Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar członka u 20-latka


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Intymny problem! Mam 20 lat i mój członek we wzwodzie ma rozmiar 10cm, w czasie spoczynku 6cm. Powoduje to dyskomfort u mnie oraz u mojej dziewczyny ponieważ jej nie zaspokajam.(Bardzo ją kocham i nie chciał bym jej zawieść) Zatem mam pytanie czy istnieje skuteczna metoda powiększenia członka? Słyszałem o kuracji hormonalnej lub o tabletkach typu xtrasize. Czy mogli by Państwo wyrazić swoją opinię i pomóc mi z moim problemem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Konieczkowa

~mamtownosie
Na przykład nakładki przedłużające penisa.

To są zabawki, które nic nie wydłużają naprawdę.
Współczuję młodzieńcze. Mamusia Natura już zadecydowała o spieprzeniu ci całego życia. Gorąco współczuję.

Odnośnik do komentarza
Gość żeś niekonsekwentna

Zuzia-a
Jak masz takiego małego to lepiej zostań mnichem.
Nie wyobrażam sobie chłopaka z takim małym penisem .
Lepiej sam sobie rób.

To ma zostać mnichem, czy sam "sobie robić"? Zdecyduj sie, bo wg zasad większości religii jedno wyklucza drugie.

Odnośnik do komentarza

po każdym stosunku, złap kutasa tuż za grzybem i ciągnij mocno, ale z umiarem, z taką sama siłą przez 30 sekund, pamiętaj żeby rozciągać go do góry, wzdłuż brzucha, w przeciwnym razie rozciąganie negatywnie wpłynie na pozycję w jakiej znajdzie się w czasie wzwodu. Oprócz tego mocno napinaj sie podczas seksu, posladki, uda ,mięśnie krocza-zwieracz odbytu, prostata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...