Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zakażenia HIV poprzez seks oralny


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odbyłem ostatnio stosunek oralny z prostytutką bez zabezpieczenia z wytryskiem na ciało (również cunnilingus). Na choroby weneryczne się przebadam, ale mam pytanie czy pod kątem hiv także trzeba robić badania? Poprzez taki seks można zarazić się hiv? Nie było żadnych zadrapań na penisie i krwi. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Hej :)
z tego co mi wiadomo ryzyko O
ponieważ ślina nie jest materiałem zakaźnym ( w ślinie wirus HIV bardzo szybko się dezaktywuje) więc jeżeli Pani nie miała krwawiących ran w ustach ( czyli duża ilość krwi to ryzyko 0)

ale ja bym poszedł się przebadać dla świętego spokoju i pewności

Odnośnik do komentarza

słuchajcie Panowie

każdy kontakt z osobą " niewiadomego pochodzenia" może być potencjalnie groźny.

warto udać się do PKT w Waszym mieście ( i zrobić sobie badanie na HIV) warto mieć wiedzę na temat własnego statusu serologicznego. takie badanie jest wiarygodne po 21 dniach od ryzykownego stosunku/ kontaktu.

jeżeli chodzi o kiłę/ rzezaczkę nalezy udac sie do internisty- ten pokieruje dalej

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

Tak przez sosunek oralny mozna zrazic zie hiv ,zerzaczka ,clamydia i innymi chorobami przenoszonymi droga plciowa.Rzesistek pochwowy to choroba przebiegajaca bezobjawowo u mezczyzn .Zarazanie dziala w obydwie strony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...