Skocz do zawartości
Forum

Szczupły członek i brak satysfakcji z seksu


Gość Sonia29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sonia29

Witam

Mam cudownego chłopaka i wszystko byłoby super gdyby nie rozmiar jego członka .. Jest bardzo szczupły . Nie wiem co robic bo kochając sie w ogóle nie czuje, że jest we mnie . Jestem załamana, ponieważ każda inna sfera naszego życia układa sie świetnie . Tylko w łóżku, pomimo tego iż jest namietny i kreci mnie - mam łzy w oczach, ponieważ go nie czuje .. Co robic ? Czy są jakies sposoby, pozycje ? Nie chce z nim otwarcie o tym porozmawiac, nie chce go urazic.. z drugiej strony boje sie ze ten fakt moze doprowadzic do rozpadu związku . Prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Gość Yolanda

Nic się nie da zrobić w sposób naturalny. Przecież nie pójdziesz na operację, żeby zwęzić sobie pochwę. Ew. on może używać nasadki na penisa, zwiększającej grubość.
To jest świetny przykład, że jednak rozmiar ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

dziewczyno, łechtaczka odpowiedzialna a twój orgazm leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy penis nawet 5 cm i średnicy palca by wyzwolić ci orgazm. Nakieruj jego żołądź na łechtaczkę i ważne by ok. 10 minut ją penisem stymulował, a osiągniesz orgazm. Jeżeli strzeli spermą i mu sflaczeje, to po odpoczynku zabawa od nowa. Jest jeszcze inne rozwiązanie: po jego orgazmie, przypina se dildo z penisem 20cm o średnicy 3,5cm i posuwa, wyzwalając Ci tyle orgazmów na ile Cię stać. Grubymi chujami jarają się krowy, a mam nadzieję, nią nie jesteś. Nara.

Odnośnik do komentarza

istnieje też orgazm pochwowy, ale jest trudny do osiągnięcia, gdyż punkt G leży w 3/4 głębokości pochwy , a mało który mężczyzna o tym wie i ma tak długiego i sprawnego penisa, by taki orgazm wyzwolić. W związku z tym dildo doskonale się do tego nadaje. Dildo należy umyć i posmarować lubrykantem KY. Po seksie dildo należy też umyć, wysuszyć, i trzymać w sterylnym miejscu. Najlepiej wyczuje punkt G sama kobieta, nadziewając się na pokaźnego penisa lub dildo. Statystyczna kobieta zaskakuje z takim orgazmem, dopiero po ik. 50-ciu ćwiczeniach, najlepiej z dildem, bo statystyczny mężczyzna leke spermą już po 2. minutach, a flakiem nic nie zrobi.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 29-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Sonia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...