Skocz do zawartości
Forum

Problem z seksem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój chłopak ma problem z rozpoczęciem naszego życia seksualnego. Za pierwszym razem w momencie, kiedy nałożył prezerwatywę, penis mu opadał. Stwierdził, że po prostu nie czuł się komfortowo i że ta metoda antykoncepcji mu nie odpowiada, więc zaczęłam od kilku dni brać tabletki antykoncepcyjne. Jednakże za drugim podejściem było to samo, zaczął się bardzo stresować, stwierdził, że to dla niego bardzo ważne, dlatego tak się denerwuje. Za bardzo sobie wmówił, że kiedy zacznę już zażywać tabletki, to mnie rozczaruje. Nie może się z tego powodu zrelaksować. Lekarz mu przepisał jakieś tabletki na uspokojenie. Czy ktoś z Was borykał się z podobnym problemem?
Dodam, że nie jest prawiczkiem.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie jest prawiczkiem? Zdaje mi się, że to jeden wielki kit. Wstydzi się przyznać, boi się odrzucenia.

Spokojnie, dopiero zaczynacie się z tematem seksu powoli oswajać. Spróbuj Ty przejąć na początku pałeczkę. Popieść go, zrelaksuj, możesz spróbować pozycji na jeźdźca(najlepiej niezapowiedzianie) . Powolutku, pomalutku, a w końcu się przełamie.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, powoli nie ma co sie spieszyc, wszystko w swoim czasie. Nic na silę. Przede wszystkim, niech sie nie obawia niczego a juz tym bardziej tego ze cie rozczaruje. Zapewnij go o tym.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...