Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić ?


Gość Dawid23

Rekomendowane odpowiedzi

Siostra która ma ciężki autyzm i upośledzenie intelektualne ma 18 lat wszystko sprowadza się do problemu który mi dokucza ponieważ wiele razy siostra chodzi za mną , w nocy wiele razy wchodzi do łóżka próbuje mnie całować dotykać w miejsca intymne jak na dziewczynę ma dużą siłę .W dzień tak samo mnie przytula próbuje się ocierać o mnie zachowania świadczą o tym że odczuwa do mnie popęd seksualny , wiele nocy nie śpię ponieważ boję się że po prostu będzie się to powtarzało co mam zrobić ? wstyd nie pozwala mi powiedzieć o tym rodzicom jest to trudna dla mnie sytuacja

Odnośnik do komentarza

Ale czy rodzice rozmawiali już z nią o tym czy nie? Niech to jak najszybciej zrobią, nie może być żadnych wątpliwości, że w Waszym domu nie ma przyzwolenia na coś takiego. Współczuję Ci, to jest molestowanie. Co gorsze, z użyciem przemocy. Jeśli do tego dochodzi, to jak najgłośniej protestuj, tak żeby rodzice słyszeli. Teraz, gdy wiedzą o sytuacji, nie powinno ich to dziwić.
Jak najszybciej też zamontuj ten zamek, a na razie faktycznie przenieś się do rodziców, nie może być tak, żebyś przez to nie sypiał normalnie.
Też nie jest powiedziane że to przez jej chorobę, ważne też co lekarz powie, czy on jedno powiąże z drugim, czy nie. Mam nadzieję, że nikt z Was nie planuje ukrywania tego przed nim, to by było najgorszym i najbardziej absurdalnym wyjściem w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Twoja siostra jest chora ,wiec zadne rozmowy z nia zupelnie nie maja racji bytu bo ona i tak nie zrozumie w czym problem.Bardzo dobrze że rodzice zapisali ją do lekarza ponieważ w takiej sytuacji lekarz może przepisać leki na zmniejszenie libido itp.
Absolutnie to nie ma mowy o przemyslanym działaniu Twojej siostry i nie mozesz mieć do nikogo pretensji; ani do siostry ani do rodziców.
Myślę ze dopóki nie wyprowadzisz sie z domu to dobrym rozwiazaniem byłoby gdyby siostra spała w pokoju rodziców a Ty w pokoju zamknietym na klucz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...