Forum Seks

Pasożyt chlamydia trachomatis. Błagam o pomoc

kornel12

kornel12

Witam. Mój problem zaczął się około 4 miesięcy temu. Pijany po powrocie z imprezy chciałem z dziewczyną spróbować czegoś nowego "greckiej miłości". Niestety po 2-ch tygodniach zaczęły pojawiać się problemy. Na początku puchło mi jądro, do dosyć dużej wielkości. Po jakimś czasie zacząłem odczuwać ból. Po 2 miesiącach rozeszło się to na noge, cała noga mi drętwiała "była zimna". Poszedłem do lekarza urologa, zrobił usg, stwierdził że to "niewinne" zapalenie najądrzy, przepisał antybiotyki i nadmienił że po jakimś czasie przejdzie. Zjadłem jedna paczkę antybiotyku, objawy "zaniknęły" ale po jakims czasie powrocily i byl straszny bol przy opuchliznie jadra, to samo z noga czulem jakby cos ja wyzeralo od srodka. Pare dni pozniej zaczęły się wzdęcia oraz "opuchlizna" jelit. Z jednej strony. Poszedlem do lekarza pierwszego kontaktu przepisal mi kolejne 2 paczki tego samego antybiotyku. Zjadlem go ale znow sie nawrocilo (straszny bol, wyzeranie). Po jakims czasie poszedlem znowu do lekarza 1-wszego kontaktu (tym razem innego) i stwierdził ze to pasozyt chlamydia, przepisal mi Macromax. Na 3 dni, czułem się wolny od wszelkiego bólu, paniki. Nic mi nie było. Niestety 2 dni po skonczeniu antybiotyku czuje ze objawy sie nawracaja, proszę o pomoc nie wiem co mam robić.
Na dodatek dodam inne objawy ktore zauwazylem :
-pewnego rodzaju dretwienie w pewnych punlktach na ciele ,"oziebienie" tego miejsca oraz w tym miejscu czuje troche inaczej , nie odczuwam dotyku do konca(nie wiem jak to okreslic)
- objawy nasilaja sie co wieczor
- Szybkie bicie serca
-Panika
- Ciemne kostki u rąk (zaczeriwnione, ciemne)
- dziwne sznytki na ciele (?) [czerwone kreski np na czole badz zgrubienia w ksztalcie kresek]
-W nodze w ktorej czulem straszny bol "zaniknal" mi miesien w lytce (jest jego polowa)
-zaczeriwenienia na kolanach, oraz lockiach
-dziwne bolesne skurcze "przechodzace" po calym ciele
PROSZĘ O POMOC :( NIE WIEM CO MAM ROBIĆ

139621 kornel12 Mężczyzna, 23 lata, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ciekawski96

~ciekawski96

Chyba jestem zacofany ? Ty mi lepiej napisz, jak się uprawia "grecką miłość" z kobietą ????

~pedicatio

~pedicatio

"Grecka miłość" to nie jest seks analny, to było umieszczenie członka między udami partnera; dla dorosłego Greka penetracja analna była poniżająca i dlatego jej unikano. Mylicie pojęcia dzięki niedouczonym brytyjskim XIX-wiecznym akademikom, którzy błednie pewne rzeczy rozumieli.
Seks analny ma natomiast swoją ciekawą nazwę: miłość irlandzka. Tak, to właśnie w Irlandii praktykowano go w katolickiej społeczności jako metode antykoncepcji.
A twoje objawy wymagają raczej konsultacji z neurologiem (borelioza?).

ZdrowaZuzanna

ZdrowaZuzanna

Świetne porady...
Może trzeba było jednak napisać na Forum Zdrowia?? Coś bardziej sensownego byś usłyszał..
Nasilanie objawów wieczorem spowodowane jest tym, że wszystkie tego typu intruzy zwiększają swoją aktywność nocą - adekwatne jest tu powiedzenie, że grzyby rosną nocą.

To co piszesz brzmi poważnie, a Ty przede wszystkim zrobiłeś sobie w organizmie czystkę stosujący tyle antybiotyku... Probiotyku pewnie do niego nie brałeś, anie prebiotyku? (wiesz co to jest?)
Antybiotyk niby czyści organizm, ale totalnie - dobre bakterie dziesiątkujesz też. No i robisz drogę jak slalom dla bobsleya dla rzeczy których chciałeś się pozbyć. A one sobie tam po tym pięknym torze fru w te i s powrotem :)
Tak obrazowo, żebyś zrozumiał do czego doprowadziłeś (oczywiście nie Ty celowo, tylko lekarza postępujący schematycznie, w sam raz pod koncerny farmaceutyczne:) - rzeczywistość.

Antybiotykiem tego nie wyleczysz. Też mi kiedyś stwierdzono chlamydię, ale nie wiem czy słusznie. Teraz jest dużo nowoczesnych badań, ale to tak różnie wychodzi, wiem bo przeszłam pare. Czy neurolog Ci pomoże.. nie sądzę.. Generalnie nie jest to wyłącznie moje zdanie że w przypadku takich dolegliwości jak Twoja, czy ogólnoustrojowa grzybica, które są nieuznawane przez konwencjonalną medycynę pacjentowi zazwyczaj koniec końców są lekarze tegoż systemu polecić jedynie kierunek a la psychiatryk.. Cóż nie wszystkich to zachwyci..

Teraz już trochę późno by się w to szczegółowo zagłębić, tym bardziej że nie ma, ani ja tym bardziej nie mam gotowej odpowiedzi (to Twój organizm, nikt nie rozwiąże łamigłówki za Ciebie - niestety). Najważniejsze żebyś jednak był pewien, że skoro jakoś to przyszło to da to się też jakoś odwrócić. A że będzie łatwo, no na to raczej nie ma co liczyć..

Spokojniej nocy

--

Piszę: http://totalnaradosczycia.blogspot.com

138979 zdrowazuzanna Kobieta, 33 lata, prawie Bydgoszcz
kornel12

kornel12 wpis edytowany

Dobrze, każdy z was nie napisał nic sensownego w takim razie najlepszą opcją będzie chyba się powiesić. Wszyscy lekarze bagatelizują mój problem a ja niestety powoli nie wytrzymuje psychicznie. Dziekuję bardzo za tak sensowne odpowiedzi.

139621 kornel12 Mężczyzna, 23 lata, Wrocław
~przynudziłeś

~przynudziłeś

Powyższym wpisem udowodnileś wszystkim, że nie lekarza potrzebujesz najbardziej, ale psychologa. Nerwica roszczeniowa jak na talerzu podana.'

Nikt na forum wróżką nie jest, nawet lekarze, jak widzisz, mają problem z diagnozą, a jak Ty nie umiesz czytac uważnie sugestii, to już nie problem Dyskutantów, lecz wyłącznie Twój.

~RzakeL

~RzakeL

Czy Twoja partnerka też ma stwierdzoną chlamydię i zastosowała leczenie. Rozumiem jest to hipoteza postawiona przez lekarza bez konkretnych badań w tym kierunku? Objawy się zgadzają ale nie do końca więc trzeba niestety zrobić przeciwciała przeciw chlamydii w klasie IgM i IgG oraz wymaz z cewki moczowej. Być może jest jeszcze dodatkowa inna bakteria typu E.Coli. Partnerka powinna również przejść takie same badania ze względu na bezobjawowe nosicielstwo,zarażanie i ewentualne dalsze skutki w postaci poronień i etp.

ZdrowaZuzanna

ZdrowaZuzanna

Ciężko nie zgodzić się z powyższą opinią ;)

Niestety nie mogę doradzić Ci sensownego lekarze przyjmującego we Wrocławiu, bo po prostu kogoś takiego należałoby znaleźć. Wiem że w Warszawie jest dobry lekarz, bo przeszłam przez wielu i ten jako jedyny miał dobrą energię ze tak powiem, oraz nie jest związany z żadną firmą, leczy ziołami i metodami bardziej tradycyjnymi, nie wyciąga pieniędzy. Polecam dr. Wszelakiego, a jeśli do Warszawy nie możesz się wybrać spróbuj do nich zadzwonić to może polecą kogoś bliżej Ciebie. To specjalista z wieloletnim doświadczeniem.

I przepraszam, jeśli uraziłam Cię moje poprzednią wypowiedzią, do której dodałam ciut żartobliwości, ale to może raczej po to by Cię uspokoić. Oczywiście problem jest poważny i wiem, że w takich sytuacjach ciężko znaleźć poradę u tradycyjnego lekarza (czytaj lekarza medycyny konwencjonalnej). Nie szukaj jej tam po prostu zatem.

Musisz znaleźć specjalistę naturoterapeutę, na stronie Akademii Długowieczności znajdziesz listę polecanych lekarzy różnego typu i można zaufać też temu bo to na prawdę stworzona przez sensownych ludzi strona.

Pozdrawiam.

--

Piszę: http://totalnaradosczycia.blogspot.com

138979 zdrowazuzanna Kobieta, 33 lata, prawie Bydgoszcz
Lena V.

Lena V.

Hej.
Skąd wiesz, że to chlamydia ? Miałeś robione w tym kierunku badania? Musisz wiedzieć to na pewno, żeby nie łykać multum antybiotyków, które tylko zaszkodzą.
Jesteś z Wrocławia? Masz tutaj wątek i tam ktoś podaje nazwisko doktor, która komuś w tym problemie pomogła.
Nie jest to świeży wątek, ale po nazwisku możesz tę panią doktor gdzieś odszukać.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,790,85363885,,Specjalista_od_chlamydii.html?v=2
Albo w ogóle poszperaj po necie i być może trafisz na kogoś, kto uporał się z problemem i zna dobrych specjalistów.
I nie muszę Ci chyba uzmysławiać, że partnerka musi być również leczona, to bardzo ważne !

--

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

127640 lena-v Kobieta, 104 lata, Kieszonkowa utopia
ka-wa

ka-wa

Najpierw by trzeba pobrać materiał z cewki moczowej do analizy,więc dlaczego tego nie zrobiono ?,Bo jak się leczy to trzeba wiedzieć co ,a nie na oko...

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 104 lata, Toruń
~stefanba

~stefanba

Witam,
właśnie zdiagnozowałem u siebie to ścierwo zrobiłem badania i wyszło mi igg 71,6 czyli przewlekła infekcja. U mnie było tak że mam od dłuższego czasu takie objawy: ogólne osłabienie i brak chęci do życia, tycie, nie mogę się dobudzić i wstać rano ile bym nie przespał i wypoczywał, zawalone zatoki pogorszenie po jedzeniu cukru, nabiału, glutenu mięsa, strzelanie w stawach w szczególności skokowym, palcach, szyi, sztywność i bolesność szyi, powiększenie gruczołów łojowych, zaczerwienienia i wysypki na twarzy duże krosty wyskakujące na twarzy klatce, przedramionach, brzuchu, swędzenie skóry głowy, słabe włosy i paznokcie, słabe funkcje kognitywne, kiepskie samopoczucie
cały czas. Zacząłem więc szukać rozwiązania np. przez dietę no i okazało się się jest niewielka poprawa samopoczucia przy odstawieniu produktów zapalnych. Mam też incydent z nużeńcem,
miałem uczucie jakby poruszania się czegoś w różnych częściach ciała. Ostatnio zacząłem edukować się odnośnie zdrowia, diety, badań żeby po objawach obstawić najbardziej prawdopodobne
choroby, zrobiłem badania za 800zł na najbardziej prawdopodobne i na razie trafiłem na chlamydie. I znowu zacząłem czytać i znalazłem taki artykuł mistykabb.wordpress.com/2014/09/22/1078/ że to właśnie nużeniec może być wektorem dla różnego rodzaju bakterii, wirusów, grzybów dermatologia.mp.pl/lista/115624,postepowanie-lecznicze-w-przypadku-nuzycy
tylko wg. innych naukowych artykułów te roztocze ma 70% społeczeństwa i co przeleczymy chlamydie a ona
wróci do nas z tym roztoczem albo złapiemy to na basenie albo saunie wg. badań chlamydia przenosi się drogą kropelkową i b. często daje objawy grypy.
Nużeniec często też powoduje problemy ze spojówkami właśnie infekcją chlamydią. Znalazłem protokół odnośnie leczenia sekretyhipokratesa.pl/2016/07/23/1-polski-protokol-leczenia-bakterii-komorkowych-i-wirusow-metoda-leczenia-sm-cfs-pcos-rzs-etc/ czy ktoś go stosował?
Tam jest wpis żeby leczyć stosować kozieradkę z np. cynkiem u mnie kozieradka super oczyszcza zatoki.

~Normalnaa

~Normalnaa

widzę tu wiele złośliwości zamiast merytorycznych rad, brzydko, wstydzilibyście się.!!!!!.
Spróbuj zmusić organizm i jego cudowny Układ Immunologiczny do pracy. Bez względu na to co siedzi w organizmie, tą metodą, którą ci polecę możesz pozbyć się kłopotu. Notabene, tą metodą ludzie nawet raka usuwają.
Metoda: picie soków owocowo-warzywnych z wyciskarki Gersona. Produkty: jabłka, seler, cebula, dosyć sporo czosnku, marchewka, buraczek czerwony, liście pokrzywy, Kilka szklanek dziennie i kilka lewatyw z kawy. Szczegóły znajdziesz w necie w filmie pod hasłem Cud terapii Gersona. Jak poszperasz, to ktoś zamieścił tu na tym Forum ów film. Podaj e-mail, to Ci wyślę szczegółowe opracowanie owej metody.

~Gersonka 55

~Gersonka 55

na wszelki wypadek wklejam Ci link do filmu. Powodzenia.

image

~HIV a AIDS

~HIV a AIDS

Skoro masz już do czynienia z węzłami chłonnymi, to być może rozwija się już AIDS!!!
Koniecznie zrób test na wirusa HIV, to będziesz wiedział, czy jest sens dalej walczyć o życie.

~do Kamela

~do Kamela

. cyt....Pijany po powrocie z imprezy chciałem z dziewczyną spróbować czegoś nowego "greckiej miłości". Niestety po 2-ch tygodniach zaczęły pojawiać się problemy. Na początku puchło mi jądro, do dosyć dużej wielkości. Po jakimś czasie zacząłem odczuwać ból. Po 2 miesiącach rozeszło się to na noge, cała noga mi drętwiała "była zimna". Poszedłem do lekarza urologa, zrobił usg, stwierdził że to "niewinne" zapalenie najądrzy, przepisał antybiotyki i ...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
To nie musi być HIV, to może być wirus brodawczaka, który bytuje prawie u każdego w okolicach odbytu. U osobników z silnym Układem Immunologicznym nie musi przerodzić się w rakotwórcze brodawki, ale u innych może wywołać chorobę. Na brodawczaka antybiotyk nie działa, a szczepionki na razie nie ma. ŻEBY NIE MĘCZYĆ SIĘ PSYCHICZNIE, ZRÓB TEŻ TEST NA BRODAWCZAKA.
Mam nadzieję, że zwolennicy takowej miłości wreszcie zrozumieją i przestaną pierd*lić o wierności i przyjemności. Brodawczak i HIV ma w dupie Waszą wierność, kumacie?

~nicienie

~nicienie

miałem uczucie jakby poruszania się czegoś w różnych częściach ciała. Ostatnio zacząłem edukować się odnośnie zdrowia, diety, badań żeby po objawach obstawić najbardziej prawdopodobne

skoro czujesz, że coś się rusza, to najprawdopodniej są to pasożyty pn. glisty lub nicienie. Wyguglaj lekarstwo na nicienie & glisty, no i spróbuj. Skoro antybiotyki nie działają a szczepionek nie ma, to innego wyjścia nie masz jak Gerson
i trucizna na pasożyty. Do lekarzy już nie łaź, bo szkoda czasu.

~Pasożyty

~Pasożyty

Naturalny środek na pozbycie się pasożytów:
ECODETOXX

~Projekt

~Projekt

DDT lepszy, wiem, bo niedawno ze swojego wzgórka łonowego wytrułem mendy. Nawet na ich cześć ułorzyłem wierszyk:
Cóż Ci winna mała menda, że po jajach ci się szwenda. Wszak to tesz sforzenie boże i radzi se jak morze.

~Marwari

~Marwari

Mam podobny problem,odebrałam ostatnio cytologię i bylo na niej napisane, że są zmiany odpowiadające chlamydii. Dodam, ze badanie odbierałam u pielęgniarki w gabinecie i ta powiedziała, ze koniecznie trzeba się przebadać i że muszę zapisać się z tym do ginekologa. Do ginekologa mam wizytę dopiero za miesiąc, bo wcześniej nie mogłam się wybrać no ale pytanie czy mogę sobie zrobić te badania sama bez skierowania? Czy muszę wybrać się do ginekologa po skierowanie aby mi przypisał na badanie?