Skocz do zawartości
Forum

Pomocy


Zdzisek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pytasz o to samo

Ty możesz nie poczuć, jak pęknie, ale osoba penetrowana poczuje jakby prztyczka od środka. Poczujesz jeśli prezerwatywa pęknie i zsunie się cała góra z żołędzi, wtedy przyjemność gwałtownie wzrośnie, bojednak seks bez gumy to dopiero prawdziwe wrażenia. Guma zabija wiele doznań.

Odnośnik do komentarza

Jak się kopuluje z osobą, której zdrowia nie jest się pewnym, to zawsze jest szansa coś załapać, gdyż prezerwatywa nie chroni przed wszystkimi możliwymi chorobami przenoszonymi drogą płciową w 100% - ona nigdy nie zakrywa całego trzonu prącia i moszny i dlatego takie ryzyko jest.
Jeśli pęknie, ryzyko wzrasta i nie ma większego znaczenia, w którym miejscu pękła.
Ciąża jest nieodłącznie związana z seksem, więc dziwne, że jej się obawiasz, a seks chcesz praktykować.
Nie wiem, jaką ilość C2H5OH trzeba byłoby wypić, żeby stracić czucie w penisie. Chyba prędzej byś usnął, albo zwymiotował.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, jeśli jesteś zdrowy i nie bierzesz żadnych psychotropów to musiałbyś mieć prawie urwany film, z zastrzeżeniem, że prezerwatywa sama w sobie obniża intensywność doznań, w moim odczuciu skuteczniej niż wszystkie inne "znieczulacze", dlatego osobiście jej unikam.

Odnośnik do komentarza

Czyli mówisz że jeżeli nie zazgoniłem a penis był znieczulony przez prezerwatywe i przez cały czas trwania stosunku nie miałem żadnego czucia w penisie podczas całego stosunku to jest szansa że była cała i wszystko jest gites czy tak ? Chodzi mi o odczucia jakieś zajebistego uczucia czy co się tam czuje podczas seksu bez gumy jakby ktoś nie rozumiał mojego toku rozumowania. Pytam zwłaszcza mojego rozmówce dzięki za konkretne odpowiedzi. Nie biore żadnych psychotropów ani nic mi takiego nie dolega jeżeli chodzi o czucie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...