Forum Seks

Szczupły członek i brak satysfakcji z seksu

~Sonia29

~Sonia29

Witam

Mam cudownego chłopaka i wszystko byłoby super gdyby nie rozmiar jego członka .. Jest bardzo szczupły . Nie wiem co robic bo kochając sie w ogóle nie czuje, że jest we mnie . Jestem załamana, ponieważ każda inna sfera naszego życia układa sie świetnie . Tylko w łóżku, pomimo tego iż jest namietny i kreci mnie - mam łzy w oczach, ponieważ go nie czuje .. Co robic ? Czy są jakies sposoby, pozycje ? Nie chce z nim otwarcie o tym porozmawiac, nie chce go urazic.. z drugiej strony boje sie ze ten fakt moze doprowadzic do rozpadu związku . Prosze o rade.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Yolanda

~Yolanda

Nic się nie da zrobić w sposób naturalny. Przecież nie pójdziesz na operację, żeby zwęzić sobie pochwę. Ew. on może używać nasadki na penisa, zwiększającej grubość.
To jest świetny przykład, że jednak rozmiar ma znaczenie.

~Do Autorki

~Do Autorki

dziewczyno, łechtaczka odpowiedzialna a twój orgazm leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy penis nawet 5 cm i średnicy palca by wyzwolić ci orgazm. Nakieruj jego żołądź na łechtaczkę i ważne by ok. 10 minut ją penisem stymulował, a osiągniesz orgazm. Jeżeli strzeli spermą i mu sflaczeje, to po odpoczynku zabawa od nowa. Jest jeszcze inne rozwiązanie: po jego orgazmie, przypina se dildo z penisem 20cm o średnicy 3,5cm i posuwa, wyzwalając Ci tyle orgazmów na ile Cię stać. Grubymi chujami jarają się krowy, a mam nadzieję, nią nie jesteś. Nara.

~bartek 34

~bartek 34

istnieje też orgazm pochwowy, ale jest trudny do osiągnięcia, gdyż punkt G leży w 3/4 głębokości pochwy , a mało który mężczyzna o tym wie i ma tak długiego i sprawnego penisa, by taki orgazm wyzwolić. W związku z tym dildo doskonale się do tego nadaje. Dildo należy umyć i posmarować lubrykantem KY. Po seksie dildo należy też umyć, wysuszyć, i trzymać w sterylnym miejscu. Najlepiej wyczuje punkt G sama kobieta, nadziewając się na pokaźnego penisa lub dildo. Statystyczna kobieta zaskakuje z takim orgazmem, dopiero po ik. 50-ciu ćwiczeniach, najlepiej z dildem, bo statystyczny mężczyzna leke spermą już po 2. minutach, a flakiem nic nie zrobi.

~Sonia29

~Sonia29

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 29-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Sonia