Skocz do zawartości
Forum

ciąza tylko odpiszcie


Gość kokokola

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie ponieważ jakieś 2 tyg temu chłopak wsadził mi raz penisa do pochwy z preejkulatem bylo to 1 gora 2 dni po owulacji. Wczoraj dostalam okresu byl obfity i dość bolesny zresztą jak co miesiąc, dziś mam go drugi dzień i jest slabszy. Czy mogę być w ciązy po tym zajściu ? Prosze o odpoqiedz?

Odnośnik do komentarza

Dziś jest 3 dzień i go juz nie ma, jak doatalam go pierwszego dnia to był obfity i bolesny nawet skrzepy były bo jak mam okres to ze skrzepami na drugi dzien jeszcze mnie bolal brzuch ale już okreau nie mam! Czym to moze być spowodowane? Czy mogę być w ciązy po tym zajsciu?

Odnośnik do komentarza

Jezeli okresu dostałam w srode a w czwartek przez połdnia mialam plamienie i na nastepny dzien był znów normalny i trwał do niedzieli gdzie w pierwszych dniach był bolesny i ze skrzepami to czy ciąza po opisanym przypadku jest mozliwa?

Odnośnik do komentarza

Raczej nie było by jeszcze nic widać. Może drażliwe bardziej piersi, chociaż to też nie koniecznie. Może pobolewać podbrzusze, tak jak na okres, takie kucie, rozciąganie. Jeśli jesteś w ciąży to w pierwszym miesiącu nie wiele oznak widać, poza brakiem miesiączki. Proponuję iść na usg- tak za 2 tygodnie, jeśli masz wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...