Skocz do zawartości
Forum

Mini


Gość paulina666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulina666

Czy zakładając mini jestem narażona na zaczepianie przez innych męzczyzn albo coś gorszego np.gwałt chodzę bardzo często w mini i wczoraj miałam taki przypadek że obserwował mnie jakiś facet nie wiem moze mi sie zdawało tylko moze po prostu szedł w tym samym kierunku co ja ale trochę się przestraszyłam bardzo lubie mini ale chyba przestane je zakładać.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko przez mini, czy cokolwiek innego może nam kobietom zdarzyć się krzywda, np. gwałt.
Wystarczy, że znajdzie się w pobliżu jakiś psychol i nawet gdybyś była ubrana jak zakonnica, nic by Ci wtedy nie pomogło.

Najlepiej zawsze być czujnym i nie chadzać się w miejscach, gdzie nie ma przechodniów. Tym bardziej nocą.

Odnośnik do komentarza
Gość Róża_2

kwiatuszek2

Najlepiej zawsze być czujnym i nie chadzać się w miejscach, gdzie nie ma przechodniów. Tym bardziej nocą.

Dokładnie. Unikać niebezpiecznych miejsc.
Jak lubisz mini, to je noś, ale nie zachowuj się prowokująco. Prawda jest taka, że kobieta nadmiernie eksponująca swoje walory jest odbierana jako ta, która prosi się o seks. Jak do tego jeszcze dojdzie nieuświadomiona przez nią samą "zapraszająca" mowa ciała, to nic więc dziwnego, ze bardziej prymitywni faceci przystępują do czynów i wcale to nie muszą być psychole. Dlatego tak istotne jest, zeby nosząc takie mini nie sprawiać wrażenia puszczalskiej. To powinno wyglądać ładnie, a nie wulgarnie.

Odnośnik do komentarza
Gość 60-letnia

Andy30
Tak naprawdę to żaden facet nie ma prawa Cię choćby tknąć.

Utopie utopiami, a życie życiem. Zejdźcie na ziemię. Między ludźmi wiele spraw "powinno" a nie jest. I mimo "rozwoju i cywilizacji" niewiele się w tej materii zmienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...