Skocz do zawartości
Forum

Ból jąder po zaprzestaniu masturbacji


Gość hardziej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hardziej

Mam 28 lat. Masturbowałem się stale, czasami bardzo często, przez ponad 10 lat. Nigdy nie miałem polucji. Niecały rok temu odstawiłem masturbację. Przez pierwsze 3 miesiące było w porządku, w międzyczasie poznałem dziewczynę - po jakimś czasie podniecenie będące wynikiem pocałunków itp. zaczęło skutkować bólami jąder które ustępowały po masturbacji. Po jakimś czasie zaczęły pojawiać się samorzutnie (choć silniejsze i szybciej jeśli dochodziło do podniecenia) po 1,5 - 2 tyg od ostatniej masturbacji. Ból z reguły nasila się wieczorem, często ustępuję w trakcie snu i wraca w ciągu dnia. Odkąd to się zaczęło się nie udało mi się wytrzymać dłużej niż 2,5 tyg. bez masturbacji, nie tylko ze względu na ból - po prostu boję się że coś mi się od tego stanie. Czy te objawy są tylko skutkiem nierozładowanego popędu i "rozregulowania" organizmu długotrwałą masturbacją czy też mogą być objawem choroby? Nie chcemy podejmować współżycia przed ślubem, który planujemy za pół roku, a ja zdecydowanie nie chcę się już masturbować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...