Skocz do zawartości
Forum

Czy przez masturbacje będę miał problemy w życiu seksualnym ?


JunXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy dobry dział ale nie mogę znaleźć innego. Mam 15 lat i od 3 lat się masturbuje ale chcę z tym skończyć raz na zawsze bo wiem , że to złe !. Dodam tu jeszcze , że mam stulejkę ale nie jest ona bardzo poważna a do tego nigdy wcześniej nie ściągałem napletka i nagromadziły się pewnie tam jakieś bakterie i mogło dojść do infekcji. Oraz gdy dotykam penisa czuje dyskomfort ból bardzo mocny czułem przed tym jak zacząłem dbać o higienie ale teraz to ustąpiło i mogę myć całego żołędzia lecz czuje lekki ból.A teraz do rzeczy. Gdy dotykam żołędzia,masuje nie czuję żadnego podniecienia żadnego gilgotania. Boję się , że straciłem czucie w penisie . Czy jak skończe teraz z masturbacją to do 18 albo nawet później wszystko się ułoży :/ ? Czytałem o tym w internecie , że od masturbacji można stracić czucie na bodźce bardzo się przeraziłem. Dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Z własnego doświadczenia serdecznie ci poradzę żebyś z tym skończył. Po kilku latach o ile nie już będziesz miał problem z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu z powodu przyzwyczajenia . Nawet sprośne myśli ci nie pomogą i będziesz miał problem z utrzymaniem twardości nawet kiedy będziesz już w środku kobiety co ci też lekko nie przyjdzie .Trzy lata to sporo czasu ale jak pamiętam to pierwszy problem miałem coś po pięciu. Poznałem dziewczynę doszło do zbliżenia i ... mimo napalenia ptaszek stwardnąć nie chciał samodzielnie. I jeszcze jest inna groźba . jak się przyzwyczaisz do regularnego onanizmu to jak tego potem nie zrobisz to nie będziesz w stanie nic zrobić ani o niczym myśleć niczym uzależniony . Jeśli się możesz jeszcze z tego wycofać to zrób to . Poza tym będziesz miał z czasem coraz mniej spermy a chyba chciałbyś mieć dzieci. To tyle ode mnie i więcej już tematu nie podejmę .

Odnośnik do komentarza

"Po pierwsze organizm uczy się reagować na bodźce o charakterze autoerotycznym, zamiast, prawidłowo, reagować na bodźce wysyłane przez współmałżonka jako partnera seksualnego. Może nastąpić trwałe zakodowanie reakcji tylko na bodźce autoerotyczne. W efekcie u danej osoby utrudnione będzie powstawanie podniecenia seksualnego w wyniku obecności i pieszczot współmałżonka. W skrajnych sytuacjach podniecenie seksualne w ogóle nie będzie mogło powstać na normalnej drodze. Po drugie zaś przez masturbację może nastąpić utrwalenie przebiegu i czasu reakcji seksualnej. Reakcja seksualna będzie zupełnie niezależna od osoby, od potrzeb współmałżonka, będzie przebiegać całkowicie indywidualnie. Nieuchronnie prowadzi to do zaburzeń w pożyciu i następnie do rozdźwięków w małżeństwie." TO PRZECZYTAŁEM NA JAKIMŚ FORUM

Odnośnik do komentarza

cd. do tego co napisałam wyżej. Naszym problemem jest brak lub nie pełna erekcja u mojego męża(dodam że ma on 26lat). Proszę o jakąś rade,od czego powinniśmy zacząć rozwiązywanie tego problemu??? dzięki

~Kamil223

~Kamil223 • 19 września 2013 14:11

.
Problemy z erekcją pojawiają się w każdym wieku, mogą być spowodowane stresem. Najlepiej kup mężowi suplement diety, który rozwiąże problem. Z tego co wiem to bez recepty dostępny jest Erekton

JunXX także napisał czystą prawdę . Jeszcze raz powiem . Jak nie musisz to nie rób tego.

Odnośnik do komentarza

Bzdur się naczytałeś.
Czucie można stracić tylko od kompletnego wyczerpania organizmu kompulsywną masturbacją. Zależnie od człowieka, musiało by być to kilka razy na dobę, w dłuższym okresie czasu. Wtedy sam organizm wyłączy libido na czas potrzebnej mu regeneracji. Później libido i odczucia naglę powrócą, jakby nigdy nic.

Zamiast przejmować się banialukami zadbaj o likwidacje stulejki. To poważniejszy problem. Na co Ty czekasz? Zadbaj abyś miał prawidłowo funkcjonującego penisa, czyli z ławo ściągalnym napletkiem i dopiero martw się o resztę. Nie wiadomo co dzieje się pod napletkiem, więc nie ma powodów aby podejmować jakieś decyzje w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Tylko , że nie wiem czy mam stulejke ale jutro ide do lekarza. Gdy jest w spoczynku to tak zwisa z pół centymetra skóry ale bez problemu można ściągnać a gdy jest w zwodzie i próbuje ściągnąć napletek to wtedy czuję ból na wędzidełku i to jest chyba wina wędzidełka. Ale jeśli by się okazało , że mam stulejke to boże. Nie chciałbym być obrzezany :( Bo podobno traci się przez to satysfakcję z seksu. A i właśnie nie masturbuję się już od paru dni :). Ogólnie to myślałem , że jestem uzależniony ale wystarczy , że nie patrze się na kobiecie dłonie i jest okej (tak mam fetysz na kobiece dłonie ale to nie jest tak , że jestem jakimś zboczuchem :) Po prostu uwielbiam kobiece zadbane dłonie :) Dzieki jeszcze za odpowiedzi różne ;)

Odnośnik do komentarza

Masz końcowy etap stulejki.
Nic groźnego. Niedawno na identyczny problem odpisywałem tu komuś. Takich jak Ty jest bez liku. Tematy o stulejce są niemal codziennie. Poczytaj niedawne wątki z słowem stulejka w nagłówku.
Będziesz wiedział jak sobie poradzić i czym to grozi. Już mówię, że nie grozi niczym a tylko u normalnieniem funkcji napletka.

Nie ma żadnych powodów do obrzezania. Obrzezanie medycznie stosuje się tylko w skrajnych przypadkach, gdzie rozwinęła się poważna choroba, albo dany osobnik boi się sam cokolwiek zrobić.
Obrzezanie z innych powodów, to bezdenny kretynizm, choć nie jest tak jak myślisz,.. że traci się satysfakcje. To bzdura.

Fetyszyzm to w istocie zboczenie, ale zboczenia w seksuologi są normą. To tylko w obyczajowości zahukanych seksualnie ludzi postrzegane są negatywnie, więc nie masz się czym przejmować. Na szczęście stopniowo takich ubywa.

Odnośnik do komentarza

jeszcze pytanie jedno. W spoczynku z mojego penisa zwisa około pół centymetra napletka no i gdy w spoczynku ściągnę to zaraz po 20 sekundach wraca napletek. Czy ta zwisająca skóra to normalność ? Bo nie powinno się mieć chyba tego. No i właśnie jeszcze gdy ściągam w spoczynku to nie czuję żadnego ucisku tylko podczas wzwodu tam gdzie wędzidełko ale chodzi mi o to , że tak jakby ten napletek podczas ściągania ściskał lekko żołędzia ale mnie to w ogóle nie boli tylko to tak wygląda czy to normalne ? Aha i czy mogę stosować żel do higieny intymnej dla kobiet ? Bo na razie stosuje i jest wszystko okej. Dzieki za odpowiedzi !!!!

Odnośnik do komentarza
Gość 40-latek

@notaga - Ale ty bredzisz, dzieciaku. Mam 40 lat, onanizuje sie regularnie raz dziennie, a jeszcze do niedawna 2-3 razy dziennie (teraz rzadziej tylko dlatego, ze więcej podróżuję z powodów zawodowych). Robię to od 12 roku życia, policz sobie, ile to lat, na pewno więcej, niż 5. Nie mam żadnych problemow z potencją, osiaganiem orgazmu, twardością członka, seksem na żywo, nie ślepnę, nie rośnie mi wilcza sierść na rękach, i tak dalej. Idź lepiej do lekarza, zamiast dawać "dobre rady", bo widać z wpisów aż nadto, że masz problemy zdrowotne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...