo wiele kobiet u niego mowi, ze pomogły im te tabletki chociaż nie daje mi 100% pewnośći, ze to zadziała bo wiadomo, są kobiety u których to nie zadziała. Z kolei są kobiety u których to zadziała. I ja na szczęście znalazłam sie w tej drugiej grupie.....

Odnośnik do komentarza
Gość Barbara

ja brałam Feminam Libido tabletki dla kobiet nie tylko podniosły mi znacznie libido ale tez można powiedzieć odmieniły moje życie. To wszystko co dzieje się w naszej psychice bierze się z samotności albo braku szczęścia osobistego czasami też ze zwyczajnego tchórzostwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...