Skocz do zawartości
Forum

Problemy z podtrzymaniem erekcji,zwiotecznie penisa


kamilos246

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat i mam problem dotyczący podtrzymania erekcji, otóż doszło między mną a partnerką do zbliżenia, podczas gry wstępnej i pieszczenia miejsc intymnych wszystko było okej, penis był jak normalny,sztywny i twardy, natomiast gdy miało dojść już do seksu, penis zwiotczał, nie był w ogole twardy i nie dało się go wprowadzić w partnerkę..Nie wiem czym moglobyć to spowodowane. Przez czynniki zewnętrzne? typu stres,zmęcznie i inne? Przyznam, że trochę się wtedy stresowałem. Często się masturbowałem, do 3-4 razy na tydzien. Co powinienem zrobic? Myslalem nad kupnem tabletek vigrax, podobno jedne z najlepszych na rynku. Partnerka jest wyrozumiała i mowi, ze nic się nie stało, lecz gdy znow dojdzie do zbliżenia nie chcę ponownie tak wypaść jak poprzednio. Co mam robić? Pomocy !

Odnośnik do komentarza

skoro jest twardy podczas pieszczot, to niech ci zwali konia i będzie to samo jakbyś się spuścił w pizdzie. Po twoim orgazmie zrób jej dobrze palcem serdecznym lub językiem.
Nie widzę powodu twojego skomlenia i pierdolenia o dupie Maryni, używając górnolotnych medycznych terminów, o których masz pojęcie jak świnia o tańcach.

Odnośnik do komentarza

@cricpus

Idzie wiosna. Proszę się wybrac na lączke , do pobliskiego lasku z wiaderkiem. Zerwac pól wiaderka pokrzywy, umyc, przepuścić przez sokowirowkę lub lepiej przez wyciskarkę do soków i przez caly dzień wypic 3/4 lub 1 szklankę. Nie marnowac produktu i to co bedzie odpadkiem jeszcze troszkę namoczyć i ponownie przepuścić przez sokowirówkę. Te popluczyny tez mozna jeszcze wypic lub podzielić się i sokiem i popluczynami z kimś bliskim.

Przez miesiąc tak pić i problemy odejdą w niepamięć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...