Forum Seks

Pieczenie jamy ustnej po seksie oralnym

~i...m

~i...m

Witam serdecznie. Mam takie pytanie... Wczoraj zrobiłem tzw. "minetkę" mojej koleżance z roku ze studiów, która trwała dość długo i koleżanka "doszła". Dziś z rana poczułem takie lekkie pieczenie i suchość na ustach. Czy to coś poważnego i czy powinienem podjąć jakieś kroki w kwestii zdrowia? Byłbym bardzo wdzięczny za poradę, bo trochę się niepokoję, choć z tego co wyczytałem, ryzyko zarażenia mężczyzny po seksie oralnym na kobiecie jest bliskie zeru. Czy to prawda? Co powinienem teraz zrobić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~wirus HPV

~wirus HPV

"Ryzyko bliskie zeru" - zależy czym. Niektórymi chorobami bynajmniej nie.

~amant

~amant

jak mozna do piczki pchac jezyk,okropne i obrzydliwe,jak mogłes to robić,zapewne zaraziles sie jakas choroba,ona mogla wczesniej mie seks z kutasinskim,ot fajnie robisz,gratulacje.

~odpowiedź

~odpowiedź

Zapewne i liznąłeś poniżej pizdy zahaczając o anusa, a tam bytuje wirus brodawczaka. Masz głuptasie chujowe szczęście, bo na tego wirusa nie ma narazie szczepionki,zatem masz szansę wyglądać jak małpa w ZOO obrośnięta na mordzie brązowymi brodawkami.
Ale nie panikuj, w ZOO znajdziesz robotę, zastępując jakiegoś goryla. Chętnie Cię odwiedzę, daj znać tu na Forum, że już tam jesteś. Nie próbuj wycinać brodawek, bo odrastają z podwójną liczebnością. Ponieważ to grzyb, to rób zupę grzybową dla siebie i dla innych zarażonych.