Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcja, nie pełen wzwód brak wzwódu


tysk

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy pisałem tu na 4um ze mam problemy z erekcja to bylo jakies 2 tygodnie temu, wczesniej duuuzo sie masturbowałem niekiedy nawet 2 razy dziennie, to bylo uzalezenienie (lecz niejestem pewien) w sumie doradzili mi na tym 4um aby zaprzestac masturbacji i zadbac o siebie, wczoraj byłem z dziewczyna i znowu klops znow nie wyszlo, Penis staje mi gdy sie cąłujemy piscimy badz ocieramy o siebie jednak ze nie do konca, nie jest to pełen wzwód, po chwili tak nagle potrafi opaść, gdy moja dziewczyna zabierze sie do "roboty" w sensie jak zacznie go dotykac to juz wgl opada flaczeje i jest koniec, przez majtki jak i bez nich, próbowała wczoraj 3 razy postawic go w pion jednak za kazdym razem konczylo sie fiaskiem, ( za kazdym razem był lekki wzwód kiedy zaczeła cos robic opadł) nie wiem co mam ze soba zróbic, to jest jej pierwszy raz ja swój mozna powiedziec ze prawie mam za soba (kiedys tez mi nie wypaliło z dziewczyną) Zauważyłem ze gdy sie calujemy i ocieramy o siebie, albo ja jej staram sie zrobic dobrze powoli mi staje ale nadal nie do konca, i przy checi zblizenia od razu pada.. Pomóżcie mi, dzis masturbowałem sie pierwszy raz od 2 tygodni od tego czasu zauważyłem wiekszą ochote na peiszczoty i seks z moja dziewczyna. jesli chodzi o poranne wzwody to tez sa takie niekiedy nie pełne i szybko opadaja. nie wiem co robic ze soba, staram sie ogarniczac papierosy i alkochol, staram sie zrzyucic troche wagi ((jestem gruby 100kg/185cm)) Co ja moge, co do seksuologa to mam tylko 19 lat, wiec nie mam siana tak naprawde, po za tym z tego co sie orientuje to nie ma w moim miesicie, głupio mi poprosic ojca i matke o wizyte czy chociaz z nimi o tym pogadac, poprostu se wstydze, a przed dziewczyna wychodze na impotenta, czytałem w interencie to niektórzy ludzie pisza ze to normalne na poczatku, ale to nie zmniejsza moich obaw zwiazanych z tym, opisywane sa przerózne choroby czy to penisa czy czegos, boje sie ze poprostu dziewczyna mnie zostawi, ze nie bd umiał jej zaspokoic, naprawde prosze o żetelna pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

przepraszam za doble post ale chciałem dodac ze gdy dzis sie masturbowałem wygladalo to inaczej niz zwykle, po 1 przy wytrysku bylo duzo wiecej spermy (ale to chyba normalne przy takiej przerwie)
penis nie był w stanie maxymalnego wzwodu (kiedys nie zwracałem na to uwagi wiec nie wiem, ale podejrzewam ze tez waliłem na nie pełnym) sprawiło mi to wiecej przyjemnosci niz kiedys
cos jest nie tak? pomożcie

Odnośnik do komentarza

Kłopoty z erekcją to niezwykle czuły barometr zdrowia mężczyzny. Mogą być pierwszym objawem choroby wieńcowej, cukrzycy i zaburzeń hormonalnych

Problem z osiągnięciem erekcji trudno uznać za typową chorobę taką jak np. wrzód żołądka, zawał serca czy gruźlica. Mowa tu raczej o dysfunkcji, o nieprzyjemnym dla każdego mężczyzny objawie. - Brak erekcji to niezwykle czuły barometr męskiego zdrowia, to sygnał, że w jego organizmie dzieje się coś niedobrego. Objaw ten stanowi wyzwanie dla lekarzy różnych specjalności, jako że zaburzenie erekcji może mieć wiele przyczyn.
Lekarze seksuolodzy dzielą je na dwie zasadnicze grupy - przyczyny psychogenne, a więc "siedzące w głowie", i organiczne, czyli związane bezpośrednio z naszym ciałem. Brak erekcji z przyczyn psychogennych dotyczy głównie młodych, niedoświadczonych mężczyzn. W ich przypadku aż 70 proc. kłopotów ze wzwodem ma swoje źródło w psychice, 30 w nieprawidłowym funkcjonowaniu ciała. U starszych panów jest odwrotnie - w 70 proc. szwankuje ciało, w 30 - głowa. Jeśli młody mężczyzna raz, drugi zawiedzie w łóżku, przy kolejnych próbach kontaktu seksualnego jego myśli krążą głównie wokół tego, czy tym razem wreszcie się sprawdzi. Czasem, by przerwać to błędne koło, wystarczy wspomóc się kilka razy lekiem ułatwiającym erekcję. Bywa jednak i tak, że rzecz trzeba przepracować z seksuologiem, bo sama tabletka sprawy nie rozwiąże. Istnieje pewien odsetek mężczyzn (wcale nie taki mały, bo sięgający 30 proc.), którzy reagują brakiem erekcji lub niepełnym wzwodem na kobietę, którą bardzo kochają. To tzw. impotencja ad personam. Mężczyzna jest tak zauroczony konkretną kobietą, tak bardzo chce się sprawdzić, że aż mu nie wychodzi. Partnerka często bierze winę na siebie, podejrzewa, że jest niewystarczająco atrakcyjna. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie - mężczyzna tak bardzo się zaangażował, że ponosi klęskę w sypialni.

Odnośnik do komentarza

Myślę ze skoro minęło parę lat od twojego wpisu to coś się zmieniło w tej materii oby na lepsze Ale od początku skoro masturbujesz się to nie jest źle znaczy wszystko działa ,jeśli w nocy jak śpisz i np przekręcasz się z boku na bok i zauważysz ze ci stoi chodz by za moment opadł to też dobry znak ,masturbujesz się i masz wytrysk to też dobry znak A teraz co może szwankować -stres w pracy ciężka praca plus stres ,jest też taki obiaw ma to ok 20 % do 30 % mężczyzn w swoim życiu ze czasami z brzydszymi partnerkami mu wychodzi lub z takimi z którymi jest związany ot tak bez wielkiej miłości a pozna jedną którą bardzo bardzo pokocha i mu zależy na niej i ma takie objawy jak dokładnie napisałeś całuje się ociera i mu staje a jak idą do łóżka to zaczyna byś spięty nerwowy zamiast rozluźniony i psychika tak działa ze go trema zeżre i wcale nie znaczy ze już jest chory i coś mu jest niby bzykanie to prosta rzecz ale jednak to delikatna sprawa i psychika też odgrywa ogromną rolę poczytaj np o impotencja ad personam to nie jest do końca impotencja to tylko taka nazwa facet tak kocha i chce być z tą dziewczyną ze aż mu nie wychodzi a każde niepowodzenie powoduje ze z tą dziewczyną przy następnym zbliżeniu tylko o tym myśli by mu teraz wyszło i wtedy nerwy stres i mu nie wychodzi tym bardziej im mocniej chce by mu wyszło a z przygodną szmatą ciorał byś się aż miło .U ciebie podejrzewam ze funkcjonuje wszystko poprawnie tylko psychika np może jesteś wrażliwym uczuciowym ,nieśmiałym chłopakiem , może trochę kompleksów masz jak większość z nas ze za mały że mógł by być większy itd Ale dobrze by było gdyby ten stan się utrzymywał byś po mału rozejrzał się za lekarzem seksuologiem i chodz na kase chorych poszedł o poradę może przepisać tabletki lekko uspakajające , przepisać Viagre w tej mniejszej dawce by to z początku pomogło i by sex zaczął wychodzić wtedy psychika się uspokoi i potem bez żadnych leków można uprawiać sex .Psychika jest bardzo ważna w tej materii Zycze dużo zdrowia i powodzenia

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam wszystkim tabletki Foreverslim. Dzialaja cuda! Jak po viagrze. Nie dosc ze sztywny to ciagle gotowy do dzialania. Moja dziewczyna pieje z zachwytu. Przede wszystkim dlatego ze skonczyly sie problemy z opadaniem w trakcie. No i w koncu ona tez jest w siodmym niebie!

Odnośnik do komentarza

Biorę regularnie sildenafil z https://potencja.net.pl/ można bez recepty właśnie u nich kupić, bez żadnego wstydu. Przyznam, że nie chciałem chodzić do lekarza z takimi problemami. Przesada. W każdym razie używam niecałej tabletki, tylko może ćwiartkę, a i tak nieźle, kopa daje niesamowitego w łóżku. O tyle dobry sklep, że bardzo szczegółowe ulotki tabletek, nie ukrywają żadnych informacji, nawet o potencjalnych skutkach ubocznych. Jak przejrzysz konkurencję to właściwie tylko ten sklep zostanie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...