Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha po stusunku


winston

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem a mianowicie kochałam się ze swoim chłopakiem w dni płodne. Akurat dzień przed owulacją. Używaliśmy prezerwatywy, mój chłopak skończył na zewnątrz. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Jednak w trakcie stosunku bardzo mocno zabolał mnie brzuch. Na następny dzień nadal odczuwałam ból podbrzusza, jednak nie stały jak np. podczas okresu, tylko podczas uciśnięcia okolic brzucha. Czy jest możliwość, żebym jakimś cudem zaszło do zapłodnienia? Dodam, że dzień później też się kochaliśmy i po kilku godzinach znowu zaczął mnie pobolewać brzuch. Bardzo się martwię i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ale to nie jest ostry ból nie do wytrzymania. Zapalenie otrzewnej to co innego. Brzuch jest wtedy twardy, napięty co nawet utrudnia uciśnięcie i wręcz nie da się go dotknąć bo lekkie muśnięcie obszaru brzucha jest okropnie bolesne, więc to nie to. Wiem coś o tym, ponieważ jestem na medycznym ;) Inna sprawą jest to, że nigdy do tej pory nie miałam takich bóli po stosunku, dlatego mnie to niepokoi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...