Skocz do zawartości
Forum

Seks Analny


mayr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość o tempore o mores

Jasne. Włosy na rękach wyrastają, a potem rodzi sie pupą Murzynka, w dodatku pośladkowo.
Kto ci takich głupot naopowiadał? Nic nie widać, chyba, ze stosunek byl odbyty gwaltownie i niefachowo, wtedy lekarz zauważy obtarcia i uszkodzenia blony śluzowej wewnątrz odbytnicy. Ale na zewnątrz? Musiałby być wróżką.

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczony50

Ogromna część tego wpisu to jakies kosmiczne bzdury. Prima aprilis chyba.

" Jeszcze inną rzeczą może być wydłużenie się zakończenia dwunastnicy i wyjścia jej po za zwieracze i odbyt. W takim przypadku charakteryzuje się to tym, że między zwieracze zwisa normalna tkanka – takie coś trzeba zgłosić do lekarza i zostanie wykonana operacja." - już to powinno Ci powiedziec, ile warte są te "mądrości". Anatomia "z dupy" wzięta. Szkoda, że tylko zakończenie dwunastnicy, a nie mózg, albo ciało astralne.

A już foty na końcu, przedstawiające odbyt rozszerzony zaraz po stosunku, co wraca przecież do normy w mniej niz godzinę, to szczyt manipulacji. Kto to pisał? Szczeniara z gimnazjum?

Odnośnik do komentarza
Gość Anka W.

Ekspertką pewnie nie jestem, ale swoje lata mam, seks analny za sobą także. Hemoroidów nie mam. Słabych zwieraczy nie mam. Pewnie coś ze mną nie tak? :D
Nie wiedzialam, czy sie smiac czy dziwić, jak czytałam te bzdury z linka. Nie wiem, ile lat ma autor/ka tego bloga i wiedziec chyba nie chce. Wiem na pewno jedno: za dużo tam nieprawdziwych stereotypów, a za mało autopsji. Jak ktos zna tylko półprawdy i do tego ma bogatą wyobraźnie, a nie ma własnych doświadczeń i nie zna osobiscie cudzych, to kończy sie to takimi wpisami. Nie warto tego w ogole czytać, chyba że dla śmiechu.
A argument o robieniu z faceta geja rozwalił mnie dokumentnie. Nie da się czegos takiego traktować powaznie i Tobie tez nie radzę w to wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

czyli podejrzewa cie o zdrade jezeli niemasz widocznych otarc to niemozna tak na oko powiedziec ze taki stosunek mial miejsce jednak jezeli ego typu aktywnosc praktykujemy zbyt dlugo moga ale iemusza powstac chemorjdy niedomykanie zwieracza odbytu uszkodzenie nerek. Czasami przy zbyt glebokij penetracji dopochwowej odbyt wyglada na luniejszy a wiem c mowie poniewaz jestem ekspertem w temcie seksu .

Odnośnik do komentarza
Gość gość po 50-tce

mayr
pytam czy zwieracze sie rozciagaja i czy zostaja wieksze juz na cale zycie ?

A ja Ci odpowiadam, kobieto:
TO SĄ BZDURY.
Od dwudziestu lat miewam seks analny, zarówno jako partner czynny, jak i bierny (tak, z mężczyznami, żeby nie było wątpliwości). Ani u siebie żadnych problemów nie stwierdzam, ani nie spotkałem sie z niczym takim u żadnego z moich kochanków, a są w różnym wieku. Więc chyba mam prawo wypowiadac się w miarę miarodajnie. Zresztą, masz powyżej mądry, kobiecy wpis i jego autorka też cos chce Ci powiedzieć, czego Ty nie chcesz zrozumieć.
.
Weź już przestań zaprzątac sobie głowę jakimis bredniami panny, która o seksie tylko słyszała i to najwyraźniej wyłącznie od katechetki. Po kilku zdaniach tego jej bloga wie się, z jakimi bredniami ma sie tu do czynienia i że szkoda czasu czytac dalej.
Reakcją mojej bardzo wyzwolonej koleżanki na linka był głosny śmiech i krótkie stwierdzenie: "ale idiotka".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...