Skocz do zawartości
Forum

brak porannego wzwodu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i pewien wstydliwy problem. Nie posiadam porannej erekcji. Od kiedy pamiętam nigdy jej nie miałem(możliwe, że nie pamiętam bo była tak rzadko). Nie mam żadnych problemów z osiągnięciem erekcji ani z masturbacją. Rano wystarczy, że mam fantazje ze swoją dziewczyną i mam pełną erekcję. Co do masturbacji tak samo, wystarczy mi dosłownie minuta filmu i dostaje erekcji. Masturbuje się maksymalnie 2 razy codziennie a gdy przestane na tydzień to mam ogromną ochotę i łatwiej o erekcję. Według mnie jest wszystko w porządku, tylko niepokoi mnie ten brak porannej erekcji. Wiem, że podczas snu dochodzi do nawet 4 erekcji ale nie pamiętam bym dostał takowej po przebudzeniu. Możliwe, że przesypiam ją ale wolę otrzymać odpowiedź od specjalisty. Czy częsta masturbacja może wpływać na poranną erekcje? Dodam, że nigdy nie uprawiałem jeszcze stosunku i śpię raczej wystarczająco(7 czasem 8 godzin). Wszystko jest w porządku, brak problemów z masturbacją, podnieceniem ale ten brak porannej erekcji trochę mnie niepokoi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jasne, że będę kierował się tym co napisałeś. Jednak jest to dla mnie dziwne. Nie odczuwam zmęczenia, spadku aktywności fizycznej itp. Testosteron z tego co wiem(specjalistą nie jestem) odpowiada za cechy budowy mężczyzny(również wzrost, masa mięśniowa, narządy płciowe). Posiadam dość sporo wzrostu (185cm), przekraczam średnią wynoszącą 10-15 cm, mam bardzo szerokie ramiona a moja masa mięśniowa wzrasta. Wszystko okej gdyby nie ta poranna erekcja. Albo ją przesypiam albo sam już nie wiem. Cechy takie jak zmęczenie, spadek aktywności fizycznej oraz słabsze mięśnie są dla mnie obce. Podobno to co podałem to objawy niedoboru testosteronu. Żadna z tych rzeczy nie występuje u mnie, jedynie te poranki...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...